Treść opublikowana przez tymonA4
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
sorka panowie ale nie będę jutro wracam do roboty mam już tego dość
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
gdzie to można już w necie obejżyć
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
następnym razem trzy razy sie zastanowi
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
a no tak to jest stawianie auta pod blokiem wiem coś o tym
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
zazdrosny sąsiad
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
to nie \
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
a reszta i co z banerem chcemy go
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
OGŁOSZENIE ZGŁASZAĆ SIE NA WOSP BEDZIEMY MIELI BANER Z NAPISEM SPOTY CZESTOCHOWSKIE W DOBREJ CENIE SZCZEGÓŁY NA SPOCIE [br]Dopisany: 10 Grudzień 2009, 22:15_________________________________________________na własność nasz sena tez dobra keżor załatwia [br]Dopisany: 10 Grudzień 2009, 22:19_________________________________________________chłopaki powpisujcie sie na liste keżora im wiecej tym lepiej bo sprawa bardzo poszł do przodu powtórzymy rezultat z galerii podejrzewam ze bedzie nas najwięcej tylko wpisujcie sie
-
Spoty Katowice i okolice
keżor włacz gg
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
znaczy w trzy ognie
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
a jak sie w to gra
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
he he he nic nie rozumie :> a na tej kregielni to jak to wogóle wyglDA ZA TO SIE PŁACI CZY JAk
-
Ile pali Wam gazu?
przewertujcie pare stron wcześniej to można sie dowiedzieć ze ADR z q pali poniżej 8 lpg w mieście taki OT
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
- Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
ja też tylko kiedy\- [ALL B5] Wymiana kierownicy z 97r. na poliftową
albo sterowanie tempomatem wydaje mnie sze że od esy jest najlepsza- Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
a nie na myjni- [ALL B5] Wymiana kierownicy z 97r. na poliftową
nie będzie pasować problem z poducha najlepiej typowa z pakietu esy wtedy nie ma problemu- [ALL B5] Wymiana kierownicy z 97r. na poliftową
nie koniecznie najłatwiej i najtaniej w tym wypadku kiere z esy- [ALL B5] Wymiana kierownicy z 97r. na poliftową
tak problem jest z poduszką i kompem chyba ecu nie mówiąc już o innej kolumną- Tor wyrazów wyjazd na popierdówke po torze
panowie co z tym naszym spotem na wyrazowie- Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
w tyg. nie- Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
eeeee- Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
ty mówisz o tym koło jeta bo tam tez jest myjka czy o innej- Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
a ty ze spalaniem - Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]