Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

tymonA4

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez tymonA4

  1. ja tego nie zacząłem tylko się bronie ale kończę a no trzeba troszeczkę sie potarmosić
  2. nie jesteś klubowiczem a to nie jest forum miłośników audi 80
  3. ja nie zmieniam postów i ich nie kasuje jak mi sie podoba i zobacz swoje ostatnie posty prawie w każdym drwisz sobie ze mnie ignoruje cie
  4. Tomek lata to ty masz ale.. Myślałem że jesteś trochę mądrzejszy nie ma się co dziwić że na 80-tkach padło jak takie teksty rzucasz i tu się robi to samo
  5. Proste ja już na ten temat nie gadam bo co drugi to mądrzejszy ciekawe który to tak jak cos kupuje to bierze to najtańsze
  6. czyli spota dzisiaj nie ma
  7. no fakt kurde ciekawe czy w ogóle sprzedam albo będę musiał dopłacić żeby kto wziął to moje padło
  8. bo ty przepłaciłeś [br]Dopisany: 27 Grudzień 2009, 15:07_________________________________________________jedyna 80 za 15tys. http://otomoto.pl/audi-80-2-6-i-v6-kabriolet-C10554368.html
  9. u mnie w kangoo jest taki sam jak w benie
  10. :polew:ten to jest nawet z przed pierwszego lifta
  11. właśnie na nie patrze średnia cena to 14/15 jak ci sie spiesz to spuszczasz mnie na razie nie trzeba być cierpliwym są powyżej 15 ale też są po12 [br]Dopisany: 27 Grudzień 2009, 12:09_________________________________________________ty byłeś kison nastawiony na szybką sprzedasz bo miałeś kasę a ja nie mam wiec chce jak najwięcej za 10 czy 11 to nie sprzedam w życiu wole nią dalej jeździć i mieć dwa auta[br]Dopisany: 27 Grudzień 2009, 12:13_________________________________________________http://allegro.pl/show_item.php?item=857272707 kikson miałeś racje jak s-line sa po 13
  12. ja chce 15 z 97r chodzą po więcej tylko trzeba czekać a ja czas mam jak mi sie będzie śpieszyć to będę spuszczać ale bez przesady [br]Dopisany: 27 Grudzień 2009, 11:49_________________________________________________!!!!!!!!!!!!!!!!ROBIMY TEGO SPOTA!!!!!!!!!!!!!!!!!
  13. robimy dzisiaj szpota na 18
  14. ciekawe co na to ci w b6
  15. michał za ile sprzedajesz swoją b5 teraz
  16. widzę że cie skoda w ciągła
  17. dzięki chyba wole trochę się jak coś pomęczyć z miejscem w a6 niż kupować trafica 0 komfortu a moc to niech ona będzie z Piotrkiem :decayed:mi wystarczy żeby w miarę jechać ciekawy jestem ile cięższa jest a6 avant od passata albo b6
  18. co tam 6/9 kiedy nad morze jedziesz :polew: :polew:
  19. ty to miron to taki wesoły chłopak jesteś
  20. aaaa to nie dużo co nie odbierasz tel.
  21. :good: a ja chyba sprzedaje swoją b5 muszę mieć coś większego chyba A6 trzymajcie się chłopki myślę że w styczniu walimy do tego kraka
  22. egon niezłe lampki na tył zapodajesz
  23. to kiedy walimy do tego kraka

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.