Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

tymonA4

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez tymonA4

  1. :mysli: nie kapuje jaśniej albo pisz gramatycznie
  2. prezes nie na 1 miejscu
  3. cza otworzyc temat twój czas na forum ile ? :>
  4. szkoda że to nie AEB ale co mamy zrobić adr tez jakoś tam hula
  5. i co redukcja zatrudnienia [br]Dopisany: 31 Grudzień 2009, 14:19_________________________________________________acha kapuje [br]Dopisany: 31 Grudzień 2009, 14:21_________________________________________________a no jak na to patrze co sie dzieje to szok mam kumpla co robi w ogrodach z pows.warszawy spytam sie go czy nie potrzebuje kogoś tyle fajnych firm pada że szok chyba wezmę otworze butik z odzieżą nawie go u tymona i będę patrzył jak kasa sama płynie a nie zapierniczasz a i tak źle
  6. proste tylko uważaj żebyś nie dostał dyscyplinarki czasem bo różnie to bywa z ludźmi
  7. większe fele i gleba auto nie do poznania sie robi lampy przód drugi lift
  8. mrozio jeśli miałeś umowę na pełny etat to lepiej być ty zwolniony lepsze świadczenia a jeśli na pół to jeden hu bo i tak nic nie dostaniesz
  9. czy żarówka jest energooszczędna czy led
  10. chłopaki jest tak opcja żeby w styczniu jechać do gliwic kto chętny
  11. podobno dzodzo i gogo to kumple z miasta
  12. na pewno lżejsza i silnik nowszej generacji
  13. kutfa tak spóchłrm że na oko nie widze :wallbash:
  14. he he nowy rok spędzę na kanapie nawet sie wódki nie napije ale co was to obchodzi
  15. panowie katastrofa spuchłem jak bania od zęba biorę antybiotyki i szlak mnie już trafia
  16. wątek gliwicki czerwony się robi
  17. jeszce a nasza-klasa.pl
  18. tomek ale bez urazy co czy
  19. :hi:to ja wrzucę dla odmiany coś śmiesznego http://niach.pl/pokaz,10288,Dziewczyna_robi_zydowski_zart_swoim_rodzicom.html
  20. :gwizdanie: :gwizdanie: nie denerwuj się tak bo złość piękności szkodzi tomek pomyśl co piszesz bo robisz się śmieszny
  21. człowiek taki żywszy ma więcej energii do pracy

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.