Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

gruszka

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez gruszka

  1. Dziś smigałes Limanowskiego ok 14-40 hehehe miałem zatrąbic ale byłes tak przejęty prowadzeniem że sie bałem ze dostaniesz zawału nie prowadzeniem tylko akurat przepinałem się na Gaz Zgrywus :gwizdanie: Powitał zieluch 100 lat Cie nie widziałem
  2. Dziś smigałes Limanowskiego ok 14-40 hehehe miałem zatrąbic ale byłes tak przejęty prowadzeniem że sie bałem ze dostaniesz zawału nie prowadzeniem tylko akurat przepinałem sięna Gaz
  3. Ja sięwybieram ze znajomymi do Barcelony
  4. http://www.worldcarfans.com/111042132832/e60-bmw-m5-blows-past-f10-m5-at-290-kmh-on-german-autobahn dla tego m5 zmienił bym barwy
  5. tanecznym krokiem no ba, piatek wiczor dacie rade?
  6. mnie wsio ryba dostosuje sie. no i moze zamiast ktoregos spota niedzielnego bysmy sobie na centalnej wyjaśnili kilka spraw?? :> bo nie ukrywam ze kilka osob bym odpalił :>
  7. czyli dziśkiełbacha
  8. ja osobiscie sroda ok
  9. brak Q możesz dorobić [br]Dopisany: 18 Kwiecień 2011, 17:54_________________________________________________ to brzmi prawie jak twoje http://www.worldcarfans.com/111041832680/ferrari-599-gto-wakes-the-neighbors-in-london-video
  10. ciekawe jak wrażenie w środku Dzięki za spotkanie
  11. http://www.worldcarfans.com/111041532649/audi-a5-that-can-literally-lean-into-corners-video jak na motorze
  12. ojuz o niej rozmawialismy to ta po Leszku[br]Dopisany: 15 Kwiecień 2011, 16:50_________________________________________________Boseron ProszęCiębardzo
  13. Greg na rondzie mogilskim dzis ok 21:30
  14. polskie tłumaczenie tytułów miażdży mi cycki
  15. http://thethrottle.thechive.com/2011/04/11/assets-22-photos/
  16. i faktycznie w dobrej cenie a ja chcę połowę z tego co prawda nie ta firma ale też [br]Dopisany: 12 Kwiecień 2011, 18:58_________________________________________________ jaskółki już dawno o tym mówiły ja nie narzekam, a dziekowalem za sprezyny
  17. wąski raz jeszcze, mam nadzieje ze jak cos to heli dasz sie przeleciec, boseron tu masz ciut drozej ale u niego mozna cos urwac a przynajmniej masz pewnosc ze nie beda kwadratowe http://s4sid.pl/7685.html
  18. on za tego rs'a w zeszłym roku dał niecałe 50 tyś
  19. ja II stopień za dwa tygodnie robię http://gospodarka.gazeta.pl/gospodarka/1,33181,9390834,DGP__Kierowca_bez_licencji_nie_przewiezie_pasazera.html jak k.wa za dwa tygodnie??
  20. kurna ja jutro na grilla sie nie wyrobie, na spota prosto z tyry wpadne,Wąski jakie plany??

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.