Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

manny90

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez manny90

  1. Również dziękuję Reniu, żaden problem
  2. Prawie jak mój klekot
  3. Właśnie z Reniem rozmawiałem i ustaliliśmy tak: SPOT SPONTAN, Łuczniczka, godz. 18:00 1.Reniu 2.Manny 3 Jak będzie padać, to tradycyjnie na parkingu TESCO
  4. Kufa... Zastanawiam się nad tym mieszkiem i gałką... Mieszek gładki + zielona nić do tego gałka w perforze nić pod kolor skóry... Mieszek gładki + zielona nić do tego perfora i zielona nić? Wszystko w perforze i zielonej nici? A może czarna nić na gałce...
  5. Tu wygląda smacznie, ale w wątku parówy moskala wydaje mi się zbyt masywna... Ja już nawet nie pamiętam jak wygląda gałka w ori obiciu bo zdjąłem ją krótko po zakupie auta
  6. goood:) trza tez Renia wydzwonic i sie ustawic;) tylko nie wiem czy będę miał auto na miejscu w razie czego uruchomimy a4-kuj-pom-spot-taxi Służę pomocą :gwizdanie:
  7. Jou Jou Jou Jakiś spontan dziś?
  8. Czekam na info od mechanika, kiedy skoda będzie do odbioru, bo niestety trzeba magikowi od obszywania zawieźć zdemontowane graty. Z rańca dostarczam graty, a popołudniu odbieram. Jeszcze nie wiem dokładnie kiedy, jestem z nim umówiony na telefon i następnego dnia mogę zawozić... Dam ci znać
  9. goood:) trza tez Renia wydzwonic i sie ustawic;) A ja?
  10. Pożyjemy zobaczymy... :gwizdanie: Muszę obszyć kierę na dniach, bo się zupełnie przetarła. Jeśli chodzi o samą skórę będzie tak: A co powiecie o przeszyciu ciemno zieloną nicią? Taką pod kolor lakieru. Do tego przy okazji zmienię mieszek i obszyję gałkę zmiany biegów. Plan taki, żeby mieszek był gładki, a sama gałka w perforowanej skórce. Co myślicie?
  11. A ja wiem co wybrać A u was chłopaki tak jak Karol prawi Kierownica mi się zupełnie przetarła Na dniach będzie nowa skórka BTW Chce ktoś coś od TOM77? Ja będę brał graty, można by się przesyłką podzielić...
  12. RS4
  13. Najechałem na coś w nocy, wystrzeliło spod kół w próg i połamało. Jest dość mocno wgniecione no i jak widać ta plastikowa nakładka połamana...
  14. Avatar mojego autorstwa :gwizdanie: Ale motyw dość oklepany A furka... Byłbym mega zadowolony jakby tak wyglądała :gwizdanie: Wszystko zależy od stanu kapusty
  15. Jedrek, manny, a pokazcie Swoje VT Mój wątek
  16. Czekam na VT z jednymi i drugimi końcówkami Wtedy będę działał.[br]Dopisany: 24 Lipiec 2011, 21:38_________________________________________________Będzie tak: Pod koniec sierpnia jadę do Niemiec i jak znajdę w dobrej cenie to będzie tak: A na wiosnę tak: VT by Reniu. BTW masz u mnie browara
  17. Dziękujemy gwiazdorku
  18. Ja sobie drugie wsadze W tygodniu na spocik się piszę
  19. Wytrzeźwiałem. Będę
  20. Dzięki Jedrekx'owe A5 jest mega. Miałem okazję na żywo obczaić, a nawet wyżebrałem małą przejażdżkę - jest
  21. Poprawiłem je (zamazałem na szybko tablice). Hehehe, spotkanie jak za starych, dobrych czasów, tylko wtedy marzyliśmy o jakichkolwiek samochodach
  22. Spontan 22.07.2011 - Łuczniczka
  23. Dzięki Jędras za spota a szczególnie za przewiezienie dupska bestią Zaraz wrzucę foty.
  24. Mi pasuje. Jakby padało to TESCO. Mimo wszystko skoczę jeszcze na myjnie, chociaż opłukać, bo wstyd się pokazać takie brudne auto
  25. Łuczniczka? Jak będzie padać to może być tesco, albo np. Drukarnia dla odmiany, na ostatnim poziomie jest dużo wolnych miejsc, pierwsze 2 godziny za darmo Zawsze to coś innego niż Tesco Kieras będziesz?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.