Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] HIDy w przeciwmgielnych


AdamsDH

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Rozmyslam sobie nad poprawa oswietlenia w swojej Audiolce bo to co teraz soba prezentuje niestety wola o pomste do nieba.

Smigam codziennie 2x traske 50 km jeszcze jak jest ciemno i mokro :wallbash: no i moje zenony swieca tak jakby ich nie bylo.

Mam ORI Valeo 4300K, i padniety jeden odblysnik. Zamowilem juz zarniki 6000K i nowa soczewke na podmiane padnietej. Regenerowac nie bede bo nie moge uziemic autka.

Zastanawialem sie tez nad wstawieniem, przy okazji zajecia sie swiatlami, HIDow do przeciwmgielnych. Czy ktos juz takie kombinacje uskutecznial? Szukalem na forum ale nie znalazlem nic poza pomyslem. Realizacji nikt nie opisaywal, chyba...

Zastanawiam sie czy jest sens wstawiac zarnik jak tam nie ma soczewek. Jak to bedzie swiecic? Jest szansa w ogole to podlaczyc? Moze porezam i zamontuje sobie soczewki :kox: ale to juz bedzie wieksza akcja :naughty:

Chcialem zunifikowac barwe swiatla na 4300 lub 6000K wszystkich swiatel razem z wymiana H6W na W5W i zastosowanie diod lub bluevision. Jak HIDy odpadna to wsadze w mglowe zarowki BlueVision i tez bedzie lepiej.

Jednak zastosowanie HIDow byloby ciekawe.

Z gory dzieki za pomoc i pomysly ewentualne dot. realizacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja rezałem to u siebie i jeszcze pare osób z forum również.....

Efekt :kox::good: świeci rewelacyjnie, nie ma żadnych klopotów z zamontowaniem tylko trzeba dobrze umiescić przetwornice...

oto kilka fotek :naughty:

459308fd667c35c2.jpg

3c95bd68559ae195.jpg

5359077f5ca3e0d2.jpg

5326467807b9a178.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak nie HIDy to chocby żarówki Osram NIGHT BREAKER napewno lepsze niz bluevision :naughty: krótka żywotność ale na przeciwmgielnych sie nie jezdzi nonstop wiec pozyją troche :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wsadzaj HIDy, nie bedziesz miał z tym problemów :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najtańsze, większość to to samo :tongue4: Najlepiej wejdź od spodu samochodu i zamontuj na boku zderzaka. Na pasie można trytykami przytwierdzić :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie HIDy kupowac?

Najlepiej slimy kup, mniejszy problem z montażem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko że slimy wywołują większe zakłócenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mozesz zapodac jeszcze jakie HIDy wsadziles i gdzie umuiesciles przetwornice? Wysoko gdzies zeby sie nie moczyla?

nie pamietam nazwy ale były 6000 K :naughty:

taki mod napewno bedzie w Moim B7 bo juz mam zakupione hidziory z tym ze o barwie 5000 K

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko że slimy wywołują większe zakłócenia.

Nie wszystkie :tongue4: a poza tym to nie idzie do lamp normalnie tylko na dół do zderzaka. Raz że żadko używasz a dwa że nie wiesz jaki ma wpływ na cb przetwornica zamontowana w zderzaku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się, zależy jakie pole elektromagnetyczne wytwarza taka przetwornica. Poza tym pod zderzakiem jest wystarczająco miejsca na zwykłe także nie ma sensu kupować slimów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, kupie takie jak sie trafia:-) Postaram sie kupowac jakies dobre. Moze porezam tez cos z soczewkami. Jak bede sie zabieral to oczywiscie zrobie fotostory.

Narazie czekam na ocieplenie.

Mam dostep do komory bezechowej, moze jakbym sie zakrecil to by mi pobadali te przetwornice, pod wzgledem zaklucen.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z zakłóceniami jest jak z dziwką albo trafi się na syfa albo nie - ja miałem normalne pudła to strasznie zakłócały potem kupiłem slimy i o wiele mniej zakłócają choć zgodnie z opisem niby nie powinny. Na pocieszenie powiem, iż w Kijowie ( w salonie w nowych samochodzie ) szwagrowi zakładali hidy niby firmowe :polew: i też mu walą po radiu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się, na co się trafi to loteria. Jak ktoś nie chce mieć problemów i ma pieniądze to kupuje ori :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko że tam zapłacisz więcej niż jakbyś kupił na allegro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko że to że jest taka sama naklejka nie oznacza że w środku jest to samo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętaj że Hidy od Czana jadą, a tam różne naklejki maja w posiadaniu :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...