Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

manny90

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez manny90

  1. Filip jedz normalnie dk16 później na s5 i na dk10 dk22 to samo dno ... a te drogi są w miarę ? o których mówisz? jak ta DK10? 10 jest ok Przynajmniej na odcinku Bydgoszcz - Szczecin Od Płońska do Bydgoszczy jest wręcz zajeb*sta.
  2. :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: http://allegro.pl/ona-moze-byc-twoja-bcm-3-2-v6-241km-i1804198399.html Dobra promocja
  3. Ten bączek zaje*isty
  4. [quote name=wera ] manny widziany na jagiellońskiej ok 15 Ja cię niestety nie widziałem... Muszę do 4 września zderzak z przodu zmienić inaczej przeglądu nie dostanę
  5. kup gangsterskie BMW 7 to szerokim łukiem będą omijać...nie Binek Raczej podziękuję...
  6. Znowu nowe uskzodzenia w aucie ;( Babka mi tylny zderzek przerysowała i chciała uciekać (ja akurat w pracy byłem). Miała pecha, a ja niezwykłe szczęście, że patrol policji wszystko widział Arturo dzięki za info
  7. Właśnie sobie uświadomiłem, że dzisiaj równe 2 lata mijają, jak zaczęła się moja przygoda z A4 . Autko wróciło do korzeni, jutro powrót do domu A tych niemców na szrotach popier****ło... 150 ojoro za zderzak przedlift Arturo, żadnych z twoich gratów nie było Generalnie malutko części do B6 na szrotach...
  8. To moze odpusc i zalozysz caly komplet. Slabo bedzie to wygladac Popieram... Hehehe gratuluję różowiutki
  9. Plany szybko się zmieniają
  10. Panie i pany, jestem w Niemczech i jutro jadę odwiedzić kilka szrotów w poszukiwaniu gratów. Ma ktoś jakieś potrzeby?? Mogę się porozglądać. BTW, co z tym zlotem ogólnopolskim??
  11. Dokładnie taki sam widok miałem w skodzie :gwizdanie: NIestety, ale ostatnio coraz częściej słyszę o kradzieżach/próbach kradzieży samochodów, znowu... A przez jakiś czas było cicho...
  12. Pozdrowienia z ojczyzny Audi
  13. "Forum powróciło do życia. Baza danych się rozsypała i ze względu na długi weekend dopiero teraz udało się usunąć problem. Dziękuję za cierpliwość oraz liczne maile , telefony , smsy , wiadomości na facebooku oraz gg. Chyba naprawdę bez forum żyć nie możecie Pozdrawiam Hugo"
  14. po dłuższej przerwie
  15. Audio BOSE i Audi Gamma?? Z tego co się orientuje to radio nie obsługuje BOSE... :gwizdanie: Mogę się oczywiście mylić. ale to jest delta i ona obsluguje bose, sam mialem takie radio na sprzedaz... Zamuliłem, że gamma i delta wygladają właściwie identycznie.
  16. Audio BOSE i Audi Gamma?? Z tego co się orientuje to radio nie obsługuje BOSE... :gwizdanie: Mogę się oczywiście mylić.
  17. Grzechu mam dla ciebie nową inspirację na żabę: http://studio.wp.pl/i,Co-potrafi-Golf,mid,1196189,wideo.html?ticaid=1cd5a Mam nadzieję, że w połowie rezania S4Tedei nie wpadniesz na nowy pomysł... Powodzenia w modach
  18. Kieras, powiem ci, że świat jest mały :gwizdanie:
  19. miałem na myśli magisterkę
  20. Praca skończona, żeś taki wyluzowany?
  21. Stwierdziłem, że nieaktualnego nie będę dawał, ale dyskretnie podziwiałem furę na podwórku
  22. A kojażyłem, że gdzieś widziałem tę furę :gwizdanie: A nawet chciałem kalendarzyk ci dać jak byłeś w Kruszynie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.