Treść opublikowana przez tymonA4
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
dzodzo jak coś to wal na PW
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
ile będziesz chciał za to padło bo jestem zainteresowany
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
bierz ta 5800 jest na nowym symbianie nie tnie sie i zawsze to nokia a będziesz sprzedawał ta 8800[br]Dopisany: 18 Grudzień 2009, 21:23_________________________________________________ bo to prawda :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: zobaczymy sie na spocie to pogadamy :bicz3: :polew:
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
to wymień termostat mały geniuszu od tektury :polew:[br]Dopisany: 18 Grudzień 2009, 20:31_________________________________________________a o mnie ktos napisał że zmieniam zdanie jak wiatr zawieje :polew: :polew: szok
-
Najlepszy motor - statystycznie
jeszcze było AHU AJM ma 115km[br]Dopisany: 18 Grudzień 2009, 20:43_________________________________________________widze że nikt nie chwali AKN
-
Najlepszy motor - statystycznie
ze starych s4 c4 ja miałem kiedyś cygaro i tam był silnik 1.9 benzyna 5 cylindrowy na lpg hulał jak trza
-
[ALL B5] Przy zjeździe z krawężnika
:good:
-
Najlepszy motor - statystycznie
ADR :polew: :polew: dobry do lpg i zwykłej jazdy dlatego za jakiś czas go sprzedaje
-
[ALL B5] Przy zjeździe z krawężnika
jeśli ci nic sie nie dzieje to jest ok wgniecenie czy otarcie na wiosnę jak będzie sucho zabezpiecz izolacją do podwozi
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
oo to jakieś lepsiejsze
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
atari na kasety
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Bogus ma super fon ;(
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
co boguś wymodził
-
Ceny paliwa marzec 2026
a do samolotu po ile
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
szaleniec
-
[ALL] Ile płacicie w waszych miejscowościach za wyważenie kółek
to żem przepłacił
-
Ceny paliwa marzec 2026
tanio w Cieszynie lukoil cze-wa 3.64
-
[ALL] Ile płacicie w waszych miejscowościach za wyważenie kółek
ja np. w Częstochowie obrzeża zapłaciłem 50zł
-
Historia naszych nicków
tymonA4 imie tymek i :good:A4 kiedyś miałem nicka tymona4 ale chłopaki wołali na mnie tymona to zmieniłem
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
he he he kangoor chodzi bokiem jak tam człowiek wilk michał ktoś w kupie auto szuka 1.9tdi w b5
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
myślę jak to zrobić
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
ja i mój kangoo może teyz sie zjawimy
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
jak będziemy tylko narzekać to będzie lipa chłopaki cudaki niech ktoś rzuci temat np. dlaczego moj kangoor 1.9dti daje tylko 136 i ani grosza więcej a dawał min 180
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
jest jeszcze ta zielona [br]Dopisany: 16 Grudzień 2009, 21:58_________________________________________________i co tam maniaki
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
oglądałem ją jest super