Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

tymonA4

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez tymonA4

  1. :hi:bry co tam chłopaki
  2. moje zdanie zostaw to co masz doskładaj jeszcze z 10tys i kup fajne b6 w q
  3. Jak mi nikt nie da tyle co chce to na wiosnę sprzedam za tyle co mi będą dawać jak kikson z tymi pierwszym klientem to może być różnie da z dyche i jeszcze będzie marudził !auta nie sprzedaje na forum wiec temat skończony można zamykać dzodzo chce mi dać nawigacje za moją a4 :wallbash: [br]Dopisany: 26 Grudzień 2009, 14:45_________________________________________________myślę jeszcze o A6 w avanciku tak z 2001/02r 1.9tdi zawsze to audi a ile ważą takie a6 avant to 1.9 da rade
  4. do wiosny daje sobie czas jak sie nie sprzeda za tylko co chce to zjeżdżam ostro dopisz mnie do tego AA :polew:
  5. kupuje Vito albo trafica a na spocie jestem kto tam jeszcze budzić sie
  6. możesz właśnie po to ten temat ale wiem że nie bedzie łatwo szczególnie małym P.H.U
  7. :polew: :polew: :polew: tomi cholero b4 b5 lpg tdi już mnie głowa boli :polew: :polew: ROBIMY TEGO SPOTA W NIEDZIELE
  8. alr ty mówisz o wniosku na pierwszą działalność a nie tych co chcą więcej
  9. mam pytanko o wasze doświadczenia w tej sprawie czy brał już może ktoś taką dotacje albo ma czy było ciężko dostać albo czy korzystał ktoś z jakieś firmy co pomaga w dotacjach ja prowadzę działalność od jakiegoś czasu i przymierzam się do dotacji na rozbudowę miejsc pracy
  10. dziwny jesteś na spotach ok a na forum nic więcej tylko potrafisz sie wyśmiewać a po za tym moja sprawa co robie z moim autem i to ile razy go chce sprzedać czy nie przypomnij sobie siebie z przed paru miesięcy
  11. tylko tyle potrafisz ostatnio napisać
  12. a może by ktoś wreszcie napisał coś śmiesznego
  13. a u mnie nic sie nie dzieje tylko może bym te zimówki założył
  14. u mnie wiskoza włancza sie z dodaniem gazu podczas jazdy przy wyższych obrotach jej nie słychać termostat ma utrzymywać temp jesli autko trzyma ja to jest ok a płyn no cóż jak nie zamarzł :gwizdanie:
  15. a jak odpowietrzasz autko może źle to robisz
  16. tymonA4 odpowiedział(a) na alwo76 temat w Audi A4 B5
    sprawdź przepływke może nie wiem jest tam przepustnica czy nie katalizator czy nie zabity rodzaj paliwa teraz jest zima a4 jest ciężkie jak ADR pali teraz10/11 to 1.6 ile weźmie
  17. a sobie co życzył gdybyś buś mógł dwie flaszki za mną a pisze normalnie :gwizdanie:
  18. jak to było jedno euro bogusia jedno euro do kasy
  19. idź ty telefon to sie ma po to żeby odbierać
  20. kto jeszcze chętny bo jest nas trzech :naughty:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.