Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Bulczas

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Bulczas

  1. Chcę spełniać motoryzacyjne marzenia :gwizdanie: Subaru P.s. odp poszła na PW [br]Dopisany: 18 Luty 2011, 22:45_________________________________________________ Tylko nówki
  2. pikuś u mnie w robocie jest kolo, który ma AFNa po chipie, wybity kat, przelot 2,5", FMIC i miał turbo z AWX, które padło że nie mial kasy, to chłopcy wydłubali mu jakieś z A8 Chłopak tak poprzerabiał, że teraz ma turbine z A8 :polew: (nie wiem dokładnie jaka ) Turbina z A8 na pewno z jakiegoś wolnossaka a Ty sprzedajesz swoją fury czy już nie No właśnie? Bije się z myślą czy ją wystawić czy nie na allegro. Narazie jeszcze nie ale jak sytuacja mnie zmusi to będę musiał ;([br]Dopisany: 18 Luty 2011, 22:40_________________________________________________ Dla mnie to zarobek więc mi to lotto komu sprzedaje Jedynie może być drożej oczywiście żarcik [br]Dopisany: 18 Luty 2011, 22:41_________________________________________________I tak wiem że jak wystawie auto to będą mi dzwonić pojeby że dają 12tys bo oni nawet znalezli za 10tys :wallbash:
  3. pikuś u mnie w robocie jest kolo, który ma AFNa po chipie, wybity kat, przelot 2,5", FMIC i miał turbo z AWX, które padło że nie mial kasy, to chłopcy wydłubali mu jakieś z A8 Chłopak tak poprzerabiał, że teraz ma turbine z A8 :polew: (nie wiem dokładnie jaka ) Turbina z A8 na pewno z jakiegoś wolnossaka
  4. Stasiu proszę o doładowanie 2 bary
  5. Ładnie się koleś wkurwił :gwizdanie:
  6. Kogo moje oczy widzą
  7. Kupa straszna wczoraj to był meczyk warty obejrzenie
  8. Stanley to taka cicha woda..... :gwizdanie: Cicha woda brzegi rwie
  9. Nie jestesmy puszczalskie 3 Nie są puszczalskie :polew: Dziweksy jak się patrzy
  10. Rewelacji nie było... Wolisz oglądać polaków
  11. Ale meczk pierwsza klasa
  12. Jak dla mnie pierwsza opcja ale zamiast tego środka bym dał tylko taką obwódkę w tym pomarańczu albo czerwienie :gwizdanie:
  13. jaki meczyk :?: no Arsenal -Barca młody Szczęsny w bramie To dobrze że mam zapas
  14. jaki meczyk :?:
  15. To na kolacyjke psssyt
  16. Aż tak źle :gwizdanie:
  17. Ale h*jowy dzień z h*jową pogodą
  18. Tłoczyska ciężko wchodzą i ładnie równo wychodzą :?: Jeśli tak to jest ok Albo ktoś go wypucował ładnie albo był bardzo mało używany :gwizdanie:
  19. Wygląda na zadbany
  20. aaaa tam, nie gadaj dobre mocne alu na zimę, nie będzie tragedii Tobie się podobają i jest git
  21. Mam je
  22. Dla mnie ta felga jest paskudna. :gwizdanie: Wolałbym stalówki. Chociaż cena bardzo dobra

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.