Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

MAx

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez MAx

  1. Lidzerzy widze ze jak zawsze na koncu płacą :564:
  2. Co prowada smigam wolnym ssakiem ale jak komus sie wydaje, ze gaz zamula silnik to powiem ze jest w bledzie (przynajmniej w przypadku dobrej sekwencji) Jako dowod macie wykres z hamowni zielona linia to LPG a czerowa PB http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/87ea5743da1cdcbb.html Co prawda nie ma ogormnej róznicy ale zamiast nieco gorszych osiągów sa nieco lepsze i niech nikt nie powie ze to mala różnica. By to zapewnić trzeb spełnic dwa czynniki a) dobra instalacja dobry gazownik, a dobry gazownik to taki, który poporstu robi takie silniki na codzien i ma duże doświadczenie. W kwestii turbiny to sprawa jest podobna widzilem jak smiga fura Podsiego na lpg :diabel2:
  3. Co tam w oooo tyle km to bajka, ja 3 razy w miesiącu jeżdze do Szwecji niunią, mam troche mniej , bo ok 1500km, i jak wypadnie, że bede w Szwecji to 24 godziny zaś w niuni spędze jadąc na zlot. hhacek, szerokiej drogi. Badz co badz ale chyle czola za ten dystans. Proponuje darmowa kolejka dla klubowiczow ktorzy strzela najdluzszy dystatns dojazdowy.(kurde i znow alkc w tresci :564: - przepraszam )
  4. Ok już poprawione Jestem po wstępnych rozmowach na temat rezerwacji miejsc dla osób , które jadą dzień wcześniej i w środe jak będe znał dokładną ilość osób to będe dzwonił i potwierdzał rezerwacje. Czyli co - jest szansa ze osoby ktore wybiora sie wczesniej te 1 dob spedza w tym samym osrodku?
  5. ja kopsne w poniedzialek
  6. co tzn ostra jazda?przy jakiej predkosci na trasie?
  7. no wlasnie ile potrzeba kasy na caly komplet wahacze sruby czy co tam jeszcze trzeba np. firmy febi
  8. Moj 2.8 5V QUATTRO z manualem na 17'' (choc one chyba nie maja wiekszegi wplywu) papusia nastepujaco PB 95 miasto 14l trasa (krajówka) 120-140 km/h 8,8l trasa (autostrada) 190 km/h 12,5l LPG miasto 15-16l trasa (autostrada) 120 km/h 13,2l trasa (autostrada) 160 km/h 14l trasa (autostrada) 190 km/h 17,5l trasa (krajówka) 120-140 km/h 12,8l niewiem czemu jest tak wysokie spalanie gazu przy wyzszych predkosciach w stosunku do spalania beznyzny ale gaz mam stosunkow krótko wiec jeszcze nad tym pracuje
  9. Drogie jest z 2 powodow po 1 bo sklada sie z wielu wahaczy po 2 te whacze wykonane sa z aluminium. Zawias daj bardzo dobre sprzezenie z nawierzchnia i ogolnie pracuje swietnie ale niestety jego wada jest to ze na naszych dziurach powstaja luzy na laczeniach tych wielu wahaczy a jak sama nazwa mowi to jest wiele mijesc na to by te luzy powstaly
  10. to iloraz ilosci spalanego gazu na wolnych i czasu postoju
  11. Dzieki za linki, troche ta gala zamotana a delta widze ze mam mase funkcji, ma kotds moze instrukcje do delty in polish?
  12. O co chodzi z funkcja gala w radiu Delta, funkcje wlacza sie pokretlem regulacji natezenia wysokich tonow, tylko nie wiem jak i niewiem czy gala to funkcja ktora podgłasnia radio wraz ze wzrostem predkosci, czy tez funkcja kotra zapamietuje dane ustawienie glosnosci i po wlczeniu, radio gra z okreslonym natezeniem dzwieku?
  13. A kpl TRW to jak kasa? skad biora sie ori czesci, ktore posidaja spilowane nr seryjne - spadly z tira czy to jakis odrzut z pordukcji z jakas wada?
  14. po pierwsze to napisalem ze "zgadzam sie co do castrola" piszac to mialem na mysli ze to dobry olej, W motorze tylko leje castrol co prawda zwykle oleje czyli molbil s czy odpowiedni polsyntetyk z castola czyli zdaje sie GTX 3 sa porwnywalne a roznica polega jedynie za kampanii reklamowej, co do bajerow czyli b.dobrej syntezie mobil 1 czy megnesie w castorlu 5 nie wsponimanc juz o RS czy EDGE to sa juz wyzsze polki.Do mnie jakos osobiscie castrol bardziej przemawia i jak bedzie 1 wymiana to leje magnatec. Po drugie widzice sami ze mobil tak rozreklamowal swoj pordukt " mobil one" ze czesto ludzie leja nawet minaralnego mobila "mobil M", z swiadomoscia ze leja "mobil one"nie zdajac sobie sprawy ze "one " to tylko full synteze A tak na marginesie to kotreego castrola dokladnie wlales?
  15. no ja mam to samo lecz w manualu. Wtryskiwacze mam ponoc z najwyzszej polki ponoc (japan, Keihin czy jakos tak ) Jaka masz instalke jeszcze po korekcie nie sprawdzilem trasy zrobie to w przyszlym tyg. a na miescie wszylo mi 15,5 wczesniej 15, teraz troche smigalem z przyczepa, z zuzycia na miescie jestem zadowolony.NAwiasem mowiac jak ty to robisz ze wychodzi Ci 12? No i w koncu oproznilem butle do 0 i gazu wchodzi mi 55,5 l do pelna
  16. Strasznie zawile to napisales to po pierwsze, po drugie mobil 1 to mobil 1 czyli full sytnese a pol-syntetyk to nie "mobil 1 polsyntetyk" tylko "mobil s" co do castrola to sie zgadzam. Tylko npaisz jakos jasniej ile Ci bierze tego castroal i przy jakiej jezdzie. A w kwestji zuzycia oleju to dodam ze w takich silnikach, ktore maja nalatane stowke a dwie tym bardziej bezposrednio na zuzycie oleju ma styl jazdy, inaczej silnik zuzywa olej jak pracuje srednio dynamicznie w zakresie ekonomicznych obrotow a co innego jak sie jezdzi dynamicznie do 5 tys obr/min a jeszcze inaczej jak leci sie autopstrada 3majc w okolicach 200km/h. i paluje non stop, cisnac łyche na piatce.
  17. polozyc oparcie wyjac te boczki oparcia ktore sa przy drzwiach potem odpiac zatraszki ktore znajduja sie pod pola i wyciagnac cala polke
  18. ja tez mialem wkladac omegasa ale przerazil mnie klekot wtryskiwaczy gazowych u mnie one jeszcze leza na tej plastikowej pokrywie silnika i jak to wszystko x6 zaczelo by klekotac to mial bym TDI. Zaskoczyles mnie ta samoobsluga instalki, napewno nie trzeba byc mistrzem swiata by to regulnac ale trzeba wiedziec co z czym i jak.No i miec soft. Ja tam mam leki by tam grzebac (ile dales za soft i interfejs?) Co do temp. przelaczania to wiem tylko tyle ze powinna byc min 35stC tak by uklad nie zamarzal a silnik pracowal dobrze, wiadomo czym wyzsza tym dluzej jedziesz na benzynie wiec ja od razu poprosilem by mi temp ustawil najnizej jak sie da i ustawili 27stC samochod przelacza sie po ok 1 km, co prawda w pierwszych setmatrach silnik niewchodzi blyskawicznie na oroty ( deko si edlawi) ale tylko przy raptownym otwraciu przeupstnicy ale mi to nei przeszkadza bo ja i tak na zimnym silniku jej raptownie nie otwieram.
  19. tez mam taka nadzieje cieszyl bym sie gdyby spadlo o 3 l przy 190 ale cos nie wierze by bylo tak fajnie
  20. MAx odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B5
    Ja tu widze zy Rob zainicjowla ciekawy temat i Wy tu sobie obgadujecie moje niutki a raczej te ktorych juz nie mam bo sie gdzies skitraly. Mnie sie zdaje, ze winowajca moze nie byc jeden, ale kilku, niewiem w jakim stanie mam swiece i katy, jesli chodzi o dolot to mam stozek. Nm wyszlo mi dokladnie 237 na PB i 242 na LPG wiec chyba mozna wykluczyc z kregu podejrzanych paliwo czy tez filtr paliwa.zostaja wiec wedlug mnie katalizatory,świece,ewentulane ogolne zmeczenie silnika Czytajc ostatnia linijke Arka to wydaje mi sie ze to nie wina przeniesienia napedu na 4 kola. W kwesti rezonansu po wycieciu kat to nic takiego nie slyszalem.
  21. Bylem dzis cos mi tam poskrecali zobaczymy w srode lub czawertek kolejny test na autostradzie w 1 str polece 190 a z powrotem 170 i zobaczymy ile wyjdzie
  22. przeniste dyskusyje gdzies:) tylko powiedz gdzie:)

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.