Treść opublikowana przez MAx
-
I urodziny Audi A4 Klub Polska - Wisła - 2-3-4 marca 2007
dobry pomysl adadur, zalozylem nowy temt piszcie w nim o wrazneiach i wrzucajcie foty http://www.a4-klub.pl/forum/viewtopic.php?p=92799#92799 [ Komentarz dodany przez: adadur: 02-03-2007, 13:17 ] Sorki Max ale chodził o coś trochę innego. Linki do zdjęć i galerię proszę podpinać tutaj: http://www.a4-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=7418 tylko linki do zdjęc bez komentaży.
-
I urodziny Audi A4 Klub Polska - Wrazenia po Zlocie
Tu piszemy co czujemy
-
I urodziny Audi A4 Klub Polska - Wisła - 2-3-4 marca 2007
a moze wroclaw podloczy sie do opolan my bedziemy a wezle a4 opole raciborz ok 11:30 w piatek No i wstępnie możemy się tam umówić na 11:30, warunki pogodowe lipne i nie ma co się spinać z jazdami od rana na desce. Będę jechał ja i Darek dwoma autkami. no to czekajcei na zjezdzie (jest maly parking) ok 11:30
-
Koszty obniżenia A4
a o co chodzi z tym odbijakiem (zapobiega dobijaniua zawiasu)?
-
I urodziny Audi A4 Klub Polska - Wisła - 2-3-4 marca 2007
a moze wroclaw podloczy sie do opolan my bedziemy a wezle a4 opole raciborz ok 11:30 w piatek
-
I urodziny Audi A4 Klub Polska - Wisła - 2-3-4 marca 2007
nie no:) ten pomysl mi sie zajeb...podoba jeszcze nie gralem w pile na bombie ciekawie jak sie gra podczas awarii żyrokompasu JESTEM ZA
-
I urodziny Audi A4 Klub Polska - Wisła - 2-3-4 marca 2007
najlepiej do Gliwic a potem w dol
-
I urodziny Audi A4 Klub Polska - Wisła - 2-3-4 marca 2007
no to poto przeciez jedzie grupa zwiadowczo rozpoznaczo rekonansowa we czawrtek
-
I urodziny Audi A4 Klub Polska - Wisła - 2-3-4 marca 2007
a zeby tak ciagle nie o chlaniu, to do sauny idzimy w kapielowach czy bez??
-
I urodziny Audi A4 Klub Polska - Wisła - 2-3-4 marca 2007
to sie jeszcze okaze, po niedzieli :biggrin:
-
I urodziny Audi A4 Klub Polska - Wisła - 2-3-4 marca 2007
będziemy sie razem prowadzić .. zawsze we dwóch raźniej :twisted: :twisted: napewno ktoś sie jeszcze przyłączy ...a tu zong.. i w 10 śpimy na jednym wyrku jak zaczniemy sie tak odprowadzac, to sie boje ze mozemy do rana nie dojsc
-
I urodziny Audi A4 Klub Polska - Wisła - 2-3-4 marca 2007
na ja tez sie podlaczam do tej prozby, zdrowie juz nie to, co prawda Niunia mi obiecala ze mnie dociagnie ale boje sie ze moze miec maly problem z moja masa calkowita, wiec jak by co to pomozecie dziewczynie??
-
LPG - Dobre warsztaty oraz montażyści
A ja jak najabnrdziej polecam firme ABART siedziba głowna we wrocławiu filie w opolu i chyba legnicy, troceh patrzylem im na rence i nie mialme zastrzezen, wybralem ich dlatego ze maja strasznie duzy przerob i tez z tego powodu pojechalem montowac do wrocka po mimo tego ze maja filie w opo.
-
A4 95 ,ile obniżyć zawieszenie dla tych alufelg?
nie chodzilo mi wlasnei o kwestie obnizania
-
Koszty obniżenia A4
a czemu chcesz wezsze i na jakie
-
[ALL B5] GAZ
no trzeb tez pod uwage wziac to ze rozne silniki sie roznie rozgrzewaja
-
A4 95 ,ile obniżyć zawieszenie dla tych alufelg?
To najprostrzy sposób ale co on daje? Nikt nie napisał ile jest fabrycznie a kolegów interesuje prześwit Fabryka podaje tylko wysokość auta, a prześwit jest podawany tylko w terenówkach :twisted: Dokłądnie o prześwit mi chodiz Co mi po tym wymiarze Maxa ? Czyli seria ile ma? ok 13 ? bo sam przeswit to tak naprawde Ci nic nie powie i tak musisz odniesc sie do ori i tak. a jak nikomu sie nieche zmierzyc nadkola to tymbardziej ceinko widze z czolagniem pod autem czy tez wjazdem na kanal, po drugie przeswit to najnizej polozony punkt, a to znow komplikuje.Dlatego zaproponowalem te nadkole bo wystarczy by, ze 2 os (dla pewnosic) zmierzyly wys. nadkola a potem sie to odniesie. Po 3 to ja przy moim obnizeniu ok 40mm nei mam tak naprwde na codzien problemow z zahaczaenim trzeb poporstu wziac poprawke na to gdziesie wjezdza i tyle da sie przezyc.Dla mnei najbardziej upierdliwe jest zbyt duzo twardosc zawiasu
-
I urodziny Audi A4 Klub Polska - Wisła - 2-3-4 marca 2007
bo wszystko inne zostalo juz ustalone, a ten temat i tak na koniec omawiamy, na gajgerze zostalo 50 godzin do zlotu, wiec to tak jak by ustalac najwazniejsze sprawy za piec dwunasta :biggrin: widze Zdenek ze bede musial odbyc z Toba powazna rozmowe pedagogiczna oraz kluczyki z dowodem przygotuj jeszcze czyste druki umow kupna sprzedazy i w odpowiednim momencie upojenia kazdem podsuniesz do podpisu i szafa gra :biggrin: amy se juz jakos poradzimy najwyzej wrocimy pekaesem
-
A4 95 ,ile obniżyć zawieszenie dla tych alufelg?
ale Wy to se lubicie utrudniac zycie widze. czy nie porsciej jest zmierzyc od ziemi do najwyzszego miejsca krawedzi nadkola, czyli jego srodka tak jak widac w avatarze spedyta, nie trzeb asie czolagac pod autem ani uzywac podnosnikow i pomiar jest w miare dokladny
-
Zestaw głośnomówiący NOKIA
ja nie
-
[ALL B5] GAZ
wiesz mozna nie mozna, ryzykujesz zamarzaniem reduktora, a jak Ci bedzie zamarzal to krocej pozyje bo gumowe memrany szybciej padna, ale jak nie rozpedzasz silnika to i gaz bedzie lecial powili, a reduktor nie bedzie CI zamarzal. Ja jak montowalem to od razu poporsilem o niska temp, mozna by jeszcze zejsc blizej 25 st. ale nie chce przesadzac, a jak bylem na regualcji w fili tej firmy, ktora mi montowala, to koles tez powiedzial ze nie mozna dac mniej niz 35st a nie wiedzial ze mam 28 ustawione przez pracownikow centarli. Obliczylem ze jak smigam po miescie odcinki po 8km czyli tak jak u CIebie to na 100km zuzywam 0,8 l PB
-
[ALL B5] GAZ
a ja potwierdze Kaziu ujął to perfekcyjnie :exclaim: a ja nie zrobil bym tego lepiej http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/87ea5743da1cdcbb.html zielona lina to gaz czerwona to PB zobaczcie sami to jesli chodzi o moc na wykresie, jesli natomiast mowimy o odczuciach z jazdy to ja nie widze roznicy a jak nie widac roznicy to po co przeplacac:) finanse : to powiem krotko oszczedzam ponad 20 zl na 100 km wiec za 50k km instalka mi sie zwroci i jeszcze zostani mi na nowy silnik jak by ten padl wiec sami widzicie....a jak nie padnie to kasa do kileni. Gaz mam w 3 aucie Polonez pamietam jak gaz jeszcze kosztowal 56 gr kaszt zakupu fury zwrocil sie potem golf II GTI 1,8 instalka zwykla mieszalnikow gaz zamontowalem jak samochod mialm ponad 2 stowy nalatane i furczy do dzis jak zloto i na gazie zrobi 60 tys tu na kazdej setce oszczedzam jakies 16 zl x 500 = 9600 zl - 1600 koszt to na czysto zaoszczedzielm 8000 za te kase moge kupic golfa III :biggrin: i napewno licznik mial cofniety o 100 min czy ktos jeszcze ma jakeis watpliwosci???? Po pierwsze jak odpalisz fure to jedz bardzo delikatnie plytki gaz i niskie predkosci obrotwe silnika, po 2 popros gazownika by skrecil CI temp przelaczania na jak najnizsza (ja mam ustawione 27st) po 3 dobrze jest miec podloge pod silnikiem (szybciej nagrzewa sie silnik) = przelaczenie na gaz po 500 -1000m jak samochod stoi cala noc, a jak stoi 2-3h to po 20 sek max
-
I urodziny Audi A4 Klub Polska - Wisła - 2-3-4 marca 2007
obce chwalicie a swoejgo nie znacie :exclaim: ja proponuje WYBOROWA nie wiem czy zdajecie sobie sprawe ze ona w światowych rankingach zdobywa wszystkie mozliwe trofea, zaden bols czy finlandia, wiec proponuje WYBOROWA kto jest za w gore ....no i to jest słuszna koncepcja zasadniczo :biggrin:
-
A4 95 ,ile obniżyć zawieszenie dla tych alufelg?
jak by ktos zmierzyl wyskosc od ziemi do najwyzszego punktu (srodka) krawedzi nadkoloa to bysmy mogli to zweryfikowac
-
Koszty obniżenia A4
ja mam teoretycznie przod opuszczony o 50mm tyl 0 40mmdo tego mam zalozone 17" i z doswiadczenia oraz wrazen z jazdy wybral bym na 1000% - 30mm tyl i przod