Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[b5 2,8] brakuje Nm

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

po hamowaniu aut okazało się, że mi i Maxowi brakuje do serii ponad 40 niutków,

czy ktoś na forum wie, gdzie można szukać przyczyny ich braku :?: :027:

Opublikowano

paliwo?? strzelam

Opublikowano

tankuje na rafinerii, a tam dosyć często mają kontrolę :|

Opublikowano
kontrolę
:diabel: :619: :D

wybacz nie moglem sie powstrzymać :564:

Opublikowano

Jeżeli na VAGu jest wsio ok to pozostają takie rzeczy jak:

- kiepskie paliwo,

- zapleśniały KAT (jak jest dobrze zapchany potrafi zabrać nawet do 15 % mocy),

- wykopcone świece,

- przytkana pompa/filtr paliwa,

Opublikowano
kontrolę
:diabel: :619: :D

wybacz nie moglem sie powstrzymać :564:

wiem, że chrzczą paliwo ale Max jest z Opola i ma ten sam problem :hmm:

Opublikowano

kat wywalić, świece wymien :a4fan: ić no nic trudnego

Opublikowano

a filtr powietrza i benzyny kiedy wymieniany był?

Opublikowano

na świecach przelatane 10000 km, filtry czyste, kata wywalę w tym tygodniu :diabelek:

Opublikowano
na świecach przelatane 10000 km, filtry czyste, kata wywalę w tym tygodniu :diabelek:

a o kablach niepomyślałeś :diabel2: , a może auto juz niema takiej komprechy jaki masz przebieg na szafie :?:

Opublikowano

U mnie było podobnie pomogła wymiana świec i filtra paliwa :053:

Opublikowano
jaki masz przebieg na szafie

kto to wie :027: zrobię wydech i się zobaczy, tylko jest problem, po wywaleniu katów wstawienie rurek nie ma sensu, wydech wpada w rezonans a dźwięk przy tym jest, jakby się śruby tukły w wiaderku, jest możliwość w to miejsce wstwienia tłumika od A6 lub strumienic

co Wy na to :?:

Opublikowano

strumienica to zło, nie montuj. Było bardzo dużo o tym na forum. Co to tłumika od A6 to pierwsze słyszę. Najlepszym wyjściem byłoby kupienie nowego kata. To tak naprawdę jedyne słuszne wyjście wg mnie. Skoro silnik byl projektowany z układem wydechowym wyposażonym w katalizator to nie zmieniajmy tego.

Opublikowano
strumienica to zło, nie montuj. Było bardzo dużo o tym na forum. Co to tłumika od A6 to pierwsze słyszę. Najlepszym wyjściem byłoby kupienie nowego kata. To tak naprawdę jedyne słuszne wyjście wg mnie. Skoro silnik byl projektowany z układem wydechowym wyposażonym w katalizator to nie zmieniajmy tego.

kaziu 2 katów z tego co pamiętam a to juz jakieś 1200 zetka :053:

Opublikowano
kaziu 2 katów z tego co pamiętam a to juz jakieś 1200 zetka

u tu mnie boli :devilred:

Opublikowano
kaziu 2 katów z tego co pamiętam a to juz jakieś 1200 zetka

no to chyba, że tak :053: ale są jeszcze jakieś uniwersalne, co nie? One, jak się nie mylę, są tańsze.

Opublikowano

rob, wywal tylko bebechy z katow...bedzie ok, zadnego rezonansu :D nie wycinaj calych

mozna to zrobic bez rozcinania-> ten gosci z trzebini ma z tym doswiadczenie

przypomnij mi jeszcze ile u Ciebie wyszlo, a ile ma byc w serii

Opublikowano

właśnie dzisiaj byłem u niego, niedawno robił 2,8 tylko A6 i miusiał robić dwa razy,

bo się gruchotało

seria 193KM/280Nm, po programie 181,6KM/236Nm :diabelek:

ale są jeszcze jakieś uniwersalne, co nie? One, jak się nie mylę, są tańsze

to chyba żart, są tanie i nie warte tej ceny :P

Opublikowano

rob a może ty masz 24 zaworowca i 174 KM w serii :D

[ Dodano: 08-01-2007, 18:35 ]

kaziu 2 katów z tego co pamiętam a to juz jakieś 1200 zetka

no to chyba, że tak :053: ale są jeszcze jakieś uniwersalne, co nie? One, jak się nie mylę, są tańsze.

600 zł to kosztuje dobry zamiennik , oryginał kosztuje fortune ;)

Opublikowano

a co powiecie o tlumikach rozprezeniowych? ktos mi kiedys polecal takie cudo ale nic o tym nie wiem, podobno auto bardzo ladnie chodzi z tymi wynalazkami. tak w ogole to strumienica zeby dawala cokolwiek to musi byc zamontowana w odpowiedniej odleglosci od kolektora, musi miec swoje odpowiednie parametry, itp. jakis znany polski tuner napisal caly wyklad o strumienicach :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.