Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Piechol

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Piechol

  1. osikał Cię ? Tak. Jak zobaczył zamontowany podłokietnik to ze szczęścia... na lewo i prawo ciesz się, że tempomat dopiero w tasie w pełni sprawdziłem, bo nie wiem jak bym Ci się odwdzięczył Właśnie po Twoim odjeździe wyczaiłem dwie kupy na trawniku przed domem i tak miałem spytać... to ze strachu, że wspomaganie wysiadło
  2. osikał Cię ? Tak. Jak zobaczył zamontowany podłokietnik to ze szczęścia... na lewo i prawo ciesz się, że tempomat dopiero w tasie w pełni sprawdziłem, bo nie wiem jak bym Ci się odwdzięczył ---------- Post dopisany at 20:52 ---------- Poprzedni post napisany at 20:50 ---------- nie wiem jak Twój, ale mój się podnosi (podłokietnik )
  3. ok, daj znać ---------- Post dopisany at 20:32 ---------- Poprzedni post napisany at 20:32 ---------- parę cumshotów przyjęły... :polew::polew:
  4. bry z wieczora
  5. oby wiało i było słonecznie Pany - nie ma ktoś miernika lakieru do pożyczenia?
  6. co tam słychać? ale pogoda jest kox dziś
  7. mnie teraz w weekend nie ma na bank -> wodowanie żaglówki
  8. a gdzie inflacja, która w 2011 wyniosła średnio 4,3%? na takiej lokacie jak pokazałeś jesteś w plecy realnie ok. 1,5%... ---------- Post dopisany at 11:40 ---------- Poprzedni post napisany at 11:39 ---------- a polecisz coś od siebie?
  9. też wiem, wszystko widziałem
  10. to ja też się spóźnie
  11. ja też za KC jestem...
  12. całkiem dobra opcja: http://www.groupon.pl/deals/poznan-extra/autoport/4956821?nlp=&CID=PL_CRM_1_0_0_106&a=1759
  13. to ryzykujemy z Franowem czy KC?
  14. będzie padać do jutra http://www.meteo.pl/um/php/meteorogram_list.php?ntype=0u&fdate=2012041500&row=400&col=180&lang=pl&cname=Pozna%F1
  15. a dzisiaj Franowo na 100%? Ma padać po południu
  16. ok, to odpuszczamy jutro
  17. Dla mnie w sumie bez większej różnicy, tylko w przyszły tygodniu pracuje w Gądkach u klienta i mogę być wolny tak ok. 19-20 dopiero. Nie wiem czy zdążymy przed zmrokiem, ale może się uda w jakiś dzień
  18. to przeze mnie? możemy to przełożyć jak nie pasuje...
  19. kupiłeś? jest na forum nówka w niezłej cenie http://a4-klub.pl/vb/showthread.php?228434-SONY-PlayStation-3-160GB-NOWY

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.