Treść opublikowana przez tymonA4
-
[ALL B5] Parówa
sam silnik to nie wszystko plus te dzikie węże gra nie warta świeczki ;( pojeżdżę z rok i pomyśle o czymś z T
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
to biore [br]Dopisany: 21 Marzec 2010, 22:51_________________________________________________kurde ciekawy jestem tych twoich felg masz może foto
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
http://www.a4-klub.pl/smf/all_b5_sprzedam_lampke_podsufitki-t123767.0.html piotrek to podejdzie do mnie
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
mówisz o swojej a3 ile miała kucy
-
[ALL B5] Parówa
moskal dużo jest zezby żeby przełożyć silnik aeb do adr-a nie wiesz może bo mogę kupić u nas dobry i pewny za 1000zł ale nie wiem co dalej musiał bym kupić
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
kolego tea jedz do rogala jak madzik i reszta a nie jakieś dziadostwo :wink4:poczytaj na forum co piszą o boksie [br]Dopisany: 21 Marzec 2010, 21:45_________________________________________________to że ja mam to nie znaczy że mają mieć wszyscy :polew: :polew:
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
proszę cie żadnego gówna z allegro to już nawet ja wiem
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
i co już po fajny spot niedzielny :kox:
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
ja będę chyba
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
dam se rade
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
pożycz mi koła z omegi
-
[ALL B5] Swap 2.8 ACK -> 2.7 bit
nie uważacie że to już ładna rzeźba moim zdaniem sprzedaj swoją b5 to co dasz za anglika s4 plus koszta robocizny to nie wiele braknie do normalnej S4 i bedzie kox
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
będzie miał ktoś pożyczyć koło na jakieś dwa tygodnie potrzebuje 3szt piętnastek no chłopaki nie wiem zapasy czy co kolwieg
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
:sick3:
-
[ALL B5] Swap 2.8 ACK -> 2.7 bit
to nie b6 żeby wrzucić Q do b5 po prostu się nie da
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
jestem gwiazdą a4klub.pl(B5).mpg
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
pomyślimy dołożysz jeszcze radio i cos tam i ok
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
KTO CHĘTNY http://moto.allegro.pl/item968422074_licytacja_bcm_polecam_audi_mercedes.html
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
lemanowe [br]Dopisany: 21 Marzec 2010, 10:22_________________________________________________potrzebuje pożyczyć trzy koła 15stki ma ktoś
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
widziałem to obuwie piotrek dzodzo jak motorownia
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
masz zegar
-
[ALL B5] Nowy kluczyk- pilot scyzoryk
a co myślicie o tym podejdzie do mojego kluczyka ja mam standardowy z otwieraniem i zamykaniem http://moto.allegro.pl/item950578816_oryginalny_kluczyk_audi_scyzoryk_4d0_837_231_a.html
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
poczekaj zrobię dziurę gwoździem i będzie
-
[B5 AFN] Avancik... Sprzedany !! :)
fajny grill
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
piotrek bo to trzeba mieć bene a nie klekota