Treść opublikowana przez Vini
-
[ALL B6] Lampy DEPO
za 1200 masz xenony http://www.allegro.pl/item890781154_audi_a_4_a4_a_4_2002r_ksenony_ksenon_xenony_xenon.html
-
[ALL B6] Ledy tył do avanta
pewnie takie ci sie podobają http://cgi.ebay.de/Klarglas-LED-Rueckleuchten-Audi-A4-8E-kombi-avant-chrom_W0QQitemZ230426187914QQcmdZViewItemQQptZAutoteile_Zubeh%C3%B6r?hash=item35a678988a
-
[ALL B6] Ledy tył do avanta
co sądzicie o takich lampach do avanta?i szukam też zdjęć avantów z ledami,chciałbym jakieś zapodać ale żeby nie robić festynu http://cgi.ebay.de/JOM-Rueckleuchten-Audi-A4-B6-Avant-01-04-LED-Rot-Klar_W0QQitemZ180453214538QQcmdZViewItemQQptZAutoteile_Zubeh%C3%B6r?hash=item2a03d9894a
-
[ALL] Warszawa Auto Szaser-Bis
potwierdzam
-
Polecane opony letnie
Witam powoli zaczynam szukać opon na lato w rozmiarze 225/50/16 i zastanawiam sie które lepsze :Yokohama C DRIVE AC 01 225/50R16 92 czy Yokohama V550 225/50/R16 96 czy Toyo Proxes T1-R 225/50/R16 92
-
[B6 Sedan] Tylne lampy LED - fotostory
zapodałbyś linka
-
[B6 Sedan] Tylne lampy LED - fotostory
co sądzicie o takich lampkach do szarego avanta? http://cgi.ebay.de/LED-RUCKLEUCHTEN-KLARGLAS-AUDI-A4-S4-8E-AVANT-SCHWARZ_W0QQitemZ190353612668QQcmdZViewItemQQptZAutoteile_Zubeh%C3%B6r?hash=item2c51f59f7c
-
Spotkania na drodze
to mój pażdzioch,a Fasttjuning to http://www.fasttuning.eu/ nie to żebym sie tłumaczył :>
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
mój koleżka obszywał na Jagiellońskiej-solidna robota,cena 150zł
-
[ALL] Jak usunąć nalepkę rejestracyjną z przedniej szyby ?
hehe z twojego nie chciało chociaż nieźle się nagrzał ja skrobałem nożem(z wyczuciem żeby nie podrapać szyby) a klej usuwałem rozpuszczalnikiem nitro(i szmatą)-benzyna ekstrakcyjna jest słaba,straszna mordęga.Warto jest mieć suchą szmate i płyn do mycia szyb żeby usunąć resztki rozmazanego kleju.Podobno ładnie schodzi jak się nagrzje porządnie np opalarką ale nie miałem akurat dostępu
-
[ALL B7] RNS-E - jaki serwis do montażu ?
podłączam się do pytania, a przy okazji znacie może kogoś w Warszawie kto mi zamontuje navi(tyle że mam radio 1 din)ja rozsądną cenę i dobrze :gwizdanie:
-
[ALL] Popularne auta złodzieji
W Warszawie ostatnio na topie są japończyki głównie toyoty,niemcom dali spokój
-
Nowicjusz - wątek powitalny
chciałbym się przywitać,mimo że jeszcze nie mam bryki ale jestem chory na ładną B6,pieniążki są więc kwestia czasu :>