Treść opublikowana przez tymonA4
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
dzo-dzo potrafi zaplanować dzień do końca
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
W czewie chyba tego nie robią
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
piotrek nowy podpis fajny nie zmieniaj go
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
:polew:
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
a nie z ZETORA
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
:polew: [br]Dopisany: 02 Luty 2010, 22:03_________________________________________________jak bym miał audi to bym sie z nim zamienił ;(
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
pewnie ma poliftową a chce od esy
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
NO przecie my gadaly wyś mi nr. do siebie bo nie mam
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
sysiek jak masz problem przeglądem to zadzwoń do mnie jestem cały tydzień w czewie robiliśmy na jednej stacji diagnostycznej i znam dobrze diagnostów podbiją ci jak coś
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
ściemniacz :polew:
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
sysiek to ty stałeś w komisie z godz temu na Sabinowie [br]Dopisany: 01 Luty 2010, 16:15_________________________________________________a czemu
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
ty sie śmiej :>przez to mój furgon jest taki słaby
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
daj mu było dobre :polew:
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
mój kango też bieże 10l ale to chyba przez padnięte turbo
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
ile kosztowała cie ta operacja
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
- Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
panowie ja też sprzedałem auto tak się stało a4 poszło leman zadzwonie do ciebie bo jestem strasznie zajęty- [B5 ADR] Wymiana rozrządu
z tym rozrządem rożnie bywa w ADR po nr silnika nie dojdziesz mój mechmanic zrobił tak rozebrał rozrząd zapakował go do zrywki i kompletował po wszystkich serwisach i auto chasa zapłaciłem 900zł a ty kolego w Irlandii ile zabuliłeś na nasze- Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
już gadałem Wihajster ale to nie moje strony szwagier do vectry C kupował na krakowskiej po lewej stronie w kierunku trasy tam jest taki mały sklep z częściami do opla i dosyć podobno przystępnie- Konkursik
- Uszkodzone zawieszenie po wpadnięciu w dziurę , a odszkodowanie.
problemu nie ma coś uszkodziłeś to stajesz dzwonisz po policje i oni ci już wszystko wytłumaczą i dają namiar na właściciela dróg- [ALL] Co proponujecie z tymi felami zrobić
- [ALL] Co proponujecie z tymi felami zrobić
potrzebuje jakieś porady znacie jakieś sposoby albo środki żeby te alu. się świeciły mają też wżery i nie wiem od czego zacząć dzięki- [B5 ADR] Koszt wymiany tłumika drgań (plecionki)
po wymianie plecionki nie masz wrażenia ze mniej pali- [ALL B5] Wymiana oleju w automatycznej skrzyni biegów
OLO ja w mercedesie E-klasa miałem manual i chciałem wymienić olej gościu siad z kompem wpisał rok model silnik i powiedział że OLEJU W TEJ SKRZYNI SIĘ NIE WYMIENIA tylko dolewa sprawdź to jak ci sie chce taki OT odnośnie wiecznego oleju E320 96r - Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]