Treść opublikowana przez Maxito
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
simka ziomki z gliwic i okolic mamy nadzieje że jutro was troche nas odwiedzi... to postaramy się i my odwdzięczyć frekfencją trzebaby coś nowego tu wprowadzić więcej nas musi być jak się jutro spotkamy obgadamy jakis temat wyjazdu za granicę ( np:częstochow)[br]Dopisany: 12 Październik 2009, 17:49_________________________________________________Miron zbieraj ekipe
-
Spoty Katowice i okolice
sie ma ziomki z wieczora ja jeszcze tyram w pracy ale za chwil pare znikam na chatę Miszka masz Pw tam jest kontakt ja u niego robiłem kuchnie 2 lata temu i mi sie podoba jak chcesz moge ci jakąś fote pierdykną i na spota przywieść
-
Spoty Katowice i okolice
coś z sieci
-
Spoty Katowice i okolice
pewnie keżor...
-
Spoty Katowice i okolice
Sproboj zebrac chociaz pare osob i wpadnijcie Chetnie zobaczymy Twoja a4 Szczerze wątpie, że ktoś będzie chętny jest niedziela i każdy leży brzuchem do góry i pierdzi w kanapę :> Ale jak radzi maxito zapytam na Gliwickich o spontona właśnie dlatego trzeba to ustalić troche wcześniej żeby każdy mógł sobie zaplanować niedziele
-
Spoty Katowice i okolice
Keżor rozumiem, że góra dała ciała. A co z dołem, jak tłoki? Gładź cylindrów? Ja bym się w sumie dziś wybrał do Cze-wy, ale samemu mi się nie chce. dziś ??? niewiem czy ktoś by jeszcze pojechał ja w sumie raczej nie dam dziś rady zarzuć temat na gliwicach może ktoś na spontana sie zapisze
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
cały dzień jebie z nowego opisu na gg "W Polsce nawet się kryzys nie udał " :laghing2: :laghing2: :laghing2: :laghing2:
-
Spoty Katowice i okolice
DZO DZO dzięki za zaproszenie raczej dziś nic z tego nie wyjdzie dopiero temat zarzucony ale tak jak wcześniej pisałem napewno was odwiedzimy prędzej czy później mósimy to obgadać na swoich spotach mówie o katowicach i gliwicach my was do nas jak najbardziej zapraszamy [br]Dopisany: 11 Październik 2009, 13:57_________________________________________________
-
Spoty Katowice i okolice
krolu ja cie juz dawno policzyłem 3 autka napewno z katowic by były z gliwic pewnie więcej na wtorkowym spocie to obgadamy Czeste kolego :drinks: Ja jestem, za wspólnymi wyjazdami krolu ja cie juz dawno policzyłem 3 autka napewno z katowic by były z gliwic pewnie więcej na wtorkowym spocie to obgadamy [br]Dopisany: 10 Październik 2009, 20:36_________________________________________________dobra panowie pomyślcie o tych wyjazdach i zarzucimy jakiś temat ankietke zrobimy a ja znikam
-
Spoty Katowice i okolice
no i o to chodzi widze że nie tylko ja mam taką chętkę wydaje mi sie że jak zbierzemy katowice i gliwice to jakaś kupka nas będzie
-
Spoty Katowice i okolice
właśnie o to chodzi ustalamy jakiś termin i jedziemy ja nie mówie co tydzień raz w msc gdzieś wypad zrobić to może być fajne krola damy na szpice tempo będzie narzucał Zdziwilbys sie, krola jest naprawde trudno czasami dogonic może ma nos ukrytego i tylko tak gada że ma tylko 75 km też przyszło mi do głowy że można też tak zrobić że moęmy się ugadać z jakimś spotem np nie wiem wrocław i spotykamy się gdzieś w połowie drogi i oni i my wtedy mamy jednakowa drogę
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
- Spoty Katowice i okolice
właśnie o to chodzi ustalamy jakiś termin i jedziemy ja nie mówie co tydzień raz w msc gdzieś wypad zrobić to może być fajne krola damy na szpice tempo będzie narzucał- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
- Spoty Katowice i okolice
czemu razem nie lepiej jak będzie więcej autek no wiem wykosztowałeś się na naprawę ale narazie wybralibyśmy jakis bliski spot może jaką ankietę wrzucimy i zobaczymy co z tego wyjdzie co o tym myślisz [br]Dopisany: 10 Październik 2009, 19:57_________________________________________________ no właśnie powiem ci nie wiem czy tak szybko damy rade zorganizowac ekipe narazie to tylko pomysł trzeba by jakąś ankietke pierdyknąć taką ogólną kto gdzie by chciał pojechać ale częstochowa nie głupi pomysł- Spoty Katowice i okolice
no właśnie o to mi chodzi zbierzemy się kiedyś w kupe i wydrzemy grzieś razem- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
myślałem że się obrazisz ale widzę ze jesteś spox jest propozycja szczegóły na katowickim zapraszam !!!- Spoty Katowice i okolice
poczekamy jeszcze co inni na to i wtedy wrzucimy temat na forum śląskim i zobaczymy co z tego wyjdzie- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
czester wiesz co oznacza ten skrut FOCH?? [br]Dopisany: 10 Październik 2009, 18:33_________________________________________________ my tez bylismy na spocie kilka razy w kato.... :gwizdanie: to wpadnijcie znów zapraszamy Nie wiem co oznacza ten skrót no nie wiem czy wypada FACHOWE OBCIĄGANIE CH... reszte sobie dopisz :laghing2: :laghing2: :laghing2: :gwizdanie:- [B7 BKE] Prośba o analizę logów
witam 2 Faults Found: 17056 - Cylinder 2 Glow Plug Circuit (Q11) Electrical Fault P0672 - 000 - - 17055 - Cylinder 1 Glow Plug Circuit (Q10) Electrical Fault P0671 - 000 - czy ktoś się z tym kiedyś spotkał błędy zostały skasowane i teraz nie wiem czy powrócą i stąd moje zapytanie co boli moje Audi czy to coś poważnego z góry dziękuje za pomoc- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
czester wiesz co oznacza ten skrut FOCH?? [br]Dopisany: 10 Październik 2009, 18:33_________________________________________________ my tez bylismy na spocie kilka razy w kato.... :gwizdanie: to wpadnijcie znów zapraszamy- Spoty Katowice i okolice
sie ma ziomki na sam pierw solenizant 100lat miszka keżor spoko że fura już popyla chyba już tak nie będziesz popierda... bo następnym razem może być gorzej :gwizdanie: ja dziś kupiłem zimówki ale jeszcze nie zakładam stare tak jak keżor i krolu radzą zostawię na ewentualne "utyliwowanie " panowie mam taka propozycję co wy na jakbyśmy raz w msc jeździli na gościnne występy do innych chodzi mi biesko , kraków częstochowa tak w granicach do 150 km wokół nas, wtedy byśmysię jakoś zgadywali i razem wszyscy gdzieś jeżdzili jak wygląda na innych spotach to też miało by być w drugą stronę czyli oni do nas co wy na to??? jakoś wcześniej byś my ustalali gdzie i kedy jedziemy zawsze to by byó więcej autek z innych spotów i jeszcze jedn o trzeba pomyśleć jak rozprpgować nasz klub żeby nas było coraz więcej- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
sie ma panowie z wieczora dzięki za spota wczorajszego diman dzięki za pilotowanie do a4 może wkońcu jakać ekipa z gliwickiego spota zawita do katowic my wam nie bedziemy nabijać statystyki i średniej gregory txn za vagi raz jeszcze zaraz musze poszukać co mi tam nie działało mam nadzieję że we wtorek ktoś od was zawita- Spoty Katowice i okolice
jedzie ktoś do gliwic dziś- Spoty Katowice i okolice
stanley ja sie za bardzo nie znam ale lepiej podjeć sobie gdzieś żeby ci to sprawdzili bo wiesz, spradzenie trochę kosztuje ale napewno mniej niż turbina czy coś innego by ci się miało stać, moje zdanie. A zrobisz jak będziesz uważał, :mysli: - Spoty Katowice i okolice