Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Piechol

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Piechol

  1. i tak i nie... ja przez pewien czas rozważałem Tarnowo Podgórne, ale jak sobie podliczysz, że dziennie robisz 50 km + każde wyjście na browar taksa, na starcie dwa auta w chacie to się robi słabo... to samo tylko troche bliżej Naramowice... dla mnie tramwaj być musi i koniec...
  2. ja jako punkt odniesienia patrze kawalerki na winogradach to cały czas ok. 200 kPLN za kawalerkę często w opłakanym stanie na Przyjaźni... nic się nie rusza... A np. w budującej się inwestycji na Zwycięstwa 6500 za mkw... i weź się jeb z kredytem 30 lat... dlatego ja sobie narazie wynajmuje i gram w totka
  3. szczerze wątpie... rok, dwa może...
  4. u mnie jest ok. 400 numerów i czyta wszystko PW czytał?
  5. no lekka kiła jest...
  6. nie, telefon współpracuje w pełni z FISem i RNS-Em. Problem jest taki, że po rozpoczęciu połączenia, albo odebraniu radio się wycisza i tak już zostaje (nie słychać nic w głośnikach)...
  7. nie byłem u Bartka już dawno ale mówił, że już tęskni
  8. u mnie nudy, miałem się uczyć do poprawki, ale robię ważniejsze rzeczy, czyli szukam nowego telefonu, pierdół do auta i rozwiązania problemu bluetootha
  9. ok, dzięki za info w czwartek jak będę w chacie to sprawdze czy śmiga ICS z blutem
  10. tak mi się właśnie wydawało a jaki masz soft? ICS (4.0.X) czy jakiś starszy?
  11. Samsungomaniacy: pytanie o Galaxy SII + ori bluetooth -> będzie śmigać w pełni funkcjonalnie (książka na FISie itd.)?
  12. pytanie z innej beczki korzysta ktoś może HTC z serii One i ori bluetootha w aucie? działa to?
  13. czyli ze spota nici...
  14. robimy spota w niedziele?
  15. :hi:pierwszy
  16. nie kolego, to nie jest w porządku... w dwóch innych autach jakie są w domu klima działa maksymalnie po kilku sekundach... z tymi nastawami sam jestem ciekaw...
  17. Ja też tankuje na Shellu zazwyczaj, jak nie mogę to Orlen, ale z kolei nie wierze w V-powery i inne superpaliwa w Poznaniu na Naramowickiej mam pewną stację
  18. ja mam dzisiaj domówkę i nie wiem jak się skończy... ale w sumie dawno nie byłem...
  19. Szajbus na motorze

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.