Treść opublikowana przez Bulczas
-
Spoty Katowice i okolice
Dokładnie takie zakłady handlujące oponami to parażka. Zdzierają kasę z jakiś naiwnych frajerów
-
Spoty Katowice i okolice
Trzeba było założyć na weekend było w miarę ciepło. Teraz też ma kilka ciepłych dni chyba od środy to możesz założyć tylko bardzo uważaj. Najlepiej to zrób tak: załóż jak wrócisz z pracy, przejedź się trochę różnymi drogami i już będziesz miał rozeznanie
-
Spoty Katowice i okolice
No pracujta chłopy i baby
-
Spoty Katowice i okolice
- Spoty Katowice i okolice
Narka panowie- [b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
nie namawiaj do złego to jest łańcuszek pózniejszych kosztów kupie pochwale sie i będzie zmien tą zawieche bo koza itp wyrzuć hak, załóż chlapacze :polew: pertole na radio odkładam Ale hak to możesz wy***ać bez żadnego ale- [b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
Kowi http://moto.allegro.pl/felgi-audi-germany-style-i1494585451.html- Spoty Katowice i okolice
apropo psów, jestem wielkim fanem Wioletty Villas jak się to ma do mojej wypowiedzi :polew:- Spoty Katowice i okolice
Ale jedziecie z tym koksem- Spoty Katowice i okolice
Dzisiaj grilla- Spoty Katowice i okolice
Ale się tu pustka zrobiła :gwizdanie:- Spoty Katowice i okolice
Benzyny nie ogarniam ale jak go zamontowali do diesla to do benzyny pewnie podejdzie. Moskal miał w 1,8T taki licznik- Spoty Katowice i okolice
- Spoty Katowice i okolice
Się zobaczy co to będzie. Teraz na poważnie spadam spać- Spoty Katowice i okolice
ah ci diagnosci, ja podjechalem w lędzinach by ustawic swiatla jak zalozylem hidy to dziadek sam zaczal mi gadac o swoim aucie i ze lubi tuning i dal wizytowke gdzie mam jechal by zamiast kata rure zrobic na mikołowie:D, a jak sie spytalem czy przeglad przejdzie mowil ze jak spryski beda to ok samopoziomanie nie musi byc bo jest ta regulacji 3stopniowqa przy kierze:P No zależy na kogo się trafi. Ja pogadałem dałem 20zł do łapy i też nie robił problemu- Spoty Katowice i okolice
No jeździłem bez sprysków jakiś czas i zero problemów na barwie 6K. Teraz zmieniłem barwę na 4300K, mam spryski a na przeglądzie i tak się doczepił- Spoty Katowice i okolice
Zmieniam na inne mniejsze chyba i tańsze- Spoty Katowice i okolice
gulczas nie idz spac sam robiles spryski w zderzaku:>? Z kolegą :gwizdanie: jaki to koszt byl dla ciebie a jaki dla kogos :gwizdanie: ? Dla mnie to był koszt części. A to już zależy co za ile znajdziesz. Moje spryski będą na sprzedaż bo jeden jest klejony i mnie wk***ia Ogólnie działa ale nie lubię jak coś jest nie tak- Spoty Katowice i okolice
gulczas nie idz spac sam robiles spryski w zderzaku:>? Z kolegą :gwizdanie:- Spoty Katowice i okolice
Dobra zawijam się spać- Spoty Katowice i okolice
O kuźwa są talenty na tym świecie- Spoty Katowice i okolice
I tak pewnie się napił- Spoty Katowice i okolice
Do kogo to do Miszki :gwizdanie:- [B5 AFN++]Silver limousine by Bulczas 167KM & 340Nm...
No już się za to zabieram dobry kawałek czasu :gwizdanie: zaraz coś ogarnę[br]Dopisany: 05 Marzec 2011, 23:41_________________________________________________Poprawione- [B5 AFN++]Silver limousine by Bulczas 167KM & 340Nm...
16" na zimę i dopóki nie uzbieram na jakieś fajne 18-stki to na lato - Spoty Katowice i okolice