Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Oryginalne lampy Xenon a4 b5 lift.Jakie Hid H7 czy D2s


vauxhall95

Rekomendowane odpowiedzi

Też mam kolege z 5000K i aż dziw mnie bierze że jeszcze mu dowodu nie zabrali.. Chociaż może już zabrali bo nie jeździ :evil:

W porównaniu do 4300 daje to naprawdę niebieski kolor.

Jak jesteś ciekawy czy to coś z prądem to podłącz zestaw do jakiegoś innego auta i zobacz czy świeci tak samo. Chyba, że kupiłeś jakiś naprawdę chłam :disgust:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprawdzilem prad na wlaczonym silniku jedna lampa 12.9-13.0,druga lampa 13.25.Na akumulatorze powyzej 14. jak podlacze plus na krotko to mam wtedy 14 na obu lampach[br]Dopisany: 26 Lipiec 2011, 11:09_________________________________________________Aha mam zestaw BAllast taka niebieska przetwornica.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.A wiec robilismy proby z kolega co ma a6,tez ma najtansze hidy kupowal jakies 1.5-2lata temu.I podlaczylismy jego przetwornice i jedyna roznica to taka ze moze ciut bardziej bylo bialego niz niebieskiego.Nic poza tym.U niego swieci za***iście a u mnie niezbyt.Inny kolega ma taki zestaw co ja te same przetwornice i swieci tez mu dobrze.To co jest do ku.... nedzy ze mi nie swieci dobrze.Kupilem specjalnie od qwertego soczewki czyzby one byly winne.Ustawilem swiatla.Wsadzilem zwykle zarowki Philipsy i powiem wam ze tylko barwa sie zmienila nic wiecej.Swiatlo jest jakby takie rozproszone nie wali w punkt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to moze faktycznie cos nie tak z tymi soczewkami :disgust: no skoro w innych lampach zestaw dobrze świeci to na to wygląda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przetwornice sa dobre to jest pewne na 100%.Palnikow nie przekladalem bo w a6 jest h1 chyba.Czego to moze byc wina?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A6 ma też palniki h7 w zwykłej soczewce :gwizdanie: Ogólnie myślę że masz coś nie tak w instalacji oświetlenia.[br]Dopisany: 31 Lipiec 2011, 16:15_________________________________________________A odbłyśnik w jakim masz stanie??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przetwornice sa dobre to jest pewne na 100%.Palnikow nie przekladalem bo w a6 jest h1 chyba.Czego to moze byc wina?

a sprawdzałes na swoim aucie przetwornice kumpla z A6 pod twoim żarnikami czy tylko na jego lampach twoje przetwornice, trzeba spróbowac wszystkich kombinacji, wtedy wykluczysz wade swojego zestawu HID, będzie można wnioskowac ze przyczyna jest w samych reflektorach :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na zwykłych żarówkach jest tak samo. :mysli:

tak.Nie w a6 jest jakos inaczej.Pisalem odblysniki kupilem specjalnie od qwertego z forum.No dostalem igielki wrecz.Szkielka chyba z 3-4 razy polerowalem.A jednak cos nie tak.A co macie na mysli piszac o instalacji ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na zwykłych żarówkach jest tak samo. :mysli:

tak.Nie w a6 jest jakos inaczej.Pisalem odblysniki kupilem specjalnie od qwertego z forum.No dostalem igielki wrecz.Szkielka chyba z 3-4 razy polerowalem.A jednak cos nie tak.A co macie na mysli piszac o instalacji ?

No to są dwie opcje. Albo soczewka/odbłyśnik ( odbłyśnik musi się świecić jak psu jajca :decayed: ) albo lampa ma za mały prąd i nie świeci pełnym światłem. Może jakaś wilgoć, zwarcie, ułamany pin albo kto wie co jeszcze. Porównaj napięcie na plusie u siebie i w a6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przeciez w hidach jest przetwornica wiec to nie ma znaczenia odnosnie pradu ale jest ok[br]Dopisany: 31 Lipiec 2011, 17:37_________________________________________________ten szajs zwracam z powrotem.Dobre ledowe postojowki i mam to samo co na tych hidach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...