Treść opublikowana przez MAx
-
I urodziny Audi A4 Klub Polska - Wrazenia po Zlocie
nie tylko Ty jeden :twisted: Moja tez sie gdzieś zapodziała :twisted: Ja se wrzuciłem dwie, a co ! do tego sie podłączam i jutro pisze pismo do nich a ja tam porządnie kaszaneczke winkiem grzanym oblałem czyz bys lubil czarne,i wilgotne no i latwe :biggrin: cos widze ze ktos tu pije do Murzyna buahahahahha ale tam nei ma nic o wygolonych :biggrin: wazne ze jest czarne i wilgotne a wlosy moze mu odrosna na nastepny zlot moze z wrazen po zlocie owlosieje :biggrin: nie ma mowy ale jest jedno fajne zjdecie jak Murzynka po glowie oklepuja Poziek z ono Lukas, Poziek nie oklepuje Murzyna tylko sprwadza czy cebule puscily pierwsze pnacza a ja myslalem ze to jakies cudowne uzdrowienie dla tych cebulek a tu byl test no bo to byl test - cudownego uzdrowienia tylko ze golym okiem nie dalo sie nic stwierdzic na zlocie, moze za wczesnie czy cóś. Dobrze by bylo jak facet sie pochwalil, zapodal jakos fote-moze jakies makro murzynek machnie zdjecie z technikum a tam afro na glowie nie no chwile mnie nie bylo i juz jakas zadyma - "zamknij morde, zamknij morde" i "mysl logicznie", bo jak wpadne w szau Mowilem przeciez, ze nic mi tak w zyciu nie wyszlo jak wlosy pozatym w temacie uzytkownicy przedstawcie sie jest foto j jakastam iloscia owlosienia Łyse jest lepsze moze i lepsze bo ma mniejsze opory powietrza jestes bardziej oplywowy to gdzie ten temat z nowymi wyrazeniami ze zlotu no sam widzesz Murzyn chwiel Cie nie bylo a oni jada po Tobie jak po łysej kobyle ... a wszystko zaczęło się od kiełbasy :twisted: ale ja nadal nie wiem kto tyle zjadl bo nie tylko ja nie posmakowalem ładna parabola sie zrobila....hmm ale cos powoli sie gubie w tej niekontrolowanej bajerze [ Dodano: 06-03-2007, 22:31 ] hehe...ale i tak wszystkiemu winny jest sprinter :twisted: :twisted: :twisted: no oczywiscie ze wszystkiemu jest winny Sprinter bo sprintem zaciagnol kielby z rusztu no i moze 20 % udzialu ma byle owłosienie Murzyna
-
!!! PODZIEKOWANIA !!!
No nie przesadzajmy :exclaim: Czasami max trzymał pion... chociaż rzadko :smile: to pewnie dlatego ze od czasu do czasu mialem awarie żyrokompasu
-
I urodziny Audi A4 Klub Polska - Wrazenia po Zlocie
Murzyn a zdradz taejmnice skad bierzesz te łaszki?
-
I urodziny Audi A4 Klub Polska - Wrazenia po Zlocie
beret z jader jaszczurki
-
Dobre texty po zlocie - czyli nowe wrazenia estetyczne.
gdzies ok 3 nad ranem w niedziele "....za brak znajomości regulaminu" by sam nie wiem juz kto
-
Dobre texty po zlocie - czyli nowe wrazenia estetyczne.
GDZIE ROSÓŁ :exclaim: :exclaim: by kelnerka z Ambasady
-
I urodziny Audi A4 Klub Polska - Wrazenia po Zlocie
kurtka z konia tera to ja sie popłakałem ja do wczoraj jakies taki na ssaniu bylem jeszcze uspiony
-
I urodziny Audi A4 Klub Polska - Wrazenia po Zlocie
Murzyn zadzialaj i daj ostrzeżenie kuna! za co, no za co przeciez to oni, to nie ja
-
I urodziny Audi A4 Klub Polska - Wrazenia po Zlocie
nie tylko Ty jeden :twisted: Moja tez sie gdzieś zapodziała :twisted: Ja se wrzuciłem dwie, a co ! do tego sie podłączam i jutro pisze pismo do nich a ja tam porządnie kaszaneczke winkiem grzanym oblałem czyz bys lubil czarne,i wilgotne no i latwe :biggrin: cos widze ze ktos tu pije do Murzyna buahahahahha ale tam nei ma nic o wygolonych :biggrin: wazne ze jest czarne i wilgotne a wlosy moze mu odrosna na nastepny zlot moze z wrazen po zlocie owlosieje :biggrin: nie ma mowy ale jest jedno fajne zjdecie jak Murzynka po glowie oklepuja Poziek z ono Lukas, Poziek nie oklepuje Murzyna tylko sprwadza czy cebule puscily pierwsze pnacza a ja myslalem ze to jakies cudowne uzdrowienie dla tych cebulek a tu byl test no bo to byl test - cudownego uzdrowienia tylko ze golym okiem nie dalo sie nic stwierdzic na zlocie, moze za wczesnie czy cóś. Dobrze by bylo jak facet sie pochwalil, zapodal jakos fote-moze jakies makro murzynek machnie zdjecie z technikum a tam afro na glowie nie no chwile mnie nie bylo i juz jakas zadyma - "zamknij morde, zamknij morde" i "mysl logicznie", bo jak wpadne w szau Mowilem przeciez, ze nic mi tak w zyciu nie wyszlo jak wlosy pozatym w temacie uzytkownicy przedstawcie sie jest foto j jakastam iloscia owlosienia Łyse jest lepsze moze i lepsze bo ma mniejsze opory powietrza jestes bardziej oplywowy to gdzie ten temat z nowymi wyrazeniami ze zlotu no sam widzesz Murzyn chwiel Cie nie bylo a oni jada po Tobie jak po łysej kobyle
-
I urodziny Audi A4 Klub Polska - Wrazenia po Zlocie
nie tylko Ty jeden :twisted: Moja tez sie gdzieś zapodziała :twisted: Ja se wrzuciłem dwie, a co ! do tego sie podłączam i jutro pisze pismo do nich a ja tam porządnie kaszaneczke winkiem grzanym oblałem czyz bys lubil czarne,i wilgotne no i latwe :biggrin: cos widze ze ktos tu pije do Murzyna buahahahahha ale tam nei ma nic o wygolonych :biggrin: wazne ze jest czarne i wilgotne a wlosy moze mu odrosna na nastepny zlot moze z wrazen po zlocie owlosieje :biggrin: nie ma mowy ale jest jedno fajne zjdecie jak Murzynka po glowie oklepuja Poziek z ono Lukas, Poziek nie oklepuje Murzyna tylko sprwadza czy cebule puscily pierwsze pnacza a ja myslalem ze to jakies cudowne uzdrowienie dla tych cebulek a tu byl test no bo to byl test - cudownego uzdrowienia tylko ze golym okiem nie dalo sie nic stwierdzic na zlocie, moze za wczesnie czy cóś. Dobrze by bylo jak facet sie pochwalil, zapodal jakos fote-moze jakies makro
-
I urodziny Audi A4 Klub Polska - Wrazenia po Zlocie
nie tylko Ty jeden :twisted: Moja tez sie gdzieś zapodziała :twisted: Ja se wrzuciłem dwie, a co ! do tego sie podłączam i jutro pisze pismo do nich a ja tam porządnie kaszaneczke winkiem grzanym oblałem czyz bys lubil czarne,i wilgotne no i latwe :biggrin: cos widze ze ktos tu pije do Murzyna buahahahahha ale tam nei ma nic o wygolonych :biggrin: wazne ze jest czarne i wilgotne a wlosy moze mu odrosna na nastepny zlot moze z wrazen po zlocie owlosieje :biggrin: nie ma mowy ale jest jedno fajne zjdecie jak Murzynka po glowie oklepuja Poziek z ono Lukas, Poziek nie oklepuje Murzyna tylko sprwadza czy cebule puscily pierwsze pnacza
-
I urodziny Audi A4 Klub Polska - Wrazenia po Zlocie
nie tylko Ty jeden :twisted: Moja tez sie gdzieś zapodziała :twisted: Ja se wrzuciłem dwie, a co ! do tego sie podłączam i jutro pisze pismo do nich a ja tam porządnie kaszaneczke winkiem grzanym oblałem czyz bys lubil czarne,i wilgotne no i latwe :biggrin: cos widze ze ktos tu pije do Murzyna buahahahahha ale tam nei ma nic o wygolonych :biggrin: wazne ze jest czarne i wilgotne a wlosy moze mu odrosna na nastepny zlot moze z wrazen po zlocie owlosieje :biggrin:
-
I urodziny Audi A4 Klub Polska - Wrazenia po Zlocie
nie tylko Ty jeden :twisted: Moja tez sie gdzieś zapodziała :twisted: Ja se wrzuciłem dwie, a co ! do tego sie podłączam i jutro pisze pismo do nich a ja tam porządnie kaszaneczke winkiem grzanym oblałem czyz bys lubil czarne,i wilgotne no i latwe :biggrin: cos widze ze ktos tu pije do Murzyna buahahahahha ale tam nei ma nic o wygolonych :biggrin:
-
I urodziny Audi A4 Klub Polska - Wrazenia po Zlocie
nie tylko Ty jeden :twisted: Moja tez sie gdzieś zapodziała :twisted: Ja se wrzuciłem dwie, a co ! do tego sie podłączam i jutro pisze pismo do nich a ja tam porządnie kaszaneczke winkiem grzanym oblałem czyz bys lubil czarne,i wilgotne no i latwe :biggrin:
-
Diagnostyka wisla - bledy
moje co prawda pozniej nie wystapily ale czy kotrs mogl by przelozy z ichniego na nasz co to tam sie ukazlo?
-
I urodziny Audi A4 Klub Polska - Wrazenia po Zlocie
no jelsi chodzi o identyfikator lustrator to mi moj gdzies wcielo ale za to na dworze znalazlem identyfikator Murzyna, no ale z kojarzenim mojej geby to tez chyab niktr problemu nie mial :eek: nie tylko Ty jeden :twisted: Moja tez sie gdzieś zapodziała :twisted: Ja se wrzuciłem dwie, a co ! do tego sie podłączam i jutro pisze pismo do nich
-
I urodziny Audi A4 Klub Polska - Wrazenia po Zlocie
i zaplacimy na koniec jedna karta oraz poprosimy o f-re VAT tzn kazdy nalesnik na innej oczywiscie
-
I urodziny Audi A4 Klub Polska - Wrazenia po Zlocie
dokadnie zamowimy 100 nalesnikow na 100 rachunkach i zasmazke :biggrin:
-
I urodziny Audi A4 Klub Polska - Wrazenia po Zlocie
bez apelacyjnie to myla moja kulpa, ale wiesz ze wierze w CIebie obiecuje ze to bylo przed ostatni raz
-
Przegląd klimatyzacji
a jak gleboko tego parwnika trzeba szukac????? bo zdemontowaniu wentylatora od strony pasazera zobaczysz go po lewej stronie w srodku obudowy pozdrawiam :biggrin: :biggrin: duzo zabawy z tym?
-
Przegląd klimatyzacji
a jak gleboko tego parwnika trzeba szukac?????
-
I urodziny Audi A4 Klub Polska - Wrazenia po Zlocie
jak wracalem to slyszalem o jakims smiertelnym dzwonie w RMF na A1 kolo cz-wy i zaczolem sie troche martwic
-
!!! PODZIEKOWANIA !!!
tez nie spodzieaaelm sie ze wszystko bedzie tak dopiete i bedzie gladko szlo nie mowiac oczywiscie o przedniej zabawie.Rezerwuje miejscowe na nastepnym. Dziekuje Panom i Paniom organizatorm
-
I urodziny Audi A4 Klub Polska - Wrazenia po Zlocie
nie chrapałeś.. ale następnym razem trzymaj sie mocniej łóżka aby z niego nie spaść bo inauguracyjny koncert dalem noc wczesniej no ale kto pozno przyjzdza ten sam sobie szkodzi natomiast z lozka rypalem co noc :biggrin:
-
I urodziny Audi A4 Klub Polska - Wrazenia po Zlocie
dzieki wszystki za wszystko ..brygadzie opolsko - dolnoślaskiej, za super kolumne na trasie 9szt + Murzyn przy dojezdzie wszystkim pozostalym, jestescie ZAJEBIŚCI bylo super , tylko kiedy znow?? Moze II urodziny zrobimy na wiosne!? :biggrin: organizatorm za to, ze wszystko bylo dopiete, a za brak kiełby na grillu to ja se juz pogadamy z krokusem. Sprinter i Murzyn dzieki za Vag Jak cos bylo nie halo z mojej strony to sorry, no i za chrapanie :biggrin: BYLO za***iście