Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] HIDy w przeciwmgielnych


AdamsDH

Rekomendowane odpowiedzi

a więc jednak się da :kox:

:notworthy:

nie ma kłopotów żarnik jak sobie tak tam jest bez soczewki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no pewnie ,ze sie da-ja mam w podpisie-6000k w soczewce i mgielnych,ale juz zamowilem 3000k-golden yellow,bo mi jeden zarnik pada i przestaje swiecic po jakiejs chwili, :naughty: lepiej widac droge w zla pogode ,a i fajnie wygladaja

tu masz ,jak to wyglada w audi 3000k w mgielnych

teraz takie zakladam :wink4: jak przyjda i wrzuce-zapodam filmik lub foty :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no pewnie ,ze sie da-ja mam w podpisie-6000k w soczewce i mgielnych,ale juz zamowilem 3000k-golden yellow,bo mi jeden zarnik pada i przestaje swiecic po jakiejs chwili, :naughty: lepiej widac droge w zla pogode ,a i fajnie wygladaja

tu masz ,jak to wyglada w audi 3000k w mgielnych

teraz takie zakladam :wink4: jak przyjda i wrzuce-zapodam filmik lub foty :wink4:

ok będę wdzięczny :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

domjenick, gdzie zamawiałeś ten xenonik, 3000k-golden yellow bo szukałem na allegro ale nie ma takiego niestety :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to dość nawet, to za komplet czy za sztukę, a na H7 są takie :gwizdanie:

znalazłem jedne na allegro ale cena w porównaniu z ebay masakra :wallbash:

http://www.allegro.pl/item840347455_zarnik_palnik_xenon_kit_h1_h7_3000k_poznan.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to dość nawet, to za komplet czy za sztukę,

...a wyobrazasz sobie,jeden 6000k i drugi 3000k? :wink4::tongue4: pewnie,ze dwa...

http://cgi.ebay.com/ebaymotors/H7-HID-Xenon-Conversion-Replacement-Bulb-Kit-3K-12K_W0QQcmdZViewItemQQhashZitem230459e18bQQitemZ150396854667QQptZMotorsQ5fCarQ5fTruckQ5fPartsQ5fAccessories

masz linka na same zarniki do H7 :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no naturalnie że musi być jedna barwa, tylko zastanawiałem się czy cena jest za komplet, a powidz mi czy wtyczki żarników pasują do każdych przetwornic HID :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no naturalnie że musi być jedna barwa, tylko zastanawiałem się czy cena jest za komplet, a powidz mi czy wtyczki żarników pasują do każdych przetwornic HID :gwizdanie:

wszystkie sa takie same :wink4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to te 30000K robią robotę :evil: Róż w przeciwmgielnych jest :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co myślicie o wstawieniu palników z taką barwą w miejsce żarówek od "długich" ? czy lepiej zenona o tej samej barwie co mam? :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dibo zamawiaj to Ci do felg będzie pasował :evil:

Właśnie myślę nad takim setupem na wiosnę :kox: Chociaż mnie trochę to przeraża :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co myślicie o wstawieniu palników z taką barwą w miejsce żarówek od "długich" ? czy lepiej zenona o tej samej barwie co mam? :mysli:

ja mysle,ze w soczewke-max 6000k na dol w mgielne 3000k,a w dlugie-tu juz mozna poeksperymentowac -albo 6000k,lub 8000k i tak nie jezdzi sie na tym caly czas,wiec nie bedzie oslepiania nadjezdzajacych,a przy 8tys k-jest na prawde jasno :evil:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co myślicie o wstawieniu palników z taką barwą w miejsce żarówek od "długich" ? czy lepiej zenona o tej samej barwie co mam? :mysli:

ja mysle,ze w soczewke-max 6000k na dol w mgielne 3000k,a w dlugie-tu juz mozna poeksperymentowac -albo 6000k,lub 8000k i tak nie jezdzi sie na tym caly czas,wiec nie bedzie oslepiania nadjezdzajacych,a przy 8tys k-jest na prawde jasno :evil:

No właśnie Domjenick ja mam już 8k normalnie w soczewce i teraz nie wiem :gwizdanie: :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...