Treść opublikowana przez MAx
-
Zlot Letni - 24-25-26.08.2007 - Ustalenia i zapisy !!!
Ja proponuje jeszcze zagrać w "butelke " Cuber to ze masz slabosc do gry w butelke/i to pamietam jeszcze z Turawy i długo pamietac bede
-
Jak on tam wjechał, czyli zagadka na weekend
No dobra, tylko on to zrobił, bo jechał od strony jakiegoś zwężenia drogi, a ta barierka jest zaraz za znakami. Musiał naprawdę nieźle kombinować, bo jednak trochę prędkości trzeba, żeby wjechać tak daleko podwozie nie stawia duzego oporu takiej barierce, przy tak malym trarciu (metal o metal) wystarcze 30-40km predkosci najazdowej i jedziesz hektary nie zapomnajac ze kola wisza w powietrzu, wiec nei ma czym hamowac
-
Jak on tam wjechał, czyli zagadka na weekend
bardzo prosto,ta bariera energochlonna zaczyna sie lagodnym lukiem od ziemi i ajk sie dobrze trafil to wjezdza jak na podjazd, szkodatylko ze brzuchem. widziałem taki numer u siebie na obwoednicy jak buma7 tak zaparkowala
-
Strefa Śmiechu
A CO W TYM SMIESZNEGO???
-
Strefa Śmiechu
polowa z nas smiga furam zakupionym u nich
-
Strefa Śmiechu
prawie jak
-
Strefa Śmiechu
sorka za OT ale zwróccie uwagę jaką gośc ma w tym audi blokade na pedał sprzęgła i hamulca ja od wczoraj latam po miescie i szukam farby do skory w kolorze ŻÓŁTYM tez sprr za OT
-
Strefa Śmiechu
Myśle ze wsztscy posiadacze wiedzą jak należy prawidłowo zachować się na drodze, wiec tylko dla początkujących posiadaczy krótki film instruktażowy http://adonai.pl/humor/flash/?id=1&action=2
-
Strefa Śmiechu
Prysznic kobiety i mężczyzny Jak brać prysznic jak kobieta ? 1.Zdejmij ubranie i włóż je do pojemników na brudną odzież, segregując na jasne, ciemne i białe oraz do prania ręcznego i w pralce. 2.Idź do łazienki ubrana w długi szlafrok. Jeśli po drodze spotkasz męża,zakryj dokładnie wszystkie widoczne części ciała i przyśpiesz kroku. 3.Przyjrzyj się w lustrze swojej figurze i wypnij brzuch. Pojęcz, że znowu utyłaś. 4.Wejdź pod prysznic i przygotuj sobie myjkę do twarzy, myjkę do rąk, myjkę do krocza, szczotkę do pleców, szeroką gąbkę oraz pumeks. 5.Umyj dwukrotnie włosy szamponem grejfrutowo-ogórkowym z dodatkiem 83 witamin. 6.Wetrzyj we włosy odżywkę grejfrutowo-ogórkową wzbogaconą naturalnym olejkiem krokusowym.Zostaw ją na 15 minut. 7.Myj twarz peelingiem z pestek brzoskwini przez 10 minut,aż nabierze żywego,czerwonego koloru. 8.Umyj resztę ciała żelem do kąpieli Ginger Nut i Jaffa Cake. 9.Spłucz odżywkę z włosów,poświęcając na to co najmniej 15 minut,aby mieć pewność,że cała spłynęła. 10.Ogol włosy pod pachami i na nogach. Rozważ ogolenie okolic bikini, ale dojdź do wniosku, że lepiej je wywoskować. 11.Nakrzycz na męża, kiedy spuści wodę w toalecie i spadnie ciśnienie wody, tak, że z prysznica popłynie wrzątek. 12.Wyłącz prysznic. Wytrzyj wszystko w kabinie do sucha. Bardziej zabrudzone miejsca przetrzyj specjalnym płynem do kafelków. 13.Wyjdź spod prysznica. Wytrzyj się ręcznikiem wielkości małego państwa afrykańskiego. 14.Zawiń włosy w długi ręcznik, o wyjątkowej chłonności. Sprawdź całe ciało w poszukiwaniu choćby zapowiedzi pryszczy. 15.Wróc do sypialni, ubrana w długi szlafrok i turban z ręcznika. 16.Jeśli dostrzeżesz gdzieś męża, zakryj starannie wszystkie odkryte części ciała i udaj się szybko do sypialni, gdzie spędzisz następne półtorej godziny na ubieraniu się. Jak brać prysznic jak mężczyzna ? 1.Zdejmij ubranie, siedząc na łóżku i zostaw rzeczy rzucone niedbale jedne na drugie. 2.Przejdź nago do łazienki. Jeśli zobaczysz gdzieś żonę, potrząśnij w jej kierunku przyrodzeniem, wołając: Łuuu, łuuu! 3.Spójrz w lustro i wciągnij brzuch, żeby zobaczyć swoją męską sylwetkę. 4.Wejdź pod prysznic. 5.Nie rozglądaj się za myjką lub gąbką, bo ich nie potrzebujesz. 6.Umyj twarz. Umyj się pod pachami. 8.Umyj krocze i jego okolice. Umyj pośladki zostawiając włosy na mydle. 9.Umyj włosy szamponem, ale nie nakładaj odżywki. 10.Za pomocą piany z szamponu zrób sobie irokeza na głowie i odsuń zasłonę, żeby obejrzeć się w lustrze. 11.Nasiusiaj do brodzika, celując w odpływ. 12.Spłucz się i wyjdź spod prysznica. Nie zwracaj uwagi na kałuże na podłodze , trochę się narozlewało bo dół zasłony znajdował się poza brodzikiem, gdy brałeś prysznic. 13.Wytrzyj się częsciowo. 14.Przyjrzyj się sobie w lustrze, napręż mięśnie i ponownie naciesz się rozmiarem swojego przyrodzenia. 15.Zostaw odsuniętą zasłonę prysznicową i mokry dywanik łazienkowy na podłodze. 16.Zostaw w łazience włączone światło i wentylator. 17.Wróć do sypialni z ręcznikiem owiniętym wokół bioder. Jeśli będziesz mijał żonę, zdejmij ręcznik, chwyć w rękę przyrodzenie,powiedz: No co kotku? i naprzyj na nią swoimi biodrami. 18.Ubierz się we wczorajsze rzeczy.
-
Mandaciki panowie mandaciki
- szyberdach, gdzie smarować?
buuuu ale szkoda.ja tyle co rozbrałem to wyjolem te czarne plastikowe listy, które maskują mechanizm po bokach i zobaczyłem ze sa tam prowadnice, ktore prowadza go w momencie uchyalania w gore, i te prowadnice a raczej ich wew brzegi sa jak by wylozone plastikiem, ktory mi popekal i to on blokuje mechanizm przy uchylaniu i zamykaniu uchylonego. jakmozesz zrob jakies foto jak go rozebrac czy to duzo jest roboty, ja co prawda musial bym zalatwic te prowadnice najpierw ale i tak musze sie za to wzaic- szyberdach, gdzie smarować?
a ja sie podlacze do temtu przy uchyaleniu w gora jaki zamykaniu w dol w pewnym momncie mniej wiecej w polowie drogi cos ko na sekunde przytrzmuje i ouszcza a on aw tym momecei odskakuje raptonie nadrabijac, to jest takei wrazenie jak by sie blokowal a silnik pchal dalej na siel i pote z impetem doskakujue a dlaej otoweera sie i zamyka - to sie dzieje w 2 str. ale tylko przy uchyaleniu odsuwanei przebiega normalnie- Strefa Śmiechu
przecie to juz bylo i to na tej stronie- Nowicjusz - wątek powitalny
czesc ja szukalem 3 miesiace, radosci z jazdy zycze- Nowicjusz - wątek powitalny
siema- Strefa Śmiechu
mega duzy wyswietlacz do tertrisa http://nlog.org/view.php?user=wroclaw&id=396795- Strefa Śmiechu
http://www.youtube.com/watch?v=w614CyxMARE- Strefa Śmiechu
P.S. ale jaja pierwsze słowo ktore napisalem w poprzedniej odpwiedzi to k...a a automatycznie pojwilo sie kurde a to dobre- Strefa Śmiechu
k**wa ale obciach, chyab jutro albo nawet dzis wysle tam kumpli by posprzatali- Koszty obniżenia A4
no to bardzo prosze co bys si ez tym metrem po fatygowal b ojestem cieakw ile wyjdzie a byl by to dla meni jakis punkt odniesienia- Koszty obniżenia A4
Felipe ma do CIebie prosbe czy mozesz zmierzyc odleglosc od ziemi do srodkowego punktu nadkola (tego centarlengo najwyzszego miejsca na jego krawedzi ) z przodu i z tylrozumiem ze masz zalozone te sprezyny o ktorych piszesz, napisz jeszcze jakie masz amory czay sa ori zwykle czy ori sportowe, no i cene tych sprezyn. Ja mam problem kupilem samochod z obnizonym zawiasem, krotkie amortyzatory koni i sportowe sprezyny, tyl -50 przod - 40, do tgo wszystko jeszcze sie ubilo. Dla mnie to za nisko. Spraawdzielm po kodach ze z fabryki samochod wyjechal na sportowym zawieszeniu, a sprzedawca dal mi ori sprezyny ale niestety by cokolwiek zrobic musze wyminic tez amory By podniesc go troche do gory, nie intersuje mnie podnoszenie do -20, che zrobic po -30 z przodu i z tyly.- AIR BAG za świecił się
widze ze to jakis slaby punkt tego stolka, ja mam tylko porblem ze nie mam szybkiego dostepu do vag'a- AIR BAG za świecił się
Chyba jakas plaga... Nie dalej, jak 2 tygodnie temu zapalila mi sie kontrolka (fotel kierowcy, najprawdopodobniej po tym, jak zona przestawiala fotel dla siebie). Po skasowaniu VAGiem ponownie zablysnela, wiec rozpialem wtyczki i ponownie spialem (bez dodatkowego czyszczenia). Jak na razie kontrolka sie nie swieci (oczywiscie ostatecznie skasowany blad VAGiem, gdyz jak slyszalem, samoczynnie nie zgasnie). Andrzej Chyba jakas plaga... Nie dalej, jak 2 tygodnie temu zapalila mi sie kontrolka (fotel kierowcy, najprawdopodobniej po tym, jak zona przestawiala fotel dla siebie). Po skasowaniu VAGiem ponownie zablysnela, wiec rozpialem wtyczki i ponownie spialem (bez dodatkowego czyszczenia). Jak na razie kontrolka sie nie swieci (oczywiscie ostatecznie skasowany blad VAGiem, gdyz jak slyszalem, samoczynnie nie zgasnie). Andrzej cholera moze i jakas palga dialbi wiedza. ja jestem pewien ze od fotela bo nudzilo mi sie jak stalem w korku i zaczolem bawic sie regulacja wysokosci i w tym momencie włąsnie sie zaswiecila- AIR BAG za świecił się
no i chyba to jest najrozsadniejsze wyjscie z sytuacji- AIR BAG za świecił się
no to troche lipa, teraz nie wiem czy te piny juz sa ok czy nie, czy po skasowaniu zaraz mi sie znow nie zablyskaale dzieki za podpowiedz - szyberdach, gdzie smarować?