Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Piechol

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Piechol

  1. [br]Dopisany: 21 Grudzień 2010, 19:59_________________________________________________ ja moge polecić takie cuś http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=159810.0[br]Dopisany: 21 Grudzień 2010, 20:05_________________________________________________zamawia ktoś kalendarz klubowy? :gwizdanie:
  2. nie przyznawajcie się, bo Musa Was zbanuje Czesc Wojtek tu Madas i Pawel_Pń cześć chłopaki
  3. nie przyznawajcie się, bo Musa Was zbanuje
  4. ja też niestety odpadam jutro...
  5. prędzej zawiało...
  6. ja nie wiem czy dam radę dotrzeć na spota, ale Wy się tam spoćcie jak coś
  7. tu tez bym nie generalizował, bo jak ktoś robi większość tras to nie ma problemów ja nie mam problemów u siebie, a w 3.0tdi jest z tewgo co wiem sporo wydajniejsz DPF
  8. życie... :gwizdanie:
  9. chyba C6 to samo co w a4, czyli są balączki, ale jest przyjemność
  10. ale o jakich betach mówisz? bo ja mówie o serii 3 rocznik 2007-2008 powiedzmy no i x5, x6 też z tych lat... tak kiesko jeżdżą? :gwizdanie:
  11. BTW. http://allegro.pl/bmw-335-i-coupe-kupiony-w-salonie-w-pl-i1362341695.html
  12. no to fakt, jedynie Mietek, Jaguar, Aston ma jeszcze ładne wnętrza ale w X5, X6 nie ma tragedii z wnętrzem
  13. lata ładnie pewnie, ale środek jak w polonezie... felgi bym przygarnął takie do a3
  14. mi 3 coupe, póki się nie jestem tatą :gwizdanie: ojciec szuka jakiegoś nowego jeepa i tak zacząłem się betami interesować ostatnio, bo z audi się nic nie wybierze ciekawego...
  15. też się trochę zawiodłem szczerze mówiąc... czas zacząć myśleś o jakimś x-drivie powoli
  16. a tam, dobra Beta nie jest zła :gwizdanie:
  17. no to klasa, bo audi zostało trochę w tyle za BMW pod względem dieseli
  18. co to za silnik, bo chyba jestem nie w temacie
  19. no całkiem, całkiem
  20. spoko, byłem dzisiał w AP i pooglądałem trochę fury piaskowe A7 i brązowe R8 cabrio miażdżą suty... czarne RS6 i A8 w sumie też niczego sobie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.