Treść opublikowana przez Bulczas
-
Spoty Katowice i okolice
No zmienił ale taki golas że masakra "dobrze ze ta b8 niejest taka wypasiona jak b7 bo bym sie zrzygał z nudów" :polew: :polew: Albo to "jak mi się urodziło dziecko wziołem dzień urlopu, jak kupiłem auto 3 dni. Czy ze mną jest wszystko w porządku" :polew:
-
Spoty Katowice i okolice
No zmienił ale taki golas że masakra
-
Spoty Katowice i okolice
juz nie przesadzaj Moża da mu się przejechać i dlatego tak wazelinuje. Jechałem takim jako pasażer i to mi wystarczy [br]Dopisany: 08 Marzec 2011, 22:28_________________________________________________Wolę moje B5 przynajmniej można przyjebać i się nie martwić a tam
-
Spoty Katowice i okolice
po spocie. Fura Mirona robi mega wrażenie
- Spoty Katowice i okolice
-
Spoty Katowice i okolice
I elegancko
-
Spoty Katowice i okolice
http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=191342.msg2250326#msg2250326 jakby ktoś coś chciał :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
:polew:
-
Spoty Katowice i okolice
Uderz w stół a norzyce się odezwą
-
Spoty Katowice i okolice
na pewno przed programem zrobi Ci pełną diagnostykę o to nie masz się co bać
-
Spoty Katowice i okolice
Też chciałem jechać do Rogala ale jak pomyślałem ile zapłacę mandatów w drodze powrotnej to odpuściłem A tak na serio po co jechać taki kawał jeśli ma się jednego z najlepszych tunerów w polsce na miejscu
-
Spoty Katowice i okolice
Tolek odkąd mam diesla robię wszystkie tematy z elektroniką u Aligatora teraz ma siedzibę prawie w centrum katowic. Robota w pełni profesjonalna.Jeśli chcesz jechać dalej to uderzaj do Rogala, wiem tylko z opini że zna się na rzeczy. Aha Aligator krzyczy 1200 za program
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Graty fury Miron :slina: Miałem okazję taką jeździć jako pasażer i była kosa. I duży plus że sedan
-
Spoty Katowice i okolice
Najlepszego paniom :kwiatek: ale w robocie smakowało lepiej co :gwizdanie: [br]Dopisany: 08 Marzec 2011, 08:54_________________________________________________Aha pussy
-
Spoty Katowice i okolice
Spoko. Dobra zawijam się do wyrka. Narka
-
Spoty Katowice i okolice
ja sobie zrobilem jednego drina, ale jakos sie zagapilem i nalalem praktycznie samego łysakcza :gwizdanie: zapomnialem o pepsi hehe Jak wy możecie pić to kolorowe gówno Kiedyś wypiliśmy z kumplem całą butlę tego i na następne 3 dni żyć nie mogłem bo non stop było
-
Spoty Katowice i okolice
No ja piwko dopije i spadam do wyrka bo jestem wyjebany trochę :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
co dzialales? Wreście wy***ałem katalizator hehe wczas i co fajnie turbinka swista? No elegancko. Jeszcze tylko ogarnąć wyciek z przewodu doprowadzającego olej do turbiny i wyciek paliwa z pompy wtryskowej
-
Spoty Katowice i okolice
co dzialales? Wreście wy***ałem katalizator
-
Spoty Katowice i okolice
ale się zasiedziałem w garażu
-
Spoty Katowice i okolice
Sirio As 100 jest chyba w miarę dobra :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
Ja się zawijam pogrzebać przy aucie
-
[B5 AFN] Wycinanie katalizatora w dieslu - czy nie będzie kopcił ?
Trochę mechanik zawalił bo powinien wstawić rurkę najlepiej o tej samej średnicy :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
Jak nie latałeś bez koszulki to nie był ciężki
-
Spoty Katowice i okolice
No znam ten zakład bo mieszka blisko niego. Koleś ma chore ceny, także jak Ci nie szkoda paliwa to jedź ale naprawdę nie warto