Treść opublikowana przez MAx
-
Zestaw głośnomówiący NOKIA
to jest jeden odlew plastiku z tego co ja widze wiec musial bys jakby nieinaczej ale wymienic caly bok tej konsoli szkoda ze nei jest czarny bym go od CIebie odkupil
-
[B5 AFN] Dolna osłona silnika
ABS równie szybko popęka na mrozie :exclaim: szukaj tworzyw trudno sklejalnych które są elastyczne także na mrozie np PP, PE takie osłony też widziałem, cena kilka zł wyższa ale się opłaci.. widziales takei na allegro np? bo ja mam ten sam problem ori uzywki niegdzie nie widac a pdrobe boje sie kupic
-
[ALL A4] Spalanie, osiągi, ile km na baku ?
jak niepomyka za szybko jak teraz to na trasie 13 l w miescie niepotrafie normalnie ruszac wiec ponad 20 l na gazie latam tylko jak mam trase kilkaset kilometrów to odpalam gazik i spala mniej jak pb ale nie lata tak jakbym chciał i po miescie ni odpalam gazu pozdrawiam no to bije po kielni troche, ale frajda z jazdy tez inna pozdrawiam rozniez
-
[ALL A4] Spalanie, osiągi, ile km na baku ?
malo ale tylko PB bo gazu ciagnie starsznie PB 95 miasto 14l trasa (krajówka) 120-140 km/h 8,8l trasa (autostrada) 190 km/h 12,5l LPG miasto 15-16l trasa (autostrada) 120 km/h 13,2l trasa (autostrada) 160 km/h 14l trasa (autostrada) 190 km/h 17,5l trasa (krajówka) 120-140 km/h 12,8l z gazu tio tylko na miescei jestem zadowlony, zwroc uwaeg na roznice pomiedzy PB a LPG przy wyzszech predkosciach - kosmos. A Tobie ila wciaga?
-
[ALL A4] Spalanie, osiągi, ile km na baku ?
jadoc na trasie 120-140 PB sapli mi 8,9 l/100km czyli 60l/8,9l=6,74 czyli 674km lpg na trasie to cos minimalnie ponizej 13l moze 12,5l bo cigle cos tam reguluja mi 57/13=4,38 czyli 438km, a 438+674=1112 :biggrin:
-
[ALL A4] Spalanie, osiągi, ile km na baku ?
60 pb i 57 lpg (wchodzi)
-
[ALL A4] Spalanie, osiągi, ile km na baku ?
bo max ma Pb+LPG (pewnie jakis kosmicznie wielki zbiornik) - dla wyjansienia Murzyn, czy Ty sie musisz mi tu wtraca :twisted: a juz bym chapsnol jaks krate piwska. to musiales mi wszystko zepsuc psujo jeden
-
[ALL A4] Spalanie, osiągi, ile km na baku ?
etam nie ma sie czym chwalic ja nie oszczednym 2,8 na polskich paliwach jak sie upre to zrobie 1100km :biggrin: na lawecie bijesz zaklad
-
[ALL A4] Spalanie, osiągi, ile km na baku ?
etam nie ma sie czym chwalic ja nie oszczednym 2,8 na polskich paliwach jak sie upre to zrobie 1100km :biggrin:
-
Pielęgnacja tapicerki skórzanej.
podlaczam sie do pytanka ja kupilem takie dwa secyfiki w podobnych butleczkach jeden jest do czyszczenia a drugi do konserwacji ale na zakupie sie skonczylo
-
Jak obnizyc A4 ????
Platiniumm mm doi CIebie prosbe - zmierz wysokosc od ziemi do krawedzi nadkola w jej najwyzszym polozeniue ile masz z przodu a ile z tylu
-
Jak obnizyc A4 ????
przod -30? jakie masz amory i jakie sprezyny
-
Znaki świetlne
a ja dzis lecialem obwodnica opolska i po zlokalizowaniu na poboczu po 2 -str patrolu rozpoczolem procedure migania a koles ktory jechal przede mna, wbil prawy kierunek i zsunol sie do krawedzi jezdni by mi ustapic drogi :biggrin:
-
Jak obnizyc A4 ????
ja tez mam te sprezyny Weitec - ktore producent pozwala montowac na seryjne amorki... Jest fajnie nisko - widac roznice... ale jezdzi sie na tym ciezko... sa za miekie - przod nurkuje przy opadaniu z kraweznikow itp. Za czesto mi sie zdaza haczyc o podloze:) a ile masz obnizone?
-
I urodziny Audi A4 Klub Polska - Wisła - 2-3-4 marca 2007
Wit.s doskonalem to nakreslil :twisted: . Hugo masz jakies pomysly, a moze masz cos w zanadrzu a my tu bijemy piane niepotrzebie
-
komputer pokładowy
a powiedzcie mi jak roziwiazany jest wskaznik zasiegu o ktorym mowa powyzej, do tego potrzeba dwóch danych A - zuzycie paliwa i B ilośc paliwa, to banalnie prosta klakulacja jedyny niuans to B czyli staly pomiar ilosci cieczy w baku (który ciagle sie chybocze) - JAK SIE TO ODBYWA? Z tego co widze to jest w miare dokladny i nie chce mi sie wierzyc by bylo to podpiete pod wskaznik paliwa
-
komputer pokładowy
za stare sprzety mamy
-
[B5 V6 2,6 ABC Avant Quattro] uszczelniacze napędu
jak to zrobisz to napisz prosze ceny co i jak bo mam do roboty lozysko w tylnym kole i zastanwaiam si eczy nei polaczyc tych prac
-
Czy to są oryginalne głośniki na tył w półkę do B5???
sek w tym ze to z linku sa nieco inne ori to do audi sa napewno tylko ktorego. te na zdejciach sa na 99,99% od A4
-
[ALL A4] Spalanie, osiągi, ile km na baku ?
mi bierze pomiedzy 15 a 16,5 z naciskiem na niecale 16 [ Dodano: 08-02-2007, 22:22 ] moje 193 KM a raczej 201 opisalem nieco wyzej
-
Jak obnizyc A4 ????
wyglada ok szkoda ze te foty takie ciemne. U mnie same sprezynuy nic nie dadza musial bym zminic amory.Ile dales za sprezyny
-
Czy to są oryginalne głośniki na tył w półkę do B5???
tak te wygladaja podobnie do tych kotre mam zaryzykuje i powiem ze sa identyczne i cena tez jest dobra.Za te pierdki. a Te kotre sa na tym linku z allegro to juz wiedzialem one sa jakies inne a a ja potrzebuej szt wiec musze dopasowac.A ze mam Delte to tam nic lepszegfo wsadzic nie moge
-
Czy to są oryginalne głośniki na tył w półkę do B5???
tylko ze max`owie jeden padl i MAx chetnie kupi. Uziel23 za ile je kupujesz??
-
Dzisiaj świętujemy I urodziny naszego klubu
A ja dziekuje : Tobie Hugo bo jednak gdy nie Ty i Twoj pomysł nie bylo by tego wszystkiego Mderatorom i Adminom za wkład i poświecony czas Forumowiczom, ze chcialo im sie pisac dzieląc sie informacjami i odpowiadali na te wszystkie pytania od madrych po te bardziej głupie. Jeszcze raz wszystkim dzieki Mi osobiscie forum bardzo duzo pomoglo. Zycze wszystkim :arrowr: TAK 3MAć
-
Jak obnizyc A4 ????
a ja mam tak http://upload4.postimage.org/1897809/photo_hosting.html tzn tak mialem jak kupilem ale potem sie okazalo ze tylne sprezyny mam popekane i zalozylewm ori. Amorym mam sportowe firmy KONI sa krutsze od ori Powiem tak na miesci jak niema dziur to jest fajnie bo jest fajnei agresywny i za kier mozna szarpac nie wyprowadzajac fury z rownowagi. ale tak jak Huding zahacza o skoble od bram wjazdowych i inee duperel a wyzsze krawezniki traktyje jak balustrady. Na autostradzie jest super jedzi ejak po stole przy 2 pakach 3ma idelanie ale ze nasze krajowe drogi nie sa tak rowne jak autostrady to robi sie nieciekawie powyzej 140 nawet faudy asfaltu iodczuwa sie jak dziury aaaha przod mam -50 a tyl - 40