Treść opublikowana przez MAx
-
[B5 2,8 QUATTRO] No nareszcie
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: wyczułem Was chopaki ze zaraz moj haczyk zjedziecie jak łysą kobyłe :mrgreen: dlatego tez od razu napisałem ze jest odpinany a ze przyczepke już targałem a potem niechcialo mi sie schylać i pomyślem se w razie "W" przy cofaniu poki nie rozkminie dokładnei gabarytu bagaznika to niech se kilka dni jeszcze po wisi :mrgreen:
-
[B5 2,8 QUATTRO] No nareszcie
srednio (nie testowalem ale slyszalem wiele takich opini) szukaj ori tylo że używki ori jeszcze nie widziałem-normanie nigdzie niema A co nie pasi z podrobą??
-
[B5 2,8 QUATTRO] No nareszcie
Póki co mam takie hak oczywiście odpinany
-
[B5 2,8 QUATTRO] No nareszcie
Dzieki wszystkim :mrgreen: temat postu juz poproawiony edit by murzyn: prawie dobrze...poprawilem Wszyscy foty chcą oglądać ale nik nie powie jak je do netu mam wrzucic i te linki w poście zamontowac
-
[B5 2,8 QUATTRO] No nareszcie
Chopaki już się bałem że się nie będę miał okazji pochwalić, po niespełna 3 miechach nadeszła wiekopomna chwila i w końcu zakupiłem wymarzoną A4 jest dokladnie taka jak chciałem czyli : A4 2.8 silnik ACK QUATTRO i manual, 1997 do tego czorna, lampy po lifcie w środku czorna skóra podgrzewane stołki, komputer, elek szyberadach jest na felach 17 i obniżona przód 5cm, tył 4cm jak na razie to się przyzwyczajam krawęzniki mnie nie zaskakują ale dziury na drodze tak, spodzik juz po obcierany, koleś dał mi ori sprężyny i chyba przynajmniej na zimę ją podniose, zawiecha 3ma super trudno ją wyprowadzić z równowagi nawet szarpiąc za kierownicę.Ma nalatane 182kkm ksiązka prowadzona super, po VIN`ie sprawdziłęm też. Od roku w kraju. Dzwonów jakiś konkretych nie miała ale niestety była malowana ponadto z wad brak osłony pod silnikiem (jak spisują się podroby, czy raczej szukać uzywanej ori,) poci się przewod od wspom oraz zimering w moscie poza tym wszystko ok (sprawdzałem w ASO)jestem zadowolony :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Jak mi powiecie jak robi się te linki do wysyłania fotek to zrobie jakieś i Wam pokaże
-
[B5 2.8Q] Zużycie oleju
chodzil mi razej o suche dane bo z tego co piszecie to juz czytałem i wynika ze 1l/10 000 = 0,1/1000 jest ok czyli co jak weznie 0,2-0,4 na 1000l to jest juz duzo? dzieki
-
[B5 2.8Q] Zużycie oleju
Siemano Ile oleju moze wziac silnik 2,8l przy przebiegu powiedzmy ok 200 kkm, tak wiecie co by jeszcze nie zgrzeszyl co by bylo jeszcze w normie a od ilu robi sie nieciekawie??
-
[ALL B5] Czerwone zegary - wymiana na białe
no to widze ze pelna elastyczność tylko fury brak choc tak mysle ze jak wkoncu uda mi sie wkoncu ustrzelic to pewnie 95-97.poki co nie ma piany co bic bo juz mam ubiata przy szukaniu jak zapodam fure to wowczas jeszcze was poprosze o instrukcje. Poki co dzieki za info [ Dodano: 12-12-2006, 23:57 ] Zaczynam się przywyczjać do czerwieni i nawet zaczyna mi się podobac, zori radiem beta ladnie wyglda szkoda ze nie gra tak ladnei jak wyglada [ Dodano: 13-12-2006, 01:26 ] AAAA był bym zapomniał koloru zmieniać nie będę ale do licznika i tak się muszę dobrać bo nie świeci mi podświetlenie temp wody i paliwa jak sie do tego dostać??
-
[ALL B5] Czerwone zegary - wymiana na białe
prawie...moje immo przeszedl tylko 1 mechanik na 15 u ktorych bylem (nie wiem dlaczego kod mialem dobry) po 2 lifcie jest jakies po2-ne zabezpieczenie (nie pamietam jak sie nazywa) wiec musialby sie tego podjac ktos kto naprawde ma pojecie, bo inaczej to tylko spierdzieli czyli co w desce jest immobilizer kotry trzeb zgrac z kluczem tak?
-
[ALL B5] Czerwone zegary - wymiana na białe
Pikuś, problem w tym ze poza danymi w avatarze to sprzetu nie mam 2 miesiac szukam B5 2,8 Q full opcji w manualnej i nie moge znalezc
-
[ALL B5] Czerwone zegary - wymiana na białe
te zegary po 2-gim lifcie sa super, ten czerowny jakos mnie meczy.Czy mozna strzelic podmianke calego licznika-mam na mysli czy ten po 2-gim lifice zapasi do wczesniejszych wersji, wtyczki i inne pierdoly?ile moze taki gajger kosztowac?
-
[ALL B5] Czerwone zegary - wymiana na białe
na rynku sa takie diody- dostepne nie koniecznie na allegro (drogie) ale w kazdym sklepie z art ekektronicznymi i tam mozna dosatac takie duze diody ok 10mm srednicy idealnie zastepuja te szklane bagnetowe zaroweczki od podswietlenia, ni egrzeja sie wiec sa idealne.Wystepuja w różnych kolorach. W motorze zastapiłem zaroweczki zwykle i jest super. Nie wiem jak to w Audi jest rozwiazane czy jest ta folia jak piszecei czy zarowy w toyocei kiedys mialem te zaroweczki w takich zielonych koszulkach. Mi te czerowne jakos nei lezy przyciski ok, chcial bym zmienic tylko same zegary. W A6 cos zaraz po 2000r chyba C6 jest taki niebiski ale nie taki ostry jak w VW tylko taki, zimny stalowy, xsenonowy czy jak kto che wyglada boska jak dla meni w porownaiu z ta czerwienia no ale de gustibus non disputandum est
-
[ALL B5] Czerwone zegary - wymiana na białe
Czy ktos probował zmienic kolor podśiwetlenia zegarów z czerownego na jakies bardziej subtelny, np stalowy niebieski jak w A6?