Treść opublikowana przez tymonA4
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
siema gliwice
-
Spoty Katowice i okolice
miałem własnie sie zapytać co tam słychać w sg miron nadal rządzi
-
Spoty Katowice i okolice
już kapuje ta wasza gwara :polew:
-
Spoty Katowice i okolice
acha ok max nie wiem jak reszta dziadków ale ja sie zbieram i zbieram
-
Spoty Katowice i okolice
co to naje
-
Spoty Katowice i okolice
a po za tym co słychać
-
Spoty Katowice i okolice
- Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
no to ładnie michał69 myślałem że jest ok sysiek pech to pech he he he- Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Tak ładna jest ona stoi po prawej stronie jak jedziesz od strony miasta w stronę dzbowa- Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
tak to zdaje sie jest ta- Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
tak z gazem ziemnym- Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
witam :hi:mrtea w niedziele będą wszyscy wiec na pewno sie spotkamy i obczaimy twoją furke :naughty: [br]Dopisany: 16 Luty 2010, 19:13_________________________________________________michał69 bardzo ładna a4 stoi w komisie tym w stronę dzbowa to jest ulica powstańców warszawy czarny avant ten silnik co ma piotrek na prawdę super chyba za 22tys- Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
510106167 tel do mnie- Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
ok zdzwonimy si e- Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
ja chetny o której- Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
ale mówcie co chcecie ale pistacja na tym felunku ładnie sie prezentowała- Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
miachał kupuj s4[br]Dopisany: 14 Luty 2010, 13:22_________________________________________________a tak poważnie myślisz o poliftowej- Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
:wallbash: ja głupi :wallbash: :decayed:- Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
której- Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
jedni sprzedaj drudzy odkupują :gwizdanie: pier...dole już wole żeby u mnie na placu stała niż za głupie 14tys. sie z hu.. użerać dzo-dzo co tam z gniazdkami [br]Dopisany: 14 Luty 2010, 11:20_________________________________________________ daj mu :polew: :polew:- Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
nie śmiej sie z nas maćo- Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
ciekawe- Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
,,nazwa firmy jest okrutna" :polew: :polew: :polew:- Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
albo pineski- Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
ja bogusiowi odkręcę koło - Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]