Treść opublikowana przez manny90
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Również dziękuję Reniu, żaden problem
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Prawie jak mój klekot
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Właśnie z Reniem rozmawiałem i ustaliliśmy tak: SPOT SPONTAN, Łuczniczka, godz. 18:00 1.Reniu 2.Manny 3 Jak będzie padać, to tradycyjnie na parkingu TESCO
-
[B5 AFN] Butelkowy A4 Avant 1,9TDI 131KM Powoli do przodu... [OBSZYTE GRATY]
Kufa... Zastanawiam się nad tym mieszkiem i gałką... Mieszek gładki + zielona nić do tego gałka w perforze nić pod kolor skóry... Mieszek gładki + zielona nić do tego perfora i zielona nić? Wszystko w perforze i zielonej nici? A może czarna nić na gałce...
-
[B5 AFN] Butelkowy A4 Avant 1,9TDI 131KM Powoli do przodu... [OBSZYTE GRATY]
Tu wygląda smacznie, ale w wątku parówy moskala wydaje mi się zbyt masywna... Ja już nawet nie pamiętam jak wygląda gałka w ori obiciu bo zdjąłem ją krótko po zakupie auta
-
A5 8T Kolejny S-line by jedrekx
goood:) trza tez Renia wydzwonic i sie ustawic;) tylko nie wiem czy będę miał auto na miejscu w razie czego uruchomimy a4-kuj-pom-spot-taxi Służę pomocą :gwizdanie:
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Jou Jou Jou Jakiś spontan dziś?
-
[B5 AFN] Butelkowy A4 Avant 1,9TDI 131KM Powoli do przodu... [OBSZYTE GRATY]
Czekam na info od mechanika, kiedy skoda będzie do odbioru, bo niestety trzeba magikowi od obszywania zawieźć zdemontowane graty. Z rańca dostarczam graty, a popołudniu odbieram. Jeszcze nie wiem dokładnie kiedy, jestem z nim umówiony na telefon i następnego dnia mogę zawozić... Dam ci znać
-
A5 8T Kolejny S-line by jedrekx
goood:) trza tez Renia wydzwonic i sie ustawic;) A ja?
-
[B5 AFN] Butelkowy A4 Avant 1,9TDI 131KM Powoli do przodu... [OBSZYTE GRATY]
Pożyjemy zobaczymy... :gwizdanie: Muszę obszyć kierę na dniach, bo się zupełnie przetarła. Jeśli chodzi o samą skórę będzie tak: A co powiecie o przeszyciu ciemno zieloną nicią? Taką pod kolor lakieru. Do tego przy okazji zmienię mieszek i obszyję gałkę zmiany biegów. Plan taki, żeby mieszek był gładki, a sama gałka w perforowanej skórce. Co myślicie?
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
A ja wiem co wybrać A u was chłopaki tak jak Karol prawi Kierownica mi się zupełnie przetarła Na dniach będzie nowa skórka BTW Chce ktoś coś od TOM77? Ja będę brał graty, można by się przesyłką podzielić...
-
[B6 AWX] Work in progress...
RS4
-
[B5 AFN] Butelkowy A4 Avant 1,9TDI 131KM Powoli do przodu... [OBSZYTE GRATY]
Najechałem na coś w nocy, wystrzeliło spod kół w próg i połamało. Jest dość mocno wgniecione no i jak widać ta plastikowa nakładka połamana...
-
[B5 AFN] Butelkowy A4 Avant 1,9TDI 131KM Powoli do przodu... [OBSZYTE GRATY]
Avatar mojego autorstwa :gwizdanie: Ale motyw dość oklepany A furka... Byłbym mega zadowolony jakby tak wyglądała :gwizdanie: Wszystko zależy od stanu kapusty
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Jedrek, manny, a pokazcie Swoje VT Mój wątek
-
[B5 AFN] Butelkowy A4 Avant 1,9TDI 131KM Powoli do przodu... [OBSZYTE GRATY]
Czekam na VT z jednymi i drugimi końcówkami Wtedy będę działał.[br]Dopisany: 24 Lipiec 2011, 21:38_________________________________________________Będzie tak: Pod koniec sierpnia jadę do Niemiec i jak znajdę w dobrej cenie to będzie tak: A na wiosnę tak: VT by Reniu. BTW masz u mnie browara
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Dziękujemy gwiazdorku
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Ja sobie drugie wsadze W tygodniu na spocik się piszę
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Wytrzeźwiałem. Będę
-
A5 8T Kolejny S-line by jedrekx
Dzięki Jedrekx'owe A5 jest mega. Miałem okazję na żywo obczaić, a nawet wyżebrałem małą przejażdżkę - jest
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Poprawiłem je (zamazałem na szybko tablice). Hehehe, spotkanie jak za starych, dobrych czasów, tylko wtedy marzyliśmy o jakichkolwiek samochodach
-
Fotograficzne Archiwum Meetingów Kujawsko - Pomorskich
Spontan 22.07.2011 - Łuczniczka
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Dzięki Jędras za spota a szczególnie za przewiezienie dupska bestią Zaraz wrzucę foty.
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Mi pasuje. Jakby padało to TESCO. Mimo wszystko skoczę jeszcze na myjnie, chociaż opłukać, bo wstyd się pokazać takie brudne auto
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Łuczniczka? Jak będzie padać to może być tesco, albo np. Drukarnia dla odmiany, na ostatnim poziomie jest dużo wolnych miejsc, pierwsze 2 godziny za darmo Zawsze to coś innego niż Tesco Kieras będziesz?