Andrzej

O Andrzej

Osiągnięcia Andrzej

Reputacja

1. Witam, gdzie w Rzeszowie mogę kupić najtaniej listwy drzwiowe dolne do A4 B5 .
  2. Dzisiaj ok godz 15.30 CH RAJ w Dębicy srebrny Avant RZE xxxx z naklejką na tylnej klapie.Pozdrawiam.
  3. Pozdrowienia dla kierowniczki czarnego avancika z naklejka na tylnej klapie widzianej wczoraj w Dębicy o godz.10.00 zaparkowanej w Rynku.Piekny zestawik. Pozdrawiam.
  4. Pozdrowienia dla kierownika srebrnego avanta 1,8t blachy KTA z aluminiowym logo klubu spotkanego dzisiaj pod Galerią dębicką około godz 15 mineliśmy się przy wjeżdzie na parking Ty wjeżdżałeś a ja wyjeżdżałem granatowym sedanem b5 Godzina 19 granatowy sedan b5 z naklejką na klapie zaparkowany pod galerią od strony basenu pozdrawiam
  5. Taki oring kupisz w każdym sklepie motoryzacyjnym a nawet w sklepie z częściami sanitarnymi,baterie łazienkowe,kolanka takie rzeczy.Zmierz średnice zewnętrżną tego kolanka i może jeszcze dziś dorwiesz jakiś czynny market.Oring ma okrągły przekruj.Taśma teflonowa chyba może być na dzien lub dwa.
  6. Ja mam silnik 1.6 AHL i odma to zwykły gumowy wąż zakonczony plastikowym kolankiem od strony pokrywy zaworów i na tym kolanku jest gumowy oring i ta spinka w kształcie litery U.po zaciśnięciu to siedzi sztywno,przy zdejmowaniu lubi spaść ten oring.
  7. Pozdrowienia dla kierownika lub kierowniczki czarnej A4 Avant z aluminiowym logo klubu na tylnej klapie spotkanej dziś na parkingu pod galerią dębicką.Blachy RRS..... . Piękna furka.
  8. http://www.cro.pl/forum/viewforum.php?f=4&sid=caae4159bdaecc0ffdee8489337955f2 Ja jadąc pierwszy raz korzystałem z tej stronki,poczytaj dowiesz się wszystkiego dokładnie.Miłej lektury.
  9. Andrzej

250km/h moja A4

Ja swoją :audi:rozpędziłem do 210 chociaż ma o połowę mniej koni,owszem chwilę to trwało ale dała radę.
  10. Witam,możecie podać mi namiary na ten zakład od klimy w Ropczycach,chcę zrobić przegląd u kogoś sprawdzonego.
  11. Marx,prawdopodobnie masz zabrudzoną przepustnicę,trzeba ją wymątować,wyczyścici zaadoptować Vag-iem.wszystko dokladnie jest opisane w dziale'' warsztat''.Moze też to być wina nieszczelnego układu dolotowego,pęknięty któryś waz ,pooglądaj je dokładnie.
  12. Witam,filtr oleju jest przykręcany,niema problemu z odkręceniem co do pompy wody to radził bym wymienić ,w tym silniku pompa napędzana jest paskiem rozrządu, dodatkowe zagrożenie gdyby pompa się zatarła .tak do rozrządu jak i do pompy trzeba zwalac cały przód, poco dwa razy to robić .
  13. Witam,muszę wymienić wachacze w związku z tym mam pytanie,czy montował ktoś wachacze firmy Delphi,takie proponowano mi dziś w AD Dakol,ponoć obecnie najlepsze na rynku [opinia sprzedawcy]dlatego chciałbym poznać też wasze zdanie na temat wachaczy tej firmy.