Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

wojci

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez wojci

  1. To moje dzieciątko Synchro niezłe rzeczywiście bo i ja we wrześniu
  2. moje autko też ze Szwajcarii i już pół roku tłucze się po polskich dziurach wrrr i jakoś mnie kusi czy go nie opchnąć i nie pojechać po avanta bo dzieciątko w drodze i miejsca trochę więcej by się przydało
  3. hmmmm bo ja mam ostatnio jakieś dziwne drżenia przy niskich prędkościach obrotowych a poduszki silnika są git. Rozmawiałem dziś z kumplem ze Szwajcarii i namawia na kolejny przyjazd po auto zastanawiam się czy może nie pojechać i nie poszukać jakiegoś avanta z 1.8T i quatro
  4. ja ostatnio brałem u nich magiczne ściereczki i powiem, że to najlepszy gadget od nich, są na prawdę git i super się sprawdzają przy wycieraniu blachy po myciu auta, brałem też u nich linkę holowniczą - masakra, przeżyła tylko jedno wyciąganie z zaspy poloneza, linka dobra ale gówniano zakuta.
  5. Parafa a jakie dokładnie miałeś objawy padającego dwumasu??
  6. a za kolegą z czarnej A4 z chromem na lusterkach stałem w kolejce na myjnię w sobotę
  7. witam niestety musiałem wrócić przedwcześnie do Lublina i nie miałem dostępu do netu żeby wcześniej dać znać szkoda bo nawet samochód umyłem ładnie w sobotę
  8. oj no widzisz profil mam z pół roku a nie zauważyłem do tej pory
  9. a ja myślę, że zaśmiecacie wątek
  10. no ja pewnie będę akurat mam weekend wolny
  11. jak już to miałeś na wierzchu trzeba było powymieniać od razu wszystkie uszczelniacze i miałbyś i szczelnie i pewnie na dłużej parę złotych i kilka minut roboty
  12. jako, że z wykształcenia jestem mechanikiem, a może po prostu kimś od samochodów i miałem już styczność od "środka" z niejednym zakłdem mechaniki samochodowej mam jedną zasadę, wszystko co mogę robię sam!!! zwłaszcza hamulce
  13. http://www.mobile.de/home/index.html http://www.webauto.de/
  14. niestety raczej modzenia nie będzie, czeka mnie w tym roku zakup mieszkania i to moja główna skarbonka a zimówki mam założone nowe i na kilka sezonów mi wystarczą
  15. Mały tuning klapy tylnej Dodatkowo na klapie uchwyt i antena Lemm AT-1200 W środku radio Uniden 520XL częściowo zabudowane na stałe, dokończę jak będzie cieplej
  16. A ile Cię ten zabieg kosztował??
  17. ok 1800km z St. Gallen w Szwajcarii przez Berlin z postojem w Międzyzdrojach do Zamościa
  18. to ja z Żonką jesteśmy chętni. Na tygodniu będę wiedział czy będę miał jeszcze dwoje chętnych
  19. ja w weekend dowiem się czy nie będę miał zjazdu na uczelni jeśli nie to też się piszę
  20. ja chętnie pomogę tylko jest mały problem, w Zamościu będę dopiero w następny weekend. Ale jakby co to ile dam radę tyle mogę pomóc
  21. tylko ta kiera po prawej ale auto marzenie
  22. no i odbyło się Frekwencja mała bo było nas trzech. Zimno i wietrznie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.