-
Czym jezdziłeś, zanim kupiłeś Audi?
U mnie były fiat 126p pomalowany wałkiem ))) na dwa kolory czerwony i czarny to była jazda potem ford fiesta 1.3 kat. nazywany potocznie "fasolka" teraz A4
-
[B5 AVV] Problem z silnikiem
Dodam jeszcze jedno jak odpalę już rano to potem w dzień nie mam problmu z odpaleniem tylko zawsze rano.szok
-
[B5 AVV] Problem z silnikiem
Mam dziwną sprawę kupiłem A4 (2 tygodnie temu) i nie dawno dowiedziałem się że gościu co ją miał wsadził do niej wtryski od BMW czy jest to możliwe??? Druga sprawa rano mam problem z odpalaniem odpala dopiero za 5 razem i się strasznie zamula normuje się dopiero ja się silnik nagrzeje byłem na kompie od gazu wszystko OK podłączyłem do VEG-a pokazało 4 błędy po jakieś nie znane po przejechaniu się próbnie nic nie pokazało pojechałem za 2 dniu znów na komputer i pokazało 4 błędy nie znane czy to możliwe że to wtryski .???? :wallbash:
-
[B5 AEB] Coś się dzieje przy uruchamianiu silnika
A mogą na to wpływ mieć wtryski ????
-
[ALL B5] CZARNA PADLINA 1.9 TDI 216KM i 426Nm GT22- AL-2DIN itd.. + QUATTRO
Super a4
-
[B5 AFN] AUTO EUROREMONT
I ja poczytam co tam wiesz bo szukam warsztatu dobrego
-
[ALL B8] Witam ... a to moja - 2,0 TDI 143 ;)
Piękna Śnieżynka pasuje do mego Diablo :hi:jak tylko zrobię zdjęcia to pokaże wszystkim :evil:moje :evil:
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam wszystkich właśnie zakupiłem A4 i jestem ciekawy waszych porad i opinii pozdrawiam wszystkich
gofer77
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta