Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Bulczas

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Bulczas

  1. Nie pisałeś nic długo to powiedziałem
  2. Czyli jak wymienię na zespolone/dzielone z soczewką to muszę rezać przeciwmgielne w kratkach jak chcę mieć? Tak
  3. Stasiu cena za te felgi dobra Też się na nie czaje ale wolałbym te łopaty co ma OKO :gwizdanie:
  4. Raczej nie da rady za niskie ET i tylne mają 8,5" Jakby wszystkie miały 7,5" i to ET 24 to może jakoś by to było . Ale takie minimalne ET 30-35 :gwizdanie:
  5. Wejdź sobie na chata interii [br]Dopisany: 27 Luty 2011, 00:15_________________________________________________Stasiu znowu zaczyna pustymi postami rzucać nie widać zdjęc? ku***a mać [br]Dopisany: 27 Luty 2011, 00:16_________________________________________________ dlaczemu ona ma jeansy tył do przodu Takie zboczenie
  6. Wejdź sobie na chata interii [br]Dopisany: 27 Luty 2011, 00:15_________________________________________________Stasiu znowu zaczyna pustymi postami rzucać
  7. Pojebało mi się w oczach aż [br]Dopisany: 27 Luty 2011, 00:11_________________________________________________To ja też się zawijam
  8. j**any pkt nr 1. na starość będę sobie odmawial pkt nr 2. Basia mowi, że dizisja nie będzie rodzić, więc mogę się napić [br]Dopisany: 27 Luty 2011, 00:04_________________________________________________Ja dmuchałem jak jeszcze nie miałem prawka
  9. w takie
  10. j**any
  11. Tych psów to teraz jeździ od zajebania aż strach szybciej pojechać
  12. :polew:
  13. Miszka Ciebie to by najlepiej na syberie wysłać tam byś był w swoim żywiole za zimno Ale takiej hawajskiej syberii byś nie odmówił
  14. Miszka Ciebie to by najlepiej na syberie wysłać tam byś był w swoim żywiole
  15. A Ty w ogóle kiedykolwiek jesteś trzeźwy tak od momentu przebudzenia do śniadania :polew: :polew: Tak myślałem
  16. :polew:
  17. A Ty w ogóle kiedykolwiek jesteś trzeźwy
  18. a co na trzeźwo bałeś się zapytać :polew: to płonący kościół ale pójdzie do wymiany juz niedługo No talenty są i to niezle
  19. Tutaj nikt nigdy nie pije
  20. Taka moja sugestia jeśli nie przetrzepiesz porządnie auto to ten check będzie ci wyjebywało do końca świata i jeszcze dzień dłużej. Kompletne logi i na techniczny do działu diagnostyka tam szpece siedzą i odpowiadają jak znają odpowiedź :wallbash:
  21. kędzior i Stanley albo śpią po wczorajszym albo klinują tak mocno, że olali forum Czyli serial z cyklu jak to Kędzior uprzykrza życie ludziom na sokolskiej :polew:
  22. A gdzie te mendy które najwięcej spamują

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.