Treść opublikowana przez tymonA4
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
i co tam słychać :kox:
-
[ALL B6] Tylna szyba pękła sama z siebie
przednie bywają
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
to chyba lata po to te zegary
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Muszę kupić to elektryczne turbo i c*paa
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
dzięki piotr nie będę odmrażał mojej a4 stoi bidna na placu zasypana od mesią-ca posłujemy się kangoo
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
boje się w ogóle sie na żartach nie znasz chyba muszę wpaść na galerie i dym zrobić
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
jakich zawodów czy to chodzi o jakąś kreskę :polew: ja mam stare audi do wyścigów sie nie nadaje
-
[ALL B6] Tylna szyba pękła sama z siebie
nie rozumie czemu akurat nie przednia albo boczna bardziej bym się skłaniał że to przez drgania klapa jest ruchoma
-
[ALL B6] Tylna szyba pękła sama z siebie
powodzenia sam jestem ciekaw
-
[B5 AVG] Problem z temperaturą slinika
raczej termostat
-
[B5 ADP] Dziwne mruczenie silnika
może tak być
-
[B5 ADR] Buczenie silnika przy obrotach 1200 - 1600
za próbowałeś nim sam poruszać słychać coś
-
Allegro - koszty
Ja piszę z miejsca.." mało mnie to obchodzi " .. a już krytycznie jak koleś wkurza " wziąć to Ty se możesz pyrdka do ręki " :polew: dobre
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
B.śmieszne ja już też nic nie mówię
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Piszesz o sobie
-
[B5 ADR] Buczenie silnika przy obrotach 1200 - 1600
przez plecionkę na pewno buczy puki się nie zagrzeje co do drgań nie wiem może sie dławić
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
co ja poradzę że mam taką prace życie
-
[B5 ADR] Buczenie silnika przy obrotach 1200 - 1600
albo wydech a dokładnie plecionka tak sie może dziać
-
[ALL B5] Co sądzicie o tych 16-stkach? Oryginał czy podróba?
odnośnie 16-ek czy jak wloże 17 to auto stanie wyżej czy nie
-
[ALL B5] Wymiana oleju w automatycznej skrzyni biegów
wymiana oleju zależy od przekładni i silnika w ADR nie zalecają wymiany tylko dolewanie
-
[ALL B5] HIDy w przeciwmgielnych
tak te żólte
-
[ALL B5] Jak jeździć, żeby wydłużyć żywotność skrzyni manualnej
sprawdzaj stan oleju w skrzyni i tyle
-
[ALL B5] Wymiana oleju w automatycznej skrzyni biegów
ja znowu słyszałem ze nie należy wymieniać oleju
-
Czy jazda raz na LPG raz na benzynie szkodzi ?
różnica była i będzie wcześniej czy później dowodem mogą być kreski miedzy np. dwoma adr-ami nigdy ten z lpg nie objechał tego bez lpg
-
[B5 ADR] Kto ma zwykłą instalacje gazowa do 1.8 ADR?
zdania podzielone wiadomo że ADR to już nie za młoda jednostka tylko czy warto oszczędzać pare stówek