Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

tymonA4

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez tymonA4

  1. a chce ktoś 15'' bo mam mogę oddać
  2. i co był ajkiś mini spocik
  3. chłopaki trzymajmy się tematu [br]Dopisany: 25 Listopad 2009, 19:47_________________________________________________tukan jeśli będziesz chciał żeby gdzies podjechać albo coś to daj znać wyśle ci na pw tel. do mnie
  4. bez przesady - akurat wnętrze B6 i B7 to praktycznie klon - wg mnie B6 w niczym nie ustępuje B7 ( możę gamą silników ) to są przecież takie same samochody :gwizdanie: poza silnikami... mi chodzi o linie nadwozia i dlatego że jest ich mniej bynajmniej u nas :gwizdanie:
  5. czyli jak coś to jest michał_84 sysiek ja kto jeszcze do piątku muszę wiedzieć bo w sobotę mam spotkanie
  6. PANOWIE super temat super pomysł ja jestem z Częstochowy i w razie czego służę pomocą w organizacji
  7. piotrek masz wierd.. wiesz za co TERAZ TAK PANOWIE CO ROBIMY Z TĄ IMPREZA NA TORZE WYRAZÓW W STYCZNIU BO MUSZE ODPOWIEDZIEĆ CHŁOPAKOM DO PIĄTKU KTO SIĘ PISZE A KTO NIE JEŚLI NIE DOSTANE ŻADNEJ ODPOWIEDZI TO WSZYSTKO BĘDZIE JASNE
  8. a ja to widze w niej trochę przód z b7 ale to może przez to że b7 chodzi mi po głowie
  9. miron masz b. fajne b7 oglądałem ją na spocie w cze-wie i nie chce już b6 zakochałem się w b7
  10. a co twoim zdaniem było nie tak a co być powinno co tam maniaki
  11. chłopki z naszego wspólnego spota pare fotek dodanych
  12. twoje też łanie wykonane [br]Dopisany: 23 Listopad 2009, 22:27_________________________________________________jak mam ten podpis zrobić link plus co
  13. no no pewnie panowie kilka foteczek dodanych
  14. ja dodam na tym ogólno spotowej galeri
  15. krok po kroku bo jestem ciemny jak ciemny
  16. jak to wstawić w podpis grześ daj gotowego linka
  17. tu jestem ty mały dziadu twa woń jeszcze zemnie nie zeszła musiałem w czewie zostać bo nie byłem w stanie prowadzić
  18. z taką ekipą będzie kozacko
  19. miło było poznać pozdr. :good:
  20. chłopaki :good: :good: i furki macie całkiem całkiem :gwizdanie: :gwizdanie:
  21. fajnie było ale się skończyło
  22. nie mam ale można puścić cynk do helikoptera 24

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.