Treść opublikowana przez Maxito
-
Spoty Katowice i okolice
ty wulgarysto :polew: no co ty pier**l sie :polew:
-
Spoty Katowice i okolice
mam cię na oku :gwizdanie: a ty co janko muzykant czy co??? :polew:
-
Spoty Katowice i okolice
a jednak nie można :wstydliwy:
-
Spoty Katowice i okolice
o po 22 można przeklinać k**wa k**wa k**wa c**j :polew:
-
Spoty Katowice i okolice
co wam kabel od internetu za***ali ????
-
Spoty Katowice i okolice
a ja musiałem 4 kupić żeby mieć jedną :sorry: [br]Dopisany: 25 Luty 2010, 22:32_________________________________________________o Papa Smyrf wrócił :polew: [br]Dopisany: 25 Luty 2010, 22:33_________________________________________________nie wiem kto przeszedł ale zamólił temat :polew:
-
Spoty Katowice i okolice
stanley już jeden opierdol dostał za zadawanie głuich pytań :doh1: :doh1: :doh1: Stanley jeszcze raz takie coś i zostaniesz zgłoszony do ukarania :polew: kuszulki wypas idealnie na mnie pasuję :> a był na ciebie rozmiar ??? czy z dwóch ci jedną zrobili :polew:
-
Spoty Katowice i okolice
każda tak ma - sprawdź u swojej :gwizdanie: :gwizdanie: już sprawdzałem nie raz ... koniec tematu.
-
Spoty Katowice i okolice
stanley już jeden opierdol dostał za zadawanie głuich pytań :doh1: :doh1: :doh1:
-
Spoty Katowice i okolice
hehe siemka, niewygłupiaj się pij póki możesz Ja też otworzyłem piwko... Zdrowie tych którzy nie mogą! powinieneś powiedzić :zdrowie chorych
-
Spoty Katowice i okolice
masakra ello gliwice widzę że avatarek ci się zmienił ta ma jakieś krzywe jak się przyjrześ no to przyjrzy się dokładnie krolu kiedy miałeś badania techniczne wzroku przecie lewa pierś jest bardziej odstająca no chyba że dla ciebie to obojętne :polew:
-
Spoty Katowice i okolice
stanley ty ostro trenujesz przed bukowiną tylko się nie przetrenuj bo browala walniesz i cię z butów wywali
-
Spoty Katowice i okolice
masakra ello gliwice widzę że avatarek ci się zmienił ta ma jakieś krzywe jak się przyjrześ
-
Spoty Katowice i okolice
tak za wczasu? kędzior ty p.rz.e.j.eb.i.e o k.u.r.w.a. teraz mnie roz.jeba. łeś extara ziomek :laghing2: :laghing2: :laghing2: :laghing2: o mało w gacie nie popuściłem tylko ja taki czarny nie jestem (a drugi obrazek bo go nie widać )
-
Spoty Katowice i okolice
bajo ucałuj stanleja bo w bukowinie sam to będę robił
-
Spoty Katowice i okolice
tobie by pasowała idealnie :polew:
-
Spoty Katowice i okolice
zapłać mi a ja cię będę ubezpieczał pewniej niż na poczcie :polew: i ty się wkońcu zajmij czymś poważnym a nie jakieś pierdoły będziesz szukał ubezpieczenia czy coś :polew: "luzuj srom czopku" :polew: ten tekst mnie ro***erdala WM[br]Dopisany: 25 Luty 2010, 22:06_________________________________________________ a ty już niemasz o czym gadać tylko o motoryzacji ???? :polew: :polew: :polew: Oto treść wiadomości, którą miałem wysłać przed Twoją odpowiedzią:Sorki! Zapomniałem, że to nie jest forum AUDI A4 i wogóle zachowałem się jak młokoś pisząc tutaj takie bzdury nie na temat! P.S. Nie liczyłem na Waszą pomoc! :polew: :polew: Uwaga - podczas pisania wysłano 8 odpowiedzi, może chcesz przejrzeć swoją wiadomość? akjam ty weż na techniczny wskocz, a nie tu jakieś głupoty zapodajesz. tu poważne dialogi się toczą a nie o jakiej tam kierze coś pitolisz chłopie ogarnij się i popraw :polew: Ty Max! NIech Cię nie ponosi! :naughty: :polew: :polew: NIE masz takiej mocy żeby mi kropka sprzedać :tongue4: :tongue4: No nie ale nie powiem Ci jak i gdzie sprawdzić gdzie masz DPFa... :polew: :polew: :polew: :polew: dobra cofam co powiedziałem :beksa: :sorry:
-
Spoty Katowice i okolice
a ty już niemasz o czym gadać tylko o motoryzacji ???? :polew: :polew: :polew: Oto treść wiadomości, którą miałem wysłać przed Twoją odpowiedzią:Sorki! Zapomniałem, że to nie jest forum AUDI A4 i wogóle zachowałem się jak młokoś pisząc tutaj takie bzdury nie na temat! P.S. Nie liczyłem na Waszą pomoc! :polew: :polew: Uwaga - podczas pisania wysłano 8 odpowiedzi, może chcesz przejrzeć swoją wiadomość? akjam ty weż na techniczny wskocz, a nie tu jakieś głupoty zapodajesz. tu poważne dialogi się toczą a nie o jakiej tam kierze coś pitolisz chłopie ogarnij się i popraw :polew: Ty Max! NIech Cię nie ponosi! :naughty: :polew: :polew: NIE masz takiej mocy żeby mi kropka sprzedać :tongue4: :tongue4:
-
Spoty Katowice i okolice
WIELKI BIGMAC Z FRYTKAMI
-
Spoty Katowice i okolice
miałem jakiegoś taniego ubezpieczenia szukać w necie, a jak zwykle kędzior mnie zagaduje
-
Spoty Katowice i okolice
a ty już niemasz o czym gadać tylko o motoryzacji ???? :polew: :polew: :polew: Oto treść wiadomości, którą miałem wysłać przed Twoją odpowiedzią:Sorki! Zapomniałem, że to nie jest forum AUDI A4 i wogóle zachowałem się jak młokoś pisząc tutaj takie bzdury nie na temat! P.S. Nie liczyłem na Waszą pomoc! :polew: :polew: Uwaga - podczas pisania wysłano 8 odpowiedzi, może chcesz przejrzeć swoją wiadomość? akjam ty weż na techniczny wskocz, a nie tu jakieś głupoty zapodajesz. tu poważne dialogi się toczą a nie o jakiej tam kierze coś pitolisz chłopie ogarnij się i popraw :polew:
-
Spoty Katowice i okolice
tak na poważnie to ostatnio w macku mi bułke kupił i sam rozumiesz ręki która cie karmi nie będę kąsał :polew:
-
Spoty Katowice i okolice
więcej sportu ze Stanleyem :gwizdanie: Max a kiedy ty sobie dasz jakiegoś avatara? to podrzuć mi jakiś adres gdzie mam tego szukać bo mi się nie chce
-
Spoty Katowice i okolice
on ma vaga a ty nie
-
Spoty Katowice i okolice
Arek no avatar wymiata jak nic przebiłeś Dimana :slina: ;( ;( ;( [br]Dopisany: 25 Luty 2010, 21:33_________________________________________________ Arek no avatar wymiata jak nic przebiłeś Dimana :slina: tylko nie patrz na niego za dlugo bo cie reka zaboli no ale nie ma co sciemniac avatar :kox: ello diman nie załamój się ja się jeszcze wacham który jest lepszy w ankiecie zagłosowałbym chyba na ciebie dzieki jak tak popatrze to jednak zdecydowanie na ciebie