Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] HIDy w przeciwmgielnych


AdamsDH

Rekomendowane odpowiedzi

xenon w dlugie nie jest dobrym pomyslem. No chyba ze nie bedziesz blindowac. Zarnik musi sie rozgrzac i rozswietlic. Nawet jezdzac na dlugich i wylaczajac je (zeby nie oslepiac kogos nadjezdzajacego z naprzeciwka), bardzo skrocisz ich zywotnosc

Przecież to było wiadome. Dlatego też wymyślono coś takiego jak bixenon. Żarnik cały czas się pali a długie uzyskuje się dzięki odchyleniu przysłony. W ten sposób omija się wady konstrukcyjne xenonów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja widziałem właśnie wsadzone w halogen bez soczewki wczoraj hidy i nie było z tym żadnego problemu :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam problem z przeslaniem filmu na youtube-wiec moge wyslac na maila-zainteresowanych na PW z mailem-osobiscie-w dlugie bede wkladal jakies mocniejsze ,zwykle zarowki-to jest najlepsze rozwiazanie na dlugie :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w dlugie bede wkladal jakies mocniejsze ,zwykle zarowki-to jest najlepsze rozwiazanie na dlugie :wink4:

Jednak :naughty: mówiłem że najlepiej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja widziałem właśnie wsadzone w halogen bez soczewki wczoraj hidy i nie było z tym żadnego problemu :mysli:

ale tu mowa o długich, a nie o halo, w halo działa wszystko spoko bo włączasz i chodzi,a w długich częste właczenie i wyłączenie skraca żywotność :no:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale mówimy o żywotności czego teraz? :cool1::mysli:

żarników :wink4:[br]Dopisany: 23 Grudzień 2009, 21:53_________________________________________________

w dlugie bede wkladal jakies mocniejsze ,zwykle zarowki-to jest najlepsze rozwiazanie na dlugie :wink4:

Jednak :naughty: mówiłem że najlepiej

Osram Nightbreaker beda chyba najlepsze w długie :good: , żywotność mają krótka, ale jasność jest dosć wysoka, a długich sie uzywa nie za czesto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no więc jeżeli chodzi o żywotność żarników to mam ją w... :decayed:

wsadzam tam hidy :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

obiecany filmik

nie moglem inaczej tego sprawdzic

dzięki Domjenick :wink4:

już wiem co robić :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

domjenick dasz radę podesłać maila temu gościowi od xenia ile by wyszło z przesyłką do PL, bo nie mam konta na eBay :wallbash:

http://cgi.ebay.com/ebaymotors/H7-HID-Xenon-Conversion-Replacement-Bulb-Kit-3K-12K_W0QQcmdZViewItemQQhashZitem230459e18bQQitemZ150396854667QQptZMotorsQ5fCarQ5fTruckQ5fPartsQ5fAccessories

z góry dzięki :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

domjenick dasz radę podesłać maila temu gościowi od xenia ile by wyszło z przesyłką do PL, bo nie mam konta na eBay :wallbash:

http://cgi.ebay.com/ebaymotors/H7-HID-Xenon-Conversion-Replacement-Bulb-Kit-3K-12K_W0QQcmdZViewItemQQhashZitem230459e18bQQitemZ150396854667QQptZMotorsQ5fCarQ5fTruckQ5fPartsQ5fAccessories

z góry dzięki :evil:

...jak nie masz konta na Ebay'u-to jak mu zaplacisz,moge napisac,ale co to da,jak i tak przy zaplacie bedziesz musial zrobic konto :naughty:[br]Dopisany: 23 Grudzień 2009, 23:31_________________________________________________do PL 25 usd

http://cgi.ebay.com/ebaymotors/H7-HID-Xenon-Conversion-Replacement-Bulb-Kit-3K-12K_W0QQcmdZViewItemQQhashZitem230459e18bQQitemZ150396854667QQptZMotorsQ5fCarQ5fTruckQ5fPartsQ5fAccessories#shId

kliknij na ten link,a potem na shipping-see details :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25+9,5= 34,5$ x 2,92=100zł z groszami :gwizdanie:, a było tak pięknie :gwizdanie:, chociaż może się skuszę :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25+9,5= 34,5$ x 2,92=100zł z groszami :gwizdanie:, a było tak pięknie :gwizdanie:, chociaż może się skuszę :evil:

w polsszy 1/3 byś miał dopiero tego zestawu :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25+9,5= 34,5$ x 2,92=100zł z groszami :gwizdanie:, a było tak pięknie :gwizdanie:, chociaż może się skuszę :evil:

w polsszy 1/3 byś miał dopiero tego zestawu :naughty:

no ale to są same żarniki KOWI :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25+9,5= 34,5$ x 2,92=100zł z groszami :gwizdanie:, a było tak pięknie :gwizdanie:, chociaż może się skuszę :evil:

w polsszy 1/3 byś miał dopiero tego zestawu :naughty:

no ale to są same żarniki KOWI :gwizdanie:

no to cena taka sobie :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...