Treść opublikowana przez MAx
-
[B5 2.8 30V] Problemy z instalacja gazowa
rozmawilem dzis z gazownikiem bo cos mi dzisiaj instalka sama wrocila z gazu na benzyne po mimo ze gazu w butli bylo 3/4 od nosnie tego spalania gazownik powiedzial ze trzeba poprostu skreci ja na gorze i spadnie bez pogorszenia osiagow.Tylko nie wiem czemu wrocila na benzyne, mowil ze moze jakis paproch zmnijszyl cisnienie.teraz jest ok
-
[B5 2.8 30V] Problemy z instalacja gazowa
maja ze 3podnosniek w suemi 5 aut na raz moga robic i tak ze 4 robili jak bylem ale na zwe nei wygladaja jakos mega imponujaco
-
[B5 2.8 30V] Problemy z instalacja gazowa
Dzieki, masz znjomego w abarcie?
-
[B5 2.8 30V] Problemy z instalacja gazowa
dzieki Kaziu posmigam jeszcze troche i zobacze co i jak apotem wykonal tel do gazownika bo instalwoalem to u CIebie i zobaczymy co powie. W temaci spotow krakowskich masz foty z chipowania w vtechu piierwsza z nich przedstawia roznice poiedzy lpg a pb i troceh z 2 str boje sie ze to popsuje.A dygresyjnei to powiem CI tak mam tez golfa II 1,8 GTI zagazowanego mieszalnikowo niepamieta ile palil pb bo to juz dawne dzieje ale na miescei przy dynamiczenj jezdzie ciagnie 12-12.5 a na trasie do 120km 10l a 120-190km tez 12.5l i to jest konstans wic od A$ nie oczekuje codow na miescei jest super jak dla mnie tylko co by ta trasa spadla np przy 120km do 11l bo pb bral 8,8l a przy 190km niech bierze nawet tyle samo co w miescei te 15 l
-
[B5 2.8 30V] Problemy z instalacja gazowa
no kurw.... wlasnie o te odchylki chodzi tym bardziej ze instalke szarpnolem z gornej polki i jak o tej cenie mysle to jeszcze mnie skreca :diabelek:
-
[B5 2.8 30V] Problemy z instalacja gazowa
no to dzis mam swieże newsy na miescei 15l autostrada 190km/h 17,8 -----//----- 170 km/h 14,8 jak na razie to bardzo podoba mi sie spalanie na miescie oszczedzam 21 zl na 100km ale na trasie przy 190 PB palil 12,5 czyli oszczedzam jakies 10zl.km zrobilem juz 1000 wiec nie wiem czy sie jeszcze cos ulozy.jeszcze musze zobaczyc ile pali przy 140km/h. zastanawiam sie czy pojecha jeszcze do gazownika tylko tak se mysle po wizycie w vtechu ze jak mi gazownik poskreca to jechc nei bedzie chcialo, ale urzadzao by mnie gdyb zszedl jakies 2l na trasie
-
[B5 2.8 30V] Problemy z instalacja gazowa
jutro lece do kartowic przy3mam go na autostradzie 190 i zobaczy czy zmiscie sie w 20 :/ ,bo Pb wziol by 12,5
-
[B5 2.8 30V] Problemy z instalacja gazowa
a jaka masz norme?
-
[B5 2.8 30V] Problemy z instalacja gazowa
:galy: moj 2.6Q (ktory jest podobno mniej ekonomiczny od 2.8) na trasie przy predkosciach 90-120 km/h (230 km) + 20 km miasta spalil 8,9l /100 km i jest to wynik zmierzony tankowaniem do pelna przed wyjazdem i po powrocie. a czego? bo mi beznyny tez wzial na trasie 8,9 przy predkosci 120-140 ale gazu ciagnie duzo wiecej
-
[S4 4,2 V8]-nowe fotki -zimowe:)
Gratuluje !!Reweleacja moja przebila, niesety :zly:
-
[ALL] Jakie wycieraczki polecacie BOSCH/VALEO/MOT-GUM
tak, znalzalem firme ktora handluje VALEO z opola, mieszcza sie na ul Budowlanych i pojechalem do nich osobiscie, poszukaj ich w ten spoosob, jak nie znajdziesz to daj znac, to pomoge
-
[ALL] Jakie wycieraczki polecacie BOSCH/VALEO/MOT-GUM
61 ale jeszcze ich nie testowalem wiem nie wiem czy sa faktycznie takie dobre jak mowia ale to chyab najrozsadniejszy stosunek ceny do ajkosci potem to juz trzeba polozyc od 120 w gore
-
[B5 2,8 QUATTRO] No nareszcie
a tego to ja niewiedzailam, napewno warto sprobowac bo roznoca w cenie jest napewno kolosalna
-
[B5 2,8 QUATTRO] No nareszcie
toz one juz byly jak zakupilem fure, mozna je kupic w aso ale sa bardzo drogie, sluchy mnie doszly ze z 800pln ale głowy nie dam
-
[ALL B5] GAZ
Biały4 a ile L wchodzi Ci na max gazu?
-
Stożek, filtr
:030: a ja stara d*pa jestem normlanei blondyna sorry
-
[ALL B5] GAZ
Wielkie dzieki za foty Panowie Hack Twoj wlew gazu to poezja, bardzo mi sie podoba, chyba nie jest tak latow by uszkodzic blotnik, jest tak fajeni glebiej umieszczony. A te kolo to strasznie ogromne w tym bagazniku.Jeszcze mi tylko z tym rzepem wyjasnijcie, bo rozmumie, ze ten pokrowiec 0od spodu jest podszyty rzepem no ale przecie rzep jest dwu czesciowy to jak to sie 3ma wykladziny bagaznika, tez trzeba ja obszyc rzepem? A te butla to nie wystaje powyzej podlogi? Slyszeł ze teroidalna wchodzi tez wieksza czy to prawda?
-
Stożek, filtr
A co to jest ten profil?? Bratpit a Ty czemu sie migasz przed spotem??
-
POMOCY kolo zapasowe
dzieki zmierze swoja zastanowie sie i w razie czego odezwe
-
[ALL B5] GAZ
Było by bosko
-
Stożek, filtr
Napiszcie co o tym sądzicie Nie wiem jak Wasze fury (mam na mysli posiadaczy 2,8 ACK Q) jakos tak nie idzie od samego dolu a wydaje mi sie ze jako V-ka powinna startowac o 2-2,5 k obr/m. mam zamontowany stozek nie wiem czy nie jest za maly i ktos mi mowil by wydluzyc dolot pomiedzy stozkiem a przepustnica (oddalic go) i odseparowac go by nie zaciagal powietrza ogrzanego od silnika tylko bral jak najchlodniejsze lub wywalic go i zamontowac ori filtr. Co Wy na to?
-
[ALL B5] GAZ
a nie zdazylo sie Wam by cos Wam uszkodzono przy tankowniu? Ja miałe wlew w golfie pod zderzakiem na tylnym pasie i jak nieraz widzialem jak kolesie walcza przy wkladaniu tego pistoletu to nomalnie juz mam wizje jak mi leci po lakierze tym zelastwem. Moze mogli byscie zapodac jakies foty tego wlewu. Zastanwaim sie tez gdzie przelacznik od gazu zamontowac by byl widoczny a jednoczesnie nie draznil.
-
[ALL B5] GAZ
Za kilka dni bede wrzucal sekwencje do fury wiec podlacze sie do tematu. Mam powazny dylemat jaka instalke wybrac. Zastanawiam sie nad Landirenzo Omegas ( czy jakos tak) i BRC Siqence ( czy jakos tak) Napiszcie prosze co o tym sadzicie, posiadacze w/w marek, a szczegolnie Hack i Dziarule bo z tego co widze to macie chyba Omegasa. Jakie wady i zlatey widzicie w swoich instalacjach. Z tego co słyszalem to spadek mocy 1-3%. Ponoc w Omegasie bardzo głośno chodza wtryskiwacze, klekocza jak disel, a moja V-ka tak pieknie huczy i profanacja byloby, ja zaglaszac jakims stukotem, wiem ze w kabinie tego nie slychac ale na zew ponoc stukocze dośc glosno. Stukot ten to ponoc cena niezawodności. te w BRC sa cichsze, mniejsze ale i gorsze. Któraś z nich ponoć przełacza z benzyny na gaz po koleji poszczegolne cylindry przygotowyjac wtryskiwacze na sucho zanim popolynie gaz czy cos takeigo. kolejna kwestia wlewu gazu, jak dla mnie bardzo sympatycznie brzmi, schowany wlew gazu pod klapka, ale ten dokrecany to raczej bez sensu jak dla mnie, bo trzeba sie motac z ta przejsciowka a to mnie zamula strasznie, jak mam sie motac to juz bym wolal chyba w zderzaku, jak rozmawialem z gazownikami to 1 twiedza ze w A4 musi byc ta przejsciowka a 2 ze jest na tyle miejsca by zamontowac normalny wlew i tu nasowa sie kolejne pytanie to chyba do tych, ktorzy takowy posiadaj, czy zdarza sie by przy tankowaniu, ten caly gazowy kolt omsknąl i uszkodzil (porysowal) blotnik czy raczej trzeba trafic na nieudacznika ktory tez musi sie postarac by cos uszkodzic.
-
[B5 2.8Q] konfigruracja zawiechy
jak CI je podniesli a jak Ci je podmniesli to teraz musisz miec ok albo w okolicy ok. bo jak masz teraz -4 to w takim razie musiales miec cos kolo -8 a tak to juz by si eskrecac chyab nie dalo. a ja po raz pierwszy od dziecinstwa sie nei moge sniegu doczekac, wkoncu ztestowal bym Q
-
[B5 2.8Q] konfigruracja zawiechy
Wustyl dokladnie Cie rozumiem ale musisz stwierdzic ile masz obnizone wedlug mnie zmierzeni od ziemi do krawedzi nadkola w jej najwyzszym miejscu jest najlatwiesza i stosunkow miarodajna.A to czy masz teraz 17" czy 24" to niczego nei przesadza bo wszystko mozna obliczyc.Bierz metr w łape idz mierzyc i nie marudz