Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

MAx

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez MAx

  1. Ty a ja mam pelnego i ale za to nie pokazuje otwartych drzwi
  2. no i wlasnie o to chodzi,prawdopodobienstwo zalapania kredytowego jest 1:100000000 w takim przypadku
  3. Własnie w tym okrojonym FISie standardowo pokazuje jaki zasieg został do przejechania na paliwku i nic wiecej?
  4. Jesli ktos wsadzil inny gajger to zalezy jak funkcje ma ustawiona w srodkowym polu bo przelaczyc to jej nie ma czym
  5. ja Ty tak to ja podbijam o druga krate :biggrin:
  6. MAx odpowiedział(a) na Cuber temat w Audi A4 B6/B7
    czyu w B5 jest tak samo??
  7. jak ktos nei mruga to lepiej niech sie mi nie przyznaje bo zalapie kreche na pol serwera u mnie Moja defincja wariata jest dosc elastyczna, chyba z tego powodu ze sam nie jezdze wolno dla mnie wariatem jest: dziadek w kapeluszu, ktory wyjezdza z boku i nie popatrzy, badz patrzy ale nie ocenia predkosci zblizania i wymusza pierszenstwo ( a jak lece motorem) to jestem wstanie sie za3mac i wyjac goscia z auta, bo on wowczas staej sie potecjalnym morderca. waraitem jest ktos kto wyprzedza przed zakretem, łukiem na ktorym nic nei widac - za to to bym zabil bez wyciagania z fury. i ktos ktory wyprzedza samochod, ktory za3mal sie przed pasami. zadaza sie ze jestem wyprzedzany na dordze i po mimo tego ze nie jade wolno nie przeszkadza mi to i nawet zjezdzam z drogi. byle nie jachac szybciej od wlasnych i fury mozliwosci
  8. ja pisaelm o tym str wczesniej
  9. Ja nie znam stawek ON wiec zerknąłem w net. Zweryfkuj wskazania Fis`a z rzeczywustościa
  10. teoretycznie 1l wiecej te dane masz z wyliczenia czy z fis`a? bo jak z wyliczenia to biorac z moim np w kwestji trasy przy 190km/h 2.8 lpg 16,5lx1,89zl=31,20 zl a 1,9 tdi 11,5x3,52=40,50zl lajtowa trasa 2,8 12,5x1,89=23,6 tdi 7,7x3,52=27,1 miasto 2,8 15x1,89=28,4 tdi 8x3,52=28,2 Czy ktos mowil ze TDI jest oszczedny bo ja jestem w tym momecie niesamowicie dumny ze swojej V-ki, a nie dalej jak w piatek opieprzylem gazownika ze mi pali 16 l na szybkiej trasie
  11. ja mam sedana
  12. a u Ciebie jaki ma zwizek z rzeczywistoscia towskazanie sredniego zuzycia?? Zdaje mi sie, ze nie zrozumiales To moj pierwszy dizel i chcialem sprawdzic jakie jest minimalne spalanie na trasie ~100 km. Ale traktuj to jako ciekawostke. Normalnie komp pokazuje wartosci oscylujace ok 7 litrow - 50% miasto 50% trasa. nie no ja poprostu pytałem bo ja na swoim kompie w pozycji srednie zuzycie jakos tak najczesciej ogladam 12,6l z tego co mi sie zdaje i nieraz jest to zawyzona wartosc a nierazzanizona jakos tak jeszcze nie udalo mi sie by byla to prawda [ Dodano: 06-02-2007, 21:03 ] no nie tak do konca za 2 dyszki i to prawie zrobie setke. Co do prowokacji to ja poprostu lubie zapier..... a bucika mam prawie ortopedyczny :biggrin: z 2-str zdajecie sobie sprawe jak ryczy V-ka powyzej 4 000 obr/min, ta muza bardziej koji niz Betoveen, no chyba ze przelaczam na porgram "zbowid" i se pykam 2000 obr/min na 5-tce jak dorozkasz :smile:
  13. a kotrredy one leca i gdzi ejest wlacznik bo tak zimno jest ze cos ochoty na poszukiwania brak :confused:
  14. Ja vat-owcem juz nie jestem ale ze duzo smigam to zawsze leje do pelna i zawsze wypijam prawie bak do "0" (3-4l )i dopier wowczas tankuje.Bo tankowanie za 2 dyszki to tylko stara czasu i paliwa bo co chwile trzeba na stacje podjeżdżać.A wiadomo ze i tak sie to przejezdzi .To samo z pomiarem spalania czym wiecej km zrobimy tym pomiar jest dokladniejszy - czyli bak do PELNA, zerujemy licznik jak sie wacha konczy to znow do pelna dzielimy przez km i juz wiadomo, nie musze chyba dodawac ze najistoniejszym czynnikiem jest styl jazdy. Toche czasami smiesza mnieludzie ktorzy co chwiel ustanawiaj to nowy rekord min zuzycia paliwa, a gdzi ejest przyjemnosci z jazdy jak ktos jedzie z cieniem nogi na gazie.Albo szcuja spalanie do momentu az im sie kontrolka rezerwy zaswieci
  15. Po otwarciu klapy bagaznika powinno zapalic sie oswietlenie jego wnetrza ( jak w lodówce :biggrin: ) i tak sie dzieje, ale od czasu do czasu - zapala sie, ale zanim zakoncze procedure otwierania klapy i uniose ja na jakies 40cm od razu gasnie i tak sobie pogrywa w kuli ze mna czy ktos ma jakis pomysl o co chodzi. P.S. w bagazniku nie ma zadnego wietnamczyka ktory by je gasil-sprawdzilem
  16. a moze ktos wczesniej poporstu sam licznik wymienil
  17. a u Ciebie jaki ma zwizek z rzeczywistoscia towskazanie sredniego zuzycia??
  18. ja, na 1 (lewym) a raczej pod nim mam wzmacniacz, ktory je zasila, moje sa napewno ori , sa firmy nokia. Padl mi wlasnie ten lewy zaczol trzeszczec, napisz na pw ile za nie placisz tak z ciekawosci, moze ma gdzies jeszcze 1 szt?
  19. wystrczy ze dokonana zostanie selekcja wstepna, co bys mu kalorii nie tracili potem juz damy rade
  20. tak se myśle, że trzeba by jeszcze call`nąć by zrobili jakiś casting miejscowym Pania, by juz bylo przygotowane jak wpadniemy
  21. potem zrob statystyczne spozycie krowek na glowe, oraz srednie stezenie mleka krowkowego w rozbiciu na 1 dzien :biggrin:
  22. i co najwazniejsze nie podnasza cukru we krwi wiec sa calkowicie bezpieczne dla cukrzykow
  23. jak to wszystko wytrzmya serwer, wspolczuje mu po 4 marca :biggrin:
  24. ja lece w piatek z opola (autostrada) i chetnie sie z kims zintegruje np z DW

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.