Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Piechol

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Piechol

  1. ja jestem dyspozycyjny w sobotę także jak Ci pasuje ---------- Post added at 20:40 ---------- Previous post was at 20:39 ---------- ma być
  2. jutor może być różnie, chyba że wieczorkiem dopiero tak ok. 22 to na 100% będę miał czas
  3. a co z moją propozycją ? mówisz o odgrzybianiu? jak będą konkrety to się określę, ale pewnie w maju na spokojnie po egzaminach sobie to ogarnę... ---------- Post added at 19:53 ---------- Previous post was at 19:51 ---------- a dasz radę znaleźć dla mnie pół godziny?
  4. na razie nie
  5. Jeden mod ciągnie drugi niestety... jeszcze z zewnątrz mi się myśli lampki zmienić kiedyś, ale to już grubszy temat
  6. ja odpuszczam targi z powodu braku czasu, wlecę w niedziele na spota na pewno za to i jak coś to jestem chętny na odgrzybianie
  7. ok, jak będę przy aucie gdzieś tam kiedyś to zrobię fotę, ale nie ma tragedii na szczęście
  8. a byłem u fotografa niedawno a wczoraj jak wracałem do Poznania to jakiś kamień mi musiał pieprznąć w felgę i zarysował mi na całej długości powierzchownie jedno ramię felgi... trza się do Vario kiedyś wybrać chyba...
  9. ode mnie też wesołych
  10. też bym sobie "co nieco" pooglądał nie wiem tylko jak z czasem będę wyglądał...
  11. cześć Wam
  12. Ale Wojtku... Ja też mam glebę, jest -45mm i na 19" nigdzie nie haczę (kwestia odpowiedniego ET). No chyba, że chodzi Ci konkretnie o kolesia z BMW opisanego przez Marcina... Inna sprawa, że 18" + 1BE nie potrzebuje gleby bo jeszcze w miarę to wygląda. Natomiast na 19" było już kiepsko - dlatego obniżałem. nie chodziło mi o Twój konkretny przypadek (ale Ty masz pomysły ) ale właśnie o takich jak mówił Marcin czy tego Paska z filmiku... jedziesz za takim w mieście nawet 50 km/h a on nagle depcze po heblach bo jakiś mały wybój jest... jak ktoś chce żeby tak fura wygladała to air ride jest jedynym sensownym rozwiązaniem... ---------- Post added at 15:44 ---------- Previous post was at 15:43 ---------- a foty gdzie?
  13. rozumiem 18" i sensowna gleba, ale jakbym miał taką glebę żebym musiał z siebie robić pośmiewisko na drodzę (inaczej tego nie mogę nazwać) albo haczyć za każdym razem jak wjeżdżam do garażu to robi się to bez sensu...
  14. nie wiem co jest w tym fajnego... dla mnie fura musi być praktyczna, fajny wygląd to rzecz drugorzędna...
  15. też jestem zdania, że jak fura ma wyglądać to lepiej założyć 19", a nie cudować z 17" a jak się chce jeździć normalnie to trzeba zostawić 17" i już...
  16. witam, witam
  17. może tak być napewno na felgi, które nie będą lubić krawężników
  18. a 235/45/17 nie podejda? nie podejdą, nawet 225/45/17 nie chciał
  19. troche posiedzieliście
  20. czyli spot jak spot chociaż czekaj... ostatnio standardem był Peżot
  21. to kto dzisiaj będzie?
  22. byłem po bułki przed chwilą i pogoda nie nadaje się na spota na zewnątrz
  23. witka :hi:też proponuje Kinga

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.