Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

tymonA4

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez tymonA4

  1. jak zwykle pieprzone skl pozdrów go
  2. tomi gości będzie więcej dzo-dzo chyba lapa jeszcze nie kupił nom trzeba obyślec miejscówka alternatywna
  3. piotrek kazałem bratu policzyć miejsca na kobrze i wychodzi że od rogu jak sie ustawiamy do budynku jest 14 miejsc w ścisku może być problem plus inni ludzie jakaś alternatywa
  4. piotrek Ślązaki o 15 startują z katowic wiec możemy przyjąć u nas 15,30 jak bedziedzie mało miejsc to przejedziecie a ja z nimi dobije co myślisz
  5. witam chłopcy gdzie my ich możemy zabrac może do Olsztyna na zame :evil:k
  6. tomek widziałem cie w sobote
  7. to ptaka odwołali szkoda
  8. tak tak spałem zapomniałem
  9. to ciekawe którędy jechaliścię u mnie było czyściutkó
  10. ten son to spoko koleś ale ciebie piotrek lubię
  11. już po spocie leman byli chłopaki z bmw i J.S moje pytanie CZY ORGANIZUJEMY COŚ Z NIMI RAZEM CZY NIE BO MUSZE DAĆ ODPOWIEDZ JAK BĘDĄ DZWONILI ZAŁOŻĘ TEMAT NA OGÓLNOŚLASKIM A CO WY O TYM MYŚLICIE :cool1:
  12. potwierdzam dostałem info od sytego z J.S 12:21:56 siema tuSYTY o 15 dzis robimy spot na neste w sprawie WOŚP chcemy obgadac wszystko i nawet łaczymy sie z BMW... takze zapraszam moze stworzymy cos RAZEM ja już nie dam rady może ktoś z was by podskoczył
  13. nie ma co przeceniać sił ja ze świateł też ruszyłem pierwszy niż mój kolega a4 2.4 V6 i co z tego miał włączone esp na lpg a i tak mnie dogonił masz serie 100paru konna cudów nie będzie :gwizdanie: chociaż bardzo sie ciesze gdy objeżdżam seryjne tdi b5 nie wiem czemu
  14. w sumię ciekawe jak by wygladała moja lemus daj no ze dwie felgi do przymiary
  15. tylko musił bym go dzwignąć na 1be
  16. iiii piotruś sie zalamał leman coraz bardziej mysle o tych 17
  17. mam stały dostąp to stale jestem
  18. :gwizdanie: co tam chłopcy balujecie taka cisza

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.