Treść opublikowana przez tymonA4
-
[B5 ABC] Czeka mnie jeszcze rejestracja.wrrrrrrrr
bo srebrny te dopinki auttttt i będzie
-
Ile pali Wam gazu?
czyli standard mi pali do 10 bez lpg
-
[B5 ABC] Czeka mnie jeszcze rejestracja.wrrrrrrrr
:polew: :polew: :polew: mały ale jest a srebrny to taki ładny kolor
-
Audi rs4 azr gt25 eliminator powered by Sportmile
nie gadaj że esa będzie palić 11l po miescie do 2,5tys obrotów
-
Audi rs4 azr gt25 eliminator powered by Sportmile
11/100 żartujesz :gwizdanie:
-
[B5 ADR] Po odpaleniu auta nie trzyma obrotów, po nagrzaniu trzyma miedzy 300-500
przepustnica może być też do czyszczenia
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
:polew:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
gratulacje widzę ze na forum zmiany miron co to znaczy mod globalny co ci wolno
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Wcale nie miałem zamiaru ci kikson pojechać jeśli tak to odebrałeś to sorry
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
łooo tam opel to opel
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
ale kikson czym ty chcesz jechać upsss sorry omega club zapomniałem :polew:
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
a co chciałbyś co :decayed:nie ma lekko za 3tyg. jestem
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
zgadajcie się bo jest paru chętnych mnie już na spotach nie będzie [br]Dopisany: 05 Styczeń 2010, 21:19_________________________________________________bo mnie dzodzo nie lubi ;( :polew: :polew:
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
ee tam przesadzacie ja sie władzą nie lubię dzielić
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
ja na zarządzaniu znam się świetnie
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
mnie nie było na spocie :gwizdanie: [br]Dopisany: 05 Styczeń 2010, 19:16_________________________________________________b.u.r.a.k.u [br]Dopisany: 05 Styczeń 2010, 19:17_________________________________________________ michał odzew był znikomy więc uznaliśmy z keżorem że temat zamykamy nikt z was jak po parę razy pisałem mi nie odpisał po za tobą i sysiem nikt nie wpisał się na liste a logo wysłałem na maila rysie wraz z chęcią przystąpienia zero odzewu pewnie mail nie doszedł nie ważne
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
sam jesteś nerwowy mały opelku
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
kikson i kto to mówi
-
[ALL B6] Tylna szyba pękła sama z siebie
dziwnie ma cie z tymi szybami że wypadają
-
[B5 ADR] Wymiana uszczelki czy coś
za samą uszczelkę oczywiście
-
[B5 ADP] Paliwożerność
może pękł kolektor
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
mam was :polew:
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
no ładnie ja wyjechałem a tu spoty :gwizdanie: dzodzo wstawiłem foty tej 100-ki
-
[ALL B5] 2,6 na 2,8 przekładka silnika
ci z niektórych ''dużych serwisów'' to niech ich hu,, strzeli mają w pyte robty i wali ich że coś ci sknocili :wallbash:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
:polew:[br]Dopisany: 04 Styczeń 2010, 00:15_________________________________________________u nas zaczęło kuleć a no takie życie ;(