Treść opublikowana przez MAx
-
Jaki rozmiar opon ?
po piewrsze to co wyliczyles to troche na okolo, po 2 wynik ktory o3males to nie 59.9mm tylo 59,5 cm po 3 nie jest to wysokośc boku opony tylko jej średnica, po 4 jej bok czyt. profil ma wysokosc 107,2 mm. tolrancja do przyjecai to 2%
-
A4 95 ,ile obniżyć zawieszenie dla tych alufelg?
Mam u siebie kit Supersporta -40mm czyli amorki + sprezyny. Jest troche bardziej twardo ale co za tym idzie prowadzenie jest o wiele lepsze. Cena takiego zestawu to ok 1200zl a poiwedz jak sie zaschowuje samochod kiedy lecisz powyzej 140km/h po zwyklej krajowce, ktorej nawierzchnia daje wiele do zyczenia
-
[ALL B5] GAZ
ja mam te rzepy ale na podlodze ma rozpieta siatke i to moze dlatego kolo lata mi jak zyd po pustym sklepie, ale z siatki nie zrezygnuje, jazdy bez kola zapaseowego wszystkim tym ktorzy maja nieski proil nie polecam bo nawet nei wiadomo kiedy kapcia sie ma a jak gyme sie fela przeteni to spary nic nie da.Musze jakies inne mocowanie tego kola wykombinowac. Goraca polecam instalowanei wlewu gazu pod klapka wlewu chocby po to bi ogladac miny gazownikow jak przed tankowanie szukaja wlewu, a tak na serio to super sprawa estetyczna no i nikt pod zderzak czolagac sie niemusi gazu wchodzi mo 56,5 l na maxa
-
I urodziny Audi A4 Klub Polska - Wisła - 2-3-4 marca 2007
Dzikei Miron za profesjonalne załatwienie
-
I urodziny Audi A4 Klub Polska - Wisła - 2-3-4 marca 2007
dzis bylem na czarnej górze i sniegu jest ale tylko na stoku wica za tydzien to tak fifty-fifty czy dolerzy, tym bardziej ze + temperatury zapowiadaja
-
komputer pokładowy
Wszystko ok, zakumałem o co chodzi po godzinie jazdy ale nie udało mi się jeszcze włączyć tego drugiego ograniczenia, jak dokładnie to zrobić dokladnie nei pamietam ale raczej na wyl zaplonie dlugo 3majc gorny lub dolny selektor fis`a z tego co pamietam
-
I urodziny Audi A4 Klub Polska - Wisła - 2-3-4 marca 2007
jak mnie deko pociagneisz to pojade z Toba bo z tego co widzialem to nawet nie poczujesz ze mnie podciagasz;)
-
komputer pokładowy
Ilość paliwa pokazywana na VAG'u oraz służąca do liczenia zasięgu brana jest właśnie z pływaka ale elektronika raczej to uśrednia, więc nie ma wachnięć. w 1/2 FIS'a nie ma doprowadzonego sygnału spalania więc raczej nie jest możliwe aby pokazywał dystans do przejechania. ja mam pelny fis a to czego mi brakuje, to zasieg bo go mam tylko kasowalny licznik przejechanych km w VW G II mialem nawet 2 liczniki w kompie 1 kasowal sie samoczynnie po 2,5 godzinowym spoczynku samochodu a 2 trzeba bylo kasowac [ Dodano: 23-02-2007, 10:29 ] to sa dwa progi syganlizacji przekroczenia zaprogramowanej predkosci, mozesz sobie je dowolnie ustawiac badz wlasnei wylaczac, jesli je ustawisz na poszczegolna predkosc to po przekroczeniu jej o 10km/h uslyszy piiiiiip a na wyswietlaczu pojawi CI sie ten wlasnie znaczek. Ja pierwsza wylaczylem calkowicie a 2 ustawilem sobie 190km/h tak bym sie zabardzo nie ropzedzal na autostradzie i pipczy mi jak przekraczam 200km/h
-
I urodziny Audi A4 Klub Polska - Wisła - 2-3-4 marca 2007
dlatego ja smigam na zimowce zalozonej na 17" ma to swoje minusy ale wyglada super, te zime jeszcze tak przesmigam
-
I urodziny Audi A4 Klub Polska - Wisła - 2-3-4 marca 2007
ja tez :frown:
-
I urodziny Audi A4 Klub Polska - Wisła - 2-3-4 marca 2007
no Hugo no to postarałeś sie chłopie wszyscy są Ci dzwięczni Podziękowania to należą się dla Mirona78 , bo to wynik jego negocjacji tak wiec bardoz Wam dziekujemy Panowie za ten dobry, duzy kawal organizacyjnej roboty
-
I urodziny Audi A4 Klub Polska - Wisła - 2-3-4 marca 2007
jak mam rozumiec ten rabat czyby bylo tak ze juz wszystko mamy policzone i rabat pokryje dodatkowe koszty jedzonka (grill+szwecja na stole)?
-
[ALL] Wytrzymałość przedniego zawieszenia
napisalem mu pare zdan, ciekawe jak zareaguje i czy zmieni opis
-
Co Cię denerwuje w audi A4
nie. avant i sedan do tzw. C slupka sie nie roznia. mniejszy bagaznik wynika z konstrukcji. no i jak mowilem jest to przy zamknietej oslonie. gdy zaladujemy go po sufit to juz zupelnie inna bajka. no to gdzi ete litry wyplynely
-
Strefa Śmiechu
ale sie usmialem [ Dodano: 16-02-2007, 00:15 ] http://youtube.com/watch?v=7wr53cenJ8g&mode=related&search=
-
Zlot w Wiśle - wspólnie ustalamy harmonogram.
tak se wlasniE przypominam jak ktoregos sylwka obchodzilem a Zakopcu i ktoregoS wieczora robilismy kulig polaczony z grilowaniem bylo -14 st C. a atmosfera byla goraca. Nasze fury sa wy3małe, wiec my nie mozemy byc gorsi wiec... GRILL :exclaim: GRILL :exclaim: :exclaim: GRILL :exclaim: :exclaim: :exclaim:
-
Złodziejski Ranking
Własnie ogladalem Turbo Raport na TVN TURBO. Podali ze na 1 i 2 miejscu gina VW Pasat i Golf na 3 Fiaty, na 4 nie pamietam, a Audi sapadło na 5 pozycje to takie male pocieszenie;)
-
[B5 AFN] Dolna osłona silnika
u mnei nazywaja sie poporstu opaskami:)
-
Co Cię denerwuje w audi A4
a czy w avancie jest wiecej mijsca na nogi kosztem tego mniejszego bagaznika?
-
Zlot w Wiśle - wspólnie ustalamy harmonogram.
tylko to jest deko zalezne od pogody
-
[B5 AFN] Dolna osłona silnika
a co to sa zipy
-
Zlot w Wiśle - wspólnie ustalamy harmonogram.
szczegolnie z popiciem jestem za :exclaim:
-
[B5 AFN] Dolna osłona silnika
np: http://www.allegro.pl/item166999917_zestaw_oslona_silnika_skrzyni_spinki_passat_b5_a4.html nie jest to orginał więc trzeba pewnie trochę pracy aby idealnie spasować ale się da a materiał z którego jest wykonana jest godny polecenia. Pozdrawiam. dzieki za link. rozwin jeszcze pojecie "spasowac" bo koles z aukcji chwali sie wysoko jakoscia porduktu, a tu okazuje sie ze bedzie trzeba z nia troche powalczyc, jakigo rodzaju ma byc ta walka- otwory nie spasuja sie, czy bedzie trzeb ja przycianac, czy moze cos jeszcze?
-
[ALL A4] Spalanie, osiągi, ile km na baku ?
jak sprzet Rob
-
Co Cię denerwuje w audi A4
Mnie irytuja nastepujace rzeczy i tak od najbardziej wkur.... - brak kasowalengo dodatkowego dystansu przejechanych km w FIS`ie smigam na gazie i bark mi jednego licznika do zasiegu butli grupa VW takowy ma nie wiem czemu w B5 tego zabraklo. - brak regulacji predkości wyceiraczek na 1 biegu alebo sa za wolne albo za szybkie, no chyba ze umnei deszcz zle pada, oraz woda z ramion wycieraczek po przeterciu szyby zostaje wdmuchana przez ped powietrza na szybe - brak poleczek czy tez schowkow nie mam gdzie dac kom by byla na widoku, kolo reczengo jest lipa. - brak MP4 w Delcie a zmieniara wiesza sie przy przypalanych plytach, a zadne inne radio nie komponuje sie tak ladnie z oswietlenie kokpitu jak ori. - opadaj tylne szybe (same nie tracane kulasem pasazera) tak se mysle moze ustawic tak korbk.i by byly pionow w dol przy zamknietej szybie - snieg zsuwajacy sie z tylnej szyby i klapy prosto do bagaznika - z tylu faktycznei moglo by byc wiecej mijesca na nogi