Treść opublikowana przez tymonA4
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
kiskon ale kłamiesz w opisie
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
piotruś ty dziadu :polew: :polew: :polew: :polew:
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
nikt lukasz ci tego nie na pisze mi sie forum nie znudziło po prostu każdy chce skończyć wszystko co zaczął w tym roku przed następnym
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
a ja jestem do końca roku w kraku właśnie spadam te podróże dużo mnie już kosztują niestety [br]Dopisany: 06 Grudzień 2009, 16:44_________________________________________________i jaaaaaaaaaaaak po spooooooooooooooo fajnie było pisać
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
a co jak cxi tego nie powiem przyjechac nie moge a to bede
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
kikson ja juz pije pod twojego opla he he za fkszki zwrocisz mi po tem radńsci z jazdy;)
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
i co tam
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
ja mam żone a piotrek nie michal 69 też nie ma a pamiętacie jego opowieści znad morza
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
aaaaaaaaaaaa wy :polew: :polew:
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
a jakie to te stare
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
- Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
zaleciało gejoszczyzną- Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
no ja sie pisze a reszta chłopców- Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
dzo-dzo mówisz o tym forum www.cz-wa.info- Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
olo a robiłeś rozrząd- Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
chłopcy szaleja :gwizdanie:- Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
fakt chłopaki ten 2.0 albo 2.5 tdi wydają sie wpozo tomi sąsiad ma turarega 4.2 i pali mu 20 [br]Dopisany: 02 Grudzień 2009, 20:37_________________________________________________olek ile twoje b6 2.5 pali i ile za nie dałeś wyślij mi na pw jeśli możesz- Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
a i jeszcze mam pyatnie kolega kupuje b7 tak gdzies 2005/2006 z jakim najlepiej silnikiem- Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
czy w piątek spot wam pasuje taki mini na galerce- Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
ja tam mogę pojechać nie wiem jak reszta michał reszta już tam bedzie za nim odpalisz t swoje 1.6 :polew: :polew: [br]Dopisany: 02 Grudzień 2009, 17:15_________________________________________________koledzy szaleją na kulkach :gwizdanie: musze sie na krakowskich popytać gdzie tam jest cooś takiego- Spoty Katowice i okolice
może byla na lpg- Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
:polew:- Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
OK koledzy Piotruś trujesz żeby iść z razem a teraz idziesz z innymi kolegami jako kolega uważam że zachowałeś sie nie koleżeńsko drogi kolego mój i kolegów co myślicie koledzy o tym koledze- Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
ty masz kolegów- Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
z kim - Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]