Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

tymonA4

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez tymonA4

  1. bo srebrny te dopinki auttttt i będzie
  2. czyli standard mi pali do 10 bez lpg
  3. :polew: :polew: :polew: mały ale jest a srebrny to taki ładny kolor
  4. nie gadaj że esa będzie palić 11l po miescie do 2,5tys obrotów
  5. przepustnica może być też do czyszczenia
  6. gratulacje widzę ze na forum zmiany miron co to znaczy mod globalny co ci wolno
  7. Wcale nie miałem zamiaru ci kikson pojechać jeśli tak to odebrałeś to sorry
  8. łooo tam opel to opel
  9. ale kikson czym ty chcesz jechać upsss sorry omega club zapomniałem :polew:
  10. a co chciałbyś co :decayed:nie ma lekko za 3tyg. jestem
  11. zgadajcie się bo jest paru chętnych mnie już na spotach nie będzie [br]Dopisany: 05 Styczeń 2010, 21:19_________________________________________________bo mnie dzodzo nie lubi ;( :polew: :polew:
  12. ee tam przesadzacie ja sie władzą nie lubię dzielić
  13. ja na zarządzaniu znam się świetnie
  14. mnie nie było na spocie :gwizdanie: [br]Dopisany: 05 Styczeń 2010, 19:16_________________________________________________b.u.r.a.k.u [br]Dopisany: 05 Styczeń 2010, 19:17_________________________________________________ michał odzew był znikomy więc uznaliśmy z keżorem że temat zamykamy nikt z was jak po parę razy pisałem mi nie odpisał po za tobą i sysiem nikt nie wpisał się na liste a logo wysłałem na maila rysie wraz z chęcią przystąpienia zero odzewu pewnie mail nie doszedł nie ważne
  15. sam jesteś nerwowy mały opelku
  16. kikson i kto to mówi
  17. dziwnie ma cie z tymi szybami że wypadają
  18. za samą uszczelkę oczywiście
  19. tymonA4 odpowiedział(a) na alwo76 temat w Audi A4 B5
    może pękł kolektor
  20. no ładnie ja wyjechałem a tu spoty :gwizdanie: dzodzo wstawiłem foty tej 100-ki
  21. ci z niektórych ''dużych serwisów'' to niech ich hu,, strzeli mają w pyte robty i wali ich że coś ci sknocili :wallbash:
  22. :polew:[br]Dopisany: 04 Styczeń 2010, 00:15_________________________________________________u nas zaczęło kuleć a no takie życie ;(

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.