Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Oryginalne lampy Xenon a4 b5 lift.Jakie Hid H7 czy D2s


vauxhall95

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.Mam pytanko nabylem droga kupna,lampy do a4 b5 po lifcie xenon,ale gole,bez silniczkow itp.Jaki zestaw Hidow kupic? Czy H7 czy D2S.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Silniczki będą te same co przy zwykłych. Pasują też od PUNTO II. Ja mam takie u siebie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to wiem.A teraz tak zapytam co lepsze

Ori soczewki xenon + HID D2s

Czy soczewki oryginalne bez zenona H7 + HID H7

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie bardzo rozumiem pytanie...

Ori jest tak że jest żarówka H7 (drogowe) + Xenon D2S (to tak z pamięci)

Ja mam prawie ori czyli żarówka H7 (drogowe) + HID H7

Zawsze lepsze jest ORI ale czasem cena odstrasza. No i te HIDy nie mają Homologacji na nasze drogi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli faktycznie masz reflektory xenonowe fabryczne to potrzebne Ci D2S, szukasz przetwornic koito albo fabrycznych, albo kupujesz same przetwornice HID i adaptery D2S, nie baw sie w H7, kupując d2s wrazie spalenia żarnika masz jakies szanse od razu kupić choćby w cpnie(nie zawsze) a HID H7 to juz alegro :gwizdanie: barwe bierz max 5k

A co do homologacji to i tak bedzie instalacja nielegalna jak założysz te reflektory :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nie rozumiesz

Mam teraz soczewki D2S ORI XENON i Jest pytanie czy kupic HIDY D2S ,czy kupic soczewki H7 i do tego HID H7

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nie rozumiesz

Mam teraz soczewki D2S ORI XENON i Jest pytanie czy kupic HIDY D2S ,czy kupic soczewki H7 i do tego HID H7

po co tak kombinujesz, skoro masz D2S to zostań przy tym :wink4: żarniki chińskie masz po 20-25zł i czego chcieć wiecej :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak mowilem tak sie stalo kupilem zestaw HID H7.I na poczatku podlaczalem na krotko do aku nie zapalily,potem odziwo wszystko dzialalo to zadowolony wsadzilem do lamp.Zapala sie i zaczyna potem mrygac jakby zmienial barwe swoja,po jakis 3minutach wylaczyl sie calkiem.Ale podlaczylem i znow dzialal.Zrobilem kombinacje przetwornica z innym palnikiem,i na odwrot to samo.Zapala sie 10sekund rozjasnia sie i jakby sie przebarwia ciagle raz fiolet.Czego to wina,czy musi pochodzic troszke dluzej czy jak.Na poczatku jakby mocniej migal potem mniej,zadowolony i nagle bach i zgaslo,ale jak pisalem to dziala dalej po podlaczeniu ponownym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowy ten zestaw czy używany? bo sytuacja przypomina walniętą przetwornice - mryganie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musiałbyś sprawdzic w innym aucie, czy tak samo sie zachowują, jeśli nie to masz cos nie tak z instalacją, same lampy przecież tego nie będą powodowały

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale pod aku to samo robia.

no to reklamacja Ci zostaje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co walniete jest dokladnie?

Podłaczałes to na zapalonym silniku i mrygało w takim razie problem z napięciem = przetwornica. żarniki na przemian też sprawdzałes i efekt ten sam w każdej konfiguracji :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprawdzalem i zmienialem przetwornice i jeden ciagle mryga,tylko jakby mniej im dluzej chodzi.[br]Dopisany: 20 Lipiec 2011, 21:15_________________________________________________Panowie ja sie chyba zalamie z tymi lampami,wymienilem zestaw juz nie mruga.Kupilem idealne soczewki z odblysnikami od qwertego dodatkowo xenon efekt taki ze xenon jest 5000 k swieci jakby byl 8000 na niebiesko jeden i drugi zestaw.A swiatlo chyba jest jeszcze gorsze,czasem zastanawiam sie czy na postojowkach nie jade.Czy to cos z pradem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo takie soczewki za***iste kupiłes :evil: , oddaj lampy do regeneracji to zobaczysz różnice

http://www.regeneracja-hc.com/

Ps. No i palniki zmien na 4300-5000K

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zacznij od palników. Kup 4300K i będziesz zadowolony. Nie rozumiem fascynacji ludzi "niebieską poświatą". Chyba nie chodzi o to, żeby laski pod remizą się oglądały, tylko o to żeby w nocy i w deszczu dobrze widzieć co się dzieje na drodze. :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przeciez kupilem 5000K,bo mam kolegow co takie maja i mi pasuje przykladowo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...