Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

tymonA4

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez tymonA4

  1. dzo-dzo potrafi zaplanować dzień do końca
  2. W czewie chyba tego nie robią
  3. piotrek nowy podpis fajny nie zmieniaj go
  4. :polew: [br]Dopisany: 02 Luty 2010, 22:03_________________________________________________jak bym miał audi to bym sie z nim zamienił ;(
  5. pewnie ma poliftową a chce od esy
  6. NO przecie my gadaly wyś mi nr. do siebie bo nie mam
  7. sysiek jak masz problem przeglądem to zadzwoń do mnie jestem cały tydzień w czewie robiliśmy na jednej stacji diagnostycznej i znam dobrze diagnostów podbiją ci jak coś
  8. sysiek to ty stałeś w komisie z godz temu na Sabinowie [br]Dopisany: 01 Luty 2010, 16:15_________________________________________________a czemu
  9. ty sie śmiej :>przez to mój furgon jest taki słaby
  10. daj mu było dobre :polew:
  11. mój kango też bieże 10l ale to chyba przez padnięte turbo
  12. ile kosztowała cie ta operacja
  13. panowie ja też sprzedałem auto tak się stało a4 poszło leman zadzwonie do ciebie bo jestem strasznie zajęty
  14. z tym rozrządem rożnie bywa w ADR po nr silnika nie dojdziesz mój mechmanic zrobił tak rozebrał rozrząd zapakował go do zrywki i kompletował po wszystkich serwisach i auto chasa zapłaciłem 900zł a ty kolego w Irlandii ile zabuliłeś na nasze
  15. już gadałem Wihajster ale to nie moje strony szwagier do vectry C kupował na krakowskiej po lewej stronie w kierunku trasy tam jest taki mały sklep z częściami do opla i dosyć podobno przystępnie
  16. tymonA4 odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
    cwane bydlaki
  17. problemu nie ma coś uszkodziłeś to stajesz dzwonisz po policje i oni ci już wszystko wytłumaczą i dają namiar na właściciela dróg
  18. potrzebuje jakieś porady znacie jakieś sposoby albo środki żeby te alu. się świeciły mają też wżery i nie wiem od czego zacząć dzięki
  19. po wymianie plecionki nie masz wrażenia ze mniej pali
  20. OLO ja w mercedesie E-klasa miałem manual i chciałem wymienić olej gościu siad z kompem wpisał rok model silnik i powiedział że OLEJU W TEJ SKRZYNI SIĘ NIE WYMIENIA tylko dolewa sprawdź to jak ci sie chce taki OT odnośnie wiecznego oleju E320 96r

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.