Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Bulczas

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Bulczas

  1. Dokładnie takie zakłady handlujące oponami to parażka. Zdzierają kasę z jakiś naiwnych frajerów
  2. Trzeba było założyć na weekend było w miarę ciepło. Teraz też ma kilka ciepłych dni chyba od środy to możesz założyć tylko bardzo uważaj. Najlepiej to zrób tak: załóż jak wrócisz z pracy, przejedź się trochę różnymi drogami i już będziesz miał rozeznanie
  3. No pracujta chłopy i baby
  4. Narka panowie
  5. nie namawiaj do złego to jest łańcuszek pózniejszych kosztów kupie pochwale sie i będzie zmien tą zawieche bo koza itp wyrzuć hak, załóż chlapacze :polew: pertole na radio odkładam Ale hak to możesz wy***ać bez żadnego ale
  6. Kowi http://moto.allegro.pl/felgi-audi-germany-style-i1494585451.html
  7. apropo psów, jestem wielkim fanem Wioletty Villas jak się to ma do mojej wypowiedzi :polew:
  8. Ale jedziecie z tym koksem
  9. Dzisiaj grilla
  10. Ale się tu pustka zrobiła :gwizdanie:
  11. Benzyny nie ogarniam ale jak go zamontowali do diesla to do benzyny pewnie podejdzie. Moskal miał w 1,8T taki licznik
  12. Się zobaczy co to będzie. Teraz na poważnie spadam spać
  13. ah ci diagnosci, ja podjechalem w lędzinach by ustawic swiatla jak zalozylem hidy to dziadek sam zaczal mi gadac o swoim aucie i ze lubi tuning i dal wizytowke gdzie mam jechal by zamiast kata rure zrobic na mikołowie:D, a jak sie spytalem czy przeglad przejdzie mowil ze jak spryski beda to ok samopoziomanie nie musi byc bo jest ta regulacji 3stopniowqa przy kierze:P No zależy na kogo się trafi. Ja pogadałem dałem 20zł do łapy i też nie robił problemu
  14. No jeździłem bez sprysków jakiś czas i zero problemów na barwie 6K. Teraz zmieniłem barwę na 4300K, mam spryski a na przeglądzie i tak się doczepił
  15. Zmieniam na inne mniejsze chyba i tańsze
  16. gulczas nie idz spac sam robiles spryski w zderzaku:>? Z kolegą :gwizdanie: jaki to koszt byl dla ciebie a jaki dla kogos :gwizdanie: ? Dla mnie to był koszt części. A to już zależy co za ile znajdziesz. Moje spryski będą na sprzedaż bo jeden jest klejony i mnie wk***ia Ogólnie działa ale nie lubię jak coś jest nie tak
  17. gulczas nie idz spac sam robiles spryski w zderzaku:>? Z kolegą :gwizdanie:
  18. Dobra zawijam się spać
  19. O kuźwa są talenty na tym świecie
  20. I tak pewnie się napił
  21. Do kogo to do Miszki :gwizdanie:
  22. No już się za to zabieram dobry kawałek czasu :gwizdanie: zaraz coś ogarnę[br]Dopisany: 05 Marzec 2011, 23:41_________________________________________________Poprawione
  23. 16" na zimę i dopóki nie uzbieram na jakieś fajne 18-stki to na lato

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.