Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

tymonA4

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez tymonA4

  1. bywa tego sie nie przewidzi ma ci kto schol-ować
  2. dzisiaj mega ślizganie pod obi obecni mega piotrek mega lemuś mega ja kto jeszcze mega będzie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!BOGUŚ NA PREZYDENTA !!!!!!!!!!!!!!!!! sysiu daj znać co tam sie stało
  3. dzodzo kupuj s4
  4. wiec jak panowie szykujemy coś jeszcze w tym roku
  5. ciekawe co dzodzo chce kupić stawiam na ta s4 z inter tuningu albo seryjna s4 i kolejne mody :gwizdanie:
  6. :polew: :polew: a tobie kikson jak sie fura spisuje
  7. a ja z zoną jak by to usłyszała to by bylo [br]Dopisany: 20 Grudzień 2009, 22:21_________________________________________________piotrek napisz co szykuje dzodzo czemu graty sprzedaje nikomu nie powiemy
  8. fajnie było by sie spotkać jeszcze w tym roku co a tak a propo jak spedzacie sylwka
  9. chłopaki jesteście w stanie sie zebrać w tym tyg na spota może jutro na galerii kikson super sprawa [br]Dopisany: 20 Grudzień 2009, 22:06_________________________________________________dzodzo powiedz co ci po głowie chodzi :gwizdanie:
  10. :wallbash: :wallbash: :wallbash: przepraszam was bardzo nie wiem co jest grane tak bym chciał wpaść a tu bez przerwy mnie coś wypada sorry to wszystko przez ten koniec roku
  11. tomi masz racje warto by coś takiego zorganizować nawet myślałem o tym na wyrazowie wosp ale temat upadł :gwizdanie:[br]Dopisany: 20 Grudzień 2009, 13:43_________________________________________________to może dzisiaj sie zbierzmy i wpadnijmy wszyscy na tego bylarda
  12. ja też na letnich i co tam
  13. pytaj sie białego dopalacza
  14. żebym ja jeszcze wiedział co to znaczy
  15. tylko korby nie zapomnij i pamiętaj że może odbić
  16. piotrek a korby nie masz
  17. za szt. a zdjęcie i założenie koła :gwizdanie:
  18. ok jak coś to ja sie wpisuje na 100% :>
  19. to o której jutro i gdzie
  20. podobno te białe a4 dobrze odpalają
  21. to pytanie chyba piotrek kierujesz do dislów bo benzyna to normalne że odpala

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.