Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] HIDy w przeciwmgielnych

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

no właśnie, ale nie idzie na allegro tych żarników znaleźć :wallbash:

slepy,a masz przetwornice?tak z ciekawosci pytam :wink4:

przetwornicę mam jeszcze z bixenonu :kox:, zrobiłem ten błąd i włożyłem ksenon do zwykłych lamp :wallbash:

Opublikowano

przetwornicę mam jeszcze z bixenonu

no to do mgielnych juz masz :wink4:
Opublikowano

tyle że nie mam jeszcze mgielnych :polew:, narazie założę 6000K, do mijania, a jak dorezam halo to dokupię drugi komplet :good:

Opublikowano

ja też dość dawno zrezałem xenon w halo i ....... użyłem może go ze dwa razy :wallbash:

Opublikowano

ja też dość dawno zrezałem xenon w halo i ....... użyłem może go ze dwa razy :wallbash:

no ale + 100 do lansu :naughty::kox: :kox:

Opublikowano

ja też dość dawno zrezałem xenon w halo i ....... użyłem może go ze dwa razy :wallbash:

wiec po co zakladales? ja uzywam tak czesto,jak sie da,nawet jezdzac w nocy-zapalalem(dopuki sie zarnik nie spalil) i nie zaluje zakupu i mod wyszedl na plus :wink4:
Opublikowano
wiec po co zakladales?
no ale + 100 do lansu

:notworthy:

tak poważnie to starczaja mi długie w moim a4

Opublikowano

tak poważnie to starczaja mi długie w moim a4

ja swoje zalozylem tylko w jednym celu-jak sa zapalone-zakrety sa swietnie doswietlone... :wink4:
Opublikowano

tak poważnie to starczaja mi długie w moim a4

ja swoje zalozylem tylko w jednym celu-jak sa zapalone-zakrety sa swietnie doswietlone... :wink4:

To fakt. Przeciwmgielne świetnie doświetlają zakręty :good:

Opublikowano

no to fakt, szkoda że głównie w trasy autobahną jeżdżę :)

ale są i będą :good:

Opublikowano

a Panowie jakie zarowki wchodza w przeciwmgielne? Bo mam przetwornice i musze dokupic zarniki

Opublikowano

do b6 H11,nie wiem,czy tez do B7 :gwizdanie:

Opublikowano

no do b7 to samo co b6 bo to te same halogeny.

Dzieki zatem :good: :good:

Opublikowano

http://www.youtube.com/watch?v=4TxW-oCldZA


no i obiecany filmik z hidami 3000k w mgielnych-pierwsze wrazenia-spodziewalem sie koloru bardziej zoltego-ale po rozgrzaniu sie palnikow-swieci nawet przyzwoicie...no i kolejne dwie sprawy w moim odczuciu-polączenie 6000k w soczewce i 3000k w mgielnych= na prawde dobra widocznosc na sniegu(akurat taka pogode mialem przy kreceniu filmu) i druga sprawa to to,ze z lansem-nie ma to nic wspolnego,bo wyglad zewnetrzny na hidy 3000k,jest prawie taki sam ,jak w zwyklej zarowce,tylko hid swieci o wiele,wiel jasniej-dla mnie wybor hidow 3000k w mgielne ,jest strzalem w 10 :good:
Opublikowano

Elegancko to świeci :kox:

Opublikowano

3000k niezle wygląda

Opublikowano

ja jednak robię 8k w długie (te które mam teraz w soczewce) a w soczewę wrzucam 6k :)

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

tak te żólte :good:

  • 6 miesięcy temu...
Opublikowano

Hmm :> w stanach czesto widze takie dziwactwa :) hmm w zderzaku ksenony 4300k :) lub tez zolte zarowki w zderzaku i ksenon w swiatlach mijania :tongue4: efekt-super rozprasza :kox: sam zastanawiam sie nad montarzem do mojej audicy ksenonoww na gore;) :slina:

Opublikowano

Hmm :> w stanach czesto widze takie dziwactwa :) hmm w zderzaku ksenony 4300k :) lub tez zolte zarowki w zderzaku i ksenon w swiatlach mijania :tongue4: efekt-super rozprasza :kox: sam zastanawiam sie nad montarzem do mojej audicy ksenonoww na gore;) :slina:

ale w soczewce montuj, mimo że u was moze nie ganiają za montaz Xenonu w w lampach starego typu, to lepiej bedzie wyglądąło w soczewce, nie wspomne już o oświetleniu drogi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.