Treść opublikowana przez Bulczas
-
Spoty Katowice i okolice
lepiej przyjedz ze zdjetymi noi ze srubami, bo chyba bede krotko dzisiaj Spoko założenie mi zajeło 30 minut to zdjęcie nie pójdzie dłużej
-
Spoty Katowice i okolice
Ja chyba dotre i będę zdejmował dystanse
-
Spoty Katowice i okolice
No nic zobaczymy jak to będzie. Coś się postaram zorganizować. A tymczasem zawijam się do wyrka
-
Spoty Katowice i okolice
Szmacianki wchodzą w grę :polew:
-
Spoty Katowice i okolice
Halówek nie masz? No właśnie się z... z pierwszym lutego odmówiły posługi No to cza kupić. No to muszę pogadać z Miszką o kredycie. Grałeś kiedyś na sarmacji w będzinie? Jaka tam w ogóle jest nawierzchnia że nie można w lanych korkach grać. To że w wkrętach nie można to ok ale w lanych No taka jak na każdym Orliku. Sztuczna trawa + granulacik gumowy czy coś w tym stylu. To to samo jest na sarmacji w będzinie i każdy tam gra w takich lanych i nikt nie ma żadnych ale. No ale skoro nie wolno to może coś skrece do środy :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
Halówek nie masz? No właśnie się z... z pierwszym lutego odmówiły posługi No to cza kupić. No to muszę pogadać z Miszką o kredycie. Grałeś kiedyś na sarmacji w będzinie? Jaka tam w ogóle jest nawierzchnia że nie można w lanych korkach grać. To że w wkrętach nie można to ok ale w lanych
-
Spoty Katowice i okolice
Halówek nie masz? No właśnie się z... z pierwszym lutego odmówiły posługi
-
Spoty Katowice i okolice
No to chyba nici z grania z wami bo mam tylko takie jak Stasiu pokazał
-
Spoty Katowice i okolice
Obecny tylko daj jakiś adres [br]Dopisany: 11 Kwiecień 2011, 19:31_________________________________________________ jak płacicie fajną kasę to może się skuszę Kontrakty po graniu. Skauting będzie. jaaaa jak nie bedzie lało stanley jadymy im wklupać kurw@ musze wymienic pilnie ta odma mam po obu stronach trojnika zerwane gumy... Jak będzie lało to też gramy! Tylko nie ma grania we wkrętach i lankach. nie można w lankach ? to co, tylko halówki ? Tylko halówki dlaczemu
-
Spoty Katowice i okolice
Jak oddasz za czteropak to biorę mało Wiem że mało napisałem w żarcie
-
Spoty Katowice i okolice
Jak oddasz za czteropak to biorę
-
Spoty Katowice i okolice
Ja pograłem u siebie na deszczu jednak
-
[B5 AVG++] Lichtsilber Madafaka by Michał
Jasna sprawa że lepiej mieć płaski moment I masz już podkład pod większe moce bo tylko wrzucasz 11-kę i 190 spokojnie pęka [br]Dopisany: 11 Kwiecień 2011, 18:42_________________________________________________Podjedziesz kiedyś na spota do katowic bo chętnie bym oblukał to padło na żywo
-
Spoty Katowice i okolice
dasz radę przecież piwa można się napić w każdych butach no dobra namówłeś mnie
-
[B5 AVG++] Lichtsilber Madafaka by Michał
No Michał ładne kreski. Połowę mniej mam u siebie zrobione i podobny wynik . Jestem ciekaw jak te 8KM i 18NM robi różnicy. Szkoda że to nie AHH
-
Spoty Katowice i okolice
Jedzie ktoś na to granie bo może bym się wybrał :gwizdanie: Aha nie mam butów na halę tylko na trawę
-
Spoty Katowice i okolice
- Spoty Katowice i okolice
piwkiem to ty sobie kondycji nie poprawisz no chyba że w piciu Ja tylko na taką kondycje pracuje To już nie dopytuj kiedy gramy. To kiedy gramy- Spoty Katowice i okolice
piwkiem to ty sobie kondycji nie poprawisz no chyba że w piciu Ja tylko na taką kondycje pracuje- Spoty Katowice i okolice
Ja też dziś trochę pograłem na Będzinie nareszcie ale kondycji to zero Więc dla poprawienia kondycji do obiadku walnę sobie piwko- [B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE
U mnie przy feldze 8 cali i Et 35. Opona równo z nadkolem i nigdy nic nie tarło :gwizdanie:- [B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE
Musisz wyrównać tył z przodem- Spoty Katowice i okolice
- Spoty Katowice i okolice
ok ty bedziesz bramkarzem, ja bede trenerem Bulczas nas bedzie wozil i podawal reczniki Trener podaje ręczniki- Spoty Katowice i okolice
Jak załatwicie busa mogę robić za kierowcę - Spoty Katowice i okolice