Treść opublikowana przez tymonA4
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
ja tego nie zacząłem tylko się bronie ale kończę a no trzeba troszeczkę sie potarmosić
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
nie jesteś klubowiczem a to nie jest forum miłośników audi 80
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
ja nie zmieniam postów i ich nie kasuje jak mi sie podoba i zobacz swoje ostatnie posty prawie w każdym drwisz sobie ze mnie ignoruje cie
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Tomek lata to ty masz ale.. Myślałem że jesteś trochę mądrzejszy nie ma się co dziwić że na 80-tkach padło jak takie teksty rzucasz i tu się robi to samo
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Proste ja już na ten temat nie gadam bo co drugi to mądrzejszy ciekawe który to tak jak cos kupuje to bierze to najtańsze
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
czyli spota dzisiaj nie ma
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
no fakt kurde ciekawe czy w ogóle sprzedam albo będę musiał dopłacić żeby kto wziął to moje padło
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
bo ty przepłaciłeś [br]Dopisany: 27 Grudzień 2009, 15:07_________________________________________________jedyna 80 za 15tys. http://otomoto.pl/audi-80-2-6-i-v6-kabriolet-C10554368.html
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
u mnie w kangoo jest taki sam jak w benie
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
ale jakie foty
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
:polew:ten to jest nawet z przed pierwszego lifta
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
właśnie na nie patrze średnia cena to 14/15 jak ci sie spiesz to spuszczasz mnie na razie nie trzeba być cierpliwym są powyżej 15 ale też są po12 [br]Dopisany: 27 Grudzień 2009, 12:09_________________________________________________ty byłeś kison nastawiony na szybką sprzedasz bo miałeś kasę a ja nie mam wiec chce jak najwięcej za 10 czy 11 to nie sprzedam w życiu wole nią dalej jeździć i mieć dwa auta[br]Dopisany: 27 Grudzień 2009, 12:13_________________________________________________http://allegro.pl/show_item.php?item=857272707 kikson miałeś racje jak s-line sa po 13
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
ja chce 15 z 97r chodzą po więcej tylko trzeba czekać a ja czas mam jak mi sie będzie śpieszyć to będę spuszczać ale bez przesady [br]Dopisany: 27 Grudzień 2009, 11:49_________________________________________________!!!!!!!!!!!!!!!!ROBIMY TEGO SPOTA!!!!!!!!!!!!!!!!!
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
robimy dzisiaj szpota na 18
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
ciekawe co na to ci w b6
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
michał za ile sprzedajesz swoją b5 teraz
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
widzę że cie skoda w ciągła
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
dzięki chyba wole trochę się jak coś pomęczyć z miejscem w a6 niż kupować trafica 0 komfortu a moc to niech ona będzie z Piotrkiem :decayed:mi wystarczy żeby w miarę jechać ciekawy jestem ile cięższa jest a6 avant od passata albo b6
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
co tam 6/9 kiedy nad morze jedziesz :polew: :polew:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ty to miron to taki wesoły chłopak jesteś
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
aaaa to nie dużo co nie odbierasz tel.
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
:good: a ja chyba sprzedaje swoją b5 muszę mieć coś większego chyba A6 trzymajcie się chłopki myślę że w styczniu walimy do tego kraka
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ile cuś takiego
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
egon niezłe lampki na tył zapodajesz
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
to kiedy walimy do tego kraka