Treść opublikowana przez MAx
-
AIR BAG za świecił się
Zaświeciła mi się kontrolka od poduszki w fotelu ( w momencie kiedy regulowałem wys. fotela) sprzedawca uprzedzał mnie ze kiedyś mu się zaświeciła poduszka i byla to wina braku styków pinów od wtyczki pod fotelem pytanie brzmi: 1) czy jesłi te piny teraz juz są ok to czy kontrolka zgasnie sama, czy trzeba ja skasować vag'iem? 2) czy by te wtyczki rozłącyc wystrczy wyłączyc zapłon, czy lepiej odłączyc akumulator by coś sie nei nawydziwiało?
-
Strefa Śmiechu
jutro go rozjade albo wcaigne dolotem co za wstyd
-
Strefa Śmiechu
normalnie quad
-
Strefa Śmiechu
sprowadzone,bez wypadkowe ale po tsunami
-
Strefa Śmiechu
no to trzeba sie tam zarejestrowac i kopsnac i ten dowcip sorry za OT
-
Strefa Śmiechu
:cheesy:cikawe czy jest forum matiza
-
Strefa Śmiechu
Przed ślubem: On: Hura! Nareszcie! Już się nie mogłem doczekać! Ona: Możesz ode mnie odejść? On: Nawet o tym nie myśl! Ona: Ty mnie kochasz? On: Oczywiście! Ona: Będziesz mnie zdradzać? On: Nie, skąd ci to przyszło do głowy? Ona: Będziesz mnie szanować? On: Będę! Ona: Będziesz mnie bić? On: W żadnym wypadku! Ona: Mogę ci ufać? po ślubie czytac z dołu do góry....
-
[2.8] świece zapłonowe
Chyba bede musiał powoli wymienić świece. Co myślicie o tych http://moto.allegro.pl/item191502294_swiece_ngk_bkr6ekub_audi_volkswagen_seat_skoda.html jak długo żyją? czy jest sens kombinować z innymi do LPG niż PB? jak długo żyja?
-
Spalanie w dużym silniku
tak tylko ze przy max otwarciu przepustnicy na I biegu spala ( przyjmijmy) te 35l tylko ze w ciagu tej CHWILI przejedziesz co najwyzej kilkanasie metrow a na V biegu w caigu tej samej chwili przelecisz setki metrow Średnia to średnia i tak odnosi się do 100km czy na 1 czy na 5 biegu ja pisze o chwilowym a nie srednim
-
Spalanie w dużym silniku
tak tylko ze przy max otwarciu przepustnicy na I biegu spala ( przyjmijmy) te 35l tylko ze w ciagu tej CHWILI przejedziesz co najwyzej kilkanasie metrow a na V biegu w caigu tej samej chwili przelecisz setki metrow
-
[ALL] Jakie wycieraczki polecacie BOSCH/VALEO/MOT-GUM
po przelocei wycieraczki zostaj jakeis takei rozmazy bialawe i podobnie jak Cabson napisal tez je slysze i tez nastepne beda inne
-
Spalanie w dużym silniku
i tu sie mylicie wikszy silnik ma wiecej mocy i si enie musi tak pocic by wycignac te wieksze predkosci, mi na fis`ie czesto pojawia sie 27 - 36 l/100km chwilowego spalania. a spalanie przy 200km/h opole- krak autostrada niecal 13l PB a LPG niecale 16l
-
Ile pali Wam gazu?
Moj 2.8 5V QUATTRO z manualem na 17'' (choc one chyba nie maja wiekszegi wplywu) papusia nastepujaco PB 95 miasto 14l trasa (krajówka) 120-140 km/h 8,8l trasa (autostrada) 190 km/h 12,5l LPG miasto 15-16,5l trasa (autostrada) 120 km/h 13l trasa (autostrada) 160 km/h 14l trasa (autostrada) 190 km/h 16l trasa (krajówka) 120-140 km/h 12,8l niewiem czemu jest tak wysokie spalanie gazu przy wyzszych predkosciach w stosunku do spalania beznyzny
-
[B5 AVANT] Problem z szyberdachem
Podlącze sie do tematu z pytaniem prewencyjnym Czy szyberdach trzeb jakos konserwowac smarowac czy cos, czy zdazylo si eby komus np przeciekal?
-
Nakładki na lusterka
ja mam wlasnie te wynalazki, trzeb je zminiac razem z olejem bo strasznie sie marsdzcza po zimie.Sprzedawca dal mi co prawda nowy komplet zaloze go za jakis czas a jak sie skoncza to kupuje inpro
-
[B5 2.8 30V] Problemy z instalacja gazowa
Mam ten sam silnik i to samo auto a spalanie mam takie: Zima + krótkie odcinki (około 1,5 km na dzień), miasto = ponad 20l Zima - średnio = 16 l Zima i lato, trasa = od 8l do 10l zależy jak się mu daje. Na trasie jest bardzo oszczędny moim zdaniem bo w lato przy jeździe do 120km/h potrafi spaść do 8,5l u mnie zupelnie inaczej miasto min 15l - max 16,5l szybka trasa 15l trasa min 12l instalacja Princ wtryski keihina. ZADNYCH PROBLEMOW Z INSTALCJA
-
Znaki świetlne
wszystko si ezgadza tylko ze to nei bylo na dwu-pasmowce tylko na jednej jezdni i kolesc zjechal do prawej krawedzi i przyhamowal
-
[B5 A4 2.8 V6] Quattro 30V 2001 Tiptronic
wszystko fajne jak dla mnie to tylko szkoda ze w tip tronic`u
-
ON vs GAZ
co Wy za banialuki tu piszecie
-
[B5 V6 2,6 ABC Avant Quattro] uszczelniacze napędu
Dzieki P.S. a czemu nei pojawiasz sie na spotach opolskich?
-
I urodziny Audi A4 Klub Polska - Wrazenia po Zlocie
pozostali sami jeszcze nie wiedza co maja o tym myslec a czemu nie dac po prostu umrzec mu smiercia naturalna Lukas przed Toba to sie nic nei ukryje postaram sie zrobic to dzis wieczorem
-
[ALL] Wytrzymałość przedniego zawieszenia
opisz dokladneij co sie dzialo z samochodem jak pekl, pocignelo Cie, czy kolo uderzylo w nadkole, jak bardzo samochod siadlo, jakie byly by skutki gdybys lecial szybciej?
-
Czyszczenie przepustnicy [2,8]
Czy ktos odkopywał moze przepustnice i ja czyścil? moze jakies foto story?
-
Diagnostyka wisla - bledy
dzieki za wyjasnienia.zbieram sie juz od miesiac za to tylko nie zabardzo wiem jak si emam do niej dokopac
-
Diagnostyka wisla - bledy
a co oznaczaj tye cyfy po "N" i czy ja dobrze rozumiem ze jakies ustawieni przepustnicy jest nie halo-gazownik mowil ze mam brudna, czy to ma cos wspolnego