Treść opublikowana przez Vini
-
[ALL B6]c.d skrzynia, Czyżby problem ze sprzęgłem a4 b6 3.0 manual Q
poszło na PW
-
[ALL B6]c.d skrzynia, Czyżby problem ze sprzęgłem a4 b6 3.0 manual Q
ja właśnie jestem po wymianie,warsztat Płochocińska 183(Białołęka)-warsztat moich znajomych,mają pojęcie o tym co robią i na pewno nie zrobią nic więcej niż potrzeba
-
[ALL B6] Lampy DEPO
zapodaj jakieś zdjęcia.pokazują ci błąd na Fisie?bo jeżeli tak to troche za dużo rzeźby jak na lampy które mają być plug&play.Ale wygląd ładny
-
[ALL B6] Lampy DEPO
a jaki żarnik tam siedzi?
-
[ALL B6] Nadkole s4
zamotałem,powinno być czy nadkole od s4(B5) to z kratką podejdzie do B6 i jaki ma nr(czy ten który podałem jest ok)
-
[ALL B6] Nadkole s4
:hi:poszukuje nadkola lewy przód od s4-to z kratką dla lepszego chłodzenia intercoolera dzięki za pomoc[br]Dopisany: 21 Czerwiec 2010, 15:46_________________________________________________nikt nie wie? to może ktoś mi podpowie czy nadkole o nr 8D0 821 171G podejdzie do B6
-
[ALL] Szukam dobrego radia cb z podsłuchem pasma policyjnego
czy aktualna to nie wiem,ale radiotelefonem to wiele nie posłuchasz musi byc skaner obsługujący EDACS
-
[ALL] Szukam dobrego radia cb z podsłuchem pasma policyjnego
http://www.radioscannerpolska.pl/strony/sluzby/policja.html zapisz sie do grupy dyskusyjnej to ci pomogą zaprogramować no i podadzą częstotliwości z twojego regionu a tak z ciekawości to jaki sprzęcik ci w tym sklepie zaproponowali ?
-
[ALL] Szukam dobrego radia cb z podsłuchem pasma policyjnego
jak raz zaprogramujesz to sam zmienia pasmo.A takie jak oni mają to wątpie czy kupisz a i tak nie będzie działać bo"system" go nie będzie widział
-
[ALL] Szukam dobrego radia cb z podsłuchem pasma policyjnego
na ebay są używane ręczniaki tak od 100$,ale każdy trzeba zaprogramować z tego względu że radiostacje policyjne zmieniają automatycznie częstotliwość żeby trudniej było podsłuchać.Robią też inne bajery ale generalnie skanery sobie z tym radzą.Tylko jedno ale:jeżeli drogówka u ciebie ma radia w systemie "Tetra" to za cholere ich nie podsłuchasz...........
-
[ALL] Szukam dobrego radia cb z podsłuchem pasma policyjnego
http://www.allegro.pl/item1049139409_nowy_bc780xlt_skaner_policja_edacs_trunk_tracker_3.html takie na pewno styknie-albo jakieś inne obsługujące EDACS bedziesz jeszcze musiał zaprogramować w odpowiedniej kolejności częstotliwości :gwizdanie: albo podłączyć radio do laptopa żeby zrobił to za ciebie odpowiedni program.Zresztą jak pracują u ciebie w systemie "tetra" to sobie nie posłuchasz... a i tak najlepszy patent to dogadanie sie z gliniarzami i odpalanie działy za doby cynk do czasu aż przyjdą smutni panowie i zapytają czemu wręczasz funkcjonariuszom korzyści majątkowe
-
[ALL] Szukam dobrego radia cb z podsłuchem pasma policyjnego
To jest skaner bo nie ma "cb z pasmem policyjnym".No i nie posłuchasz rozmów idących za pośrednictwem "tetry"
-
Zbiórka krwii dla mojej mamy.
w sobote można na Saskiej http://www.rckik-warszawa.com.pl/index.php?docid=17
-
[ALL] Turbiny,wtryski,fmic etc. - sprawdzone, pewne źródła gratów do tuningu silnika
http://s4sid.pl/7685.html
-
[ALL] SP 51 Turbo Hybryda
przeglądając allegro trafiłem na coś takiego http://www.allegro.pl/item1016146061_sp51_turbo_hybryda_k04_k03_tt_1_8_rs4_2_7_s4_2_0.html co sądzicie
-
Okolice Żnina - fotoradar przenośny
na pewno nie było znaku"obszar zabudowany"?
-
[B6 BFB] 1.8TQ - jaka propozycja wydechu, najlepiej okolice Radomia.
powyżej 3000 obrotów słychać bardziej turbine ale nie jest to męczące a wręcz dzwięk jest fajny,no i nie wywala błędu
-
[B6 BFB] 1.8TQ - jaka propozycja wydechu, najlepiej okolice Radomia.
ja właśnie założyłem taką rułe :gwizdanie: nie trzeba nic spawać,wkręca się w miejsce oryginalnego kata,miała gniazda na 2 sondy więc "check" sie nie pokazuje biorąc pod uwage że mój katalizator był już do wywalenia co powodowało znaczny spadek mocy jeżdze znowu z uśmiechem na ustach za dodatkową opłatą owinie ci całość taśmą termoodporną i wytnie uszczelki(co polecam chyba że kupisz ori)
-
YouTube - filmy warte obejrzenia
fajne porównanie
-
Malowanie zacisków hamulcowych
zapodałbyś jakąś fotke jak to wygląda ciekawe czy jak byście sobie założyli czerwone zaciski od porsche to też byście je przemalowywali,moim zdaniem o gustach sie nie dyskutuje chociaż ja sie nie moge zdecydować jaki kolor pasowałby do mojego szarego delfina
- [B6 AVJ] Rozrząd
-
[B6 AVJ] Rozrząd
no opis sie faktycznie nie zgadza WAUZZZ8E02A134437
-
[B6 AVJ] Rozrząd
Witam potrzebuje nr części wchodzących w skład rozrządu i pytanie czy jest w tym silniku chydrauliczny napinacz paska-tłumik drgań? z góry dziękuje
-
[ALL] Czyszczenie turbo - Ile ?
znalazłem na forum passata jakby ktoś chciał sam sobie zrobić http://www.vw-passat.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=266&Itemid=9
-
[ALL] Poszukuje niemieckiej firmy przygotowujacej mapy dla sterownikow
www.fasttuning.eu