Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

tymonA4

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez tymonA4

  1. kiskon ale kłamiesz w opisie
  2. piotruś ty dziadu :polew: :polew: :polew: :polew:
  3. nikt lukasz ci tego nie na pisze mi sie forum nie znudziło po prostu każdy chce skończyć wszystko co zaczął w tym roku przed następnym
  4. a ja jestem do końca roku w kraku właśnie spadam te podróże dużo mnie już kosztują niestety [br]Dopisany: 06 Grudzień 2009, 16:44_________________________________________________i jaaaaaaaaaaaak po spooooooooooooooo fajnie było pisać
  5. a co jak cxi tego nie powiem przyjechac nie moge a to bede
  6. kikson ja juz pije pod twojego opla he he za fkszki zwrocisz mi po tem radńsci z jazdy;)
  7. ja mam żone a piotrek nie michal 69 też nie ma a pamiętacie jego opowieści znad morza
  8. aaaaaaaaaaaa wy :polew: :polew:
  9. zaleciało gejoszczyzną
  10. no ja sie pisze a reszta chłopców
  11. dzo-dzo mówisz o tym forum www.cz-wa.info
  12. olo a robiłeś rozrząd
  13. chłopcy szaleja :gwizdanie:
  14. fakt chłopaki ten 2.0 albo 2.5 tdi wydają sie wpozo tomi sąsiad ma turarega 4.2 i pali mu 20 [br]Dopisany: 02 Grudzień 2009, 20:37_________________________________________________olek ile twoje b6 2.5 pali i ile za nie dałeś wyślij mi na pw jeśli możesz
  15. a i jeszcze mam pyatnie kolega kupuje b7 tak gdzies 2005/2006 z jakim najlepiej silnikiem
  16. czy w piątek spot wam pasuje taki mini na galerce
  17. ja tam mogę pojechać nie wiem jak reszta michał reszta już tam bedzie za nim odpalisz t swoje 1.6 :polew: :polew: [br]Dopisany: 02 Grudzień 2009, 17:15_________________________________________________koledzy szaleją na kulkach :gwizdanie: musze sie na krakowskich popytać gdzie tam jest cooś takiego
  18. może byla na lpg
  19. OK koledzy Piotruś trujesz żeby iść z razem a teraz idziesz z innymi kolegami jako kolega uważam że zachowałeś sie nie koleżeńsko drogi kolego mój i kolegów co myślicie koledzy o tym koledze

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.