Treść opublikowana przez tymonA4
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
:mysli: nie kapuje jaśniej albo pisz gramatycznie
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
w jakich
-
... Reguły forum.... "Wymiana żarówki"...
prezes nie na 1 miejscu
-
... Reguły forum.... "Wymiana żarówki"...
cza otworzyc temat twój czas na forum ile ? :>
-
[B5 ADR]niebieskie wozidelko b5 nowe fotki
szkoda że to nie AEB ale co mamy zrobić adr tez jakoś tam hula
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
i co redukcja zatrudnienia [br]Dopisany: 31 Grudzień 2009, 14:19_________________________________________________acha kapuje [br]Dopisany: 31 Grudzień 2009, 14:21_________________________________________________a no jak na to patrze co sie dzieje to szok mam kumpla co robi w ogrodach z pows.warszawy spytam sie go czy nie potrzebuje kogoś tyle fajnych firm pada że szok chyba wezmę otworze butik z odzieżą nawie go u tymona i będę patrzył jak kasa sama płynie a nie zapierniczasz a i tak źle
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
proste tylko uważaj żebyś nie dostał dyscyplinarki czasem bo różnie to bywa z ludźmi
-
[B5 ADR]niebieskie wozidelko b5 nowe fotki
większe fele i gleba auto nie do poznania sie robi lampy przód drugi lift
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
mrozio jeśli miałeś umowę na pełny etat to lepiej być ty zwolniony lepsze świadczenia a jeśli na pół to jeden hu bo i tak nic nie dostaniesz
-
... Reguły forum.... "Wymiana żarówki"...
czy żarówka jest energooszczędna czy led
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
chłopaki jest tak opcja żeby w styczniu jechać do gliwic kto chętny
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
podobno dzodzo i gogo to kumple z miasta
-
Ile pali Wam gazu?
na pewno lżejsza i silnik nowszej generacji
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
misiagogo
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
kutfa tak spóchłrm że na oko nie widze :wallbash:
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
he he nowy rok spędzę na kanapie nawet sie wódki nie napije ale co was to obchodzi
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
panowie katastrofa spuchłem jak bania od zęba biorę antybiotyki i szlak mnie już trafia
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
wątek gliwicki czerwony się robi
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
:polew:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
i idę
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
jeszce a nasza-klasa.pl
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
tomek ale bez urazy co czy
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
:hi:to ja wrzucę dla odmiany coś śmiesznego http://niach.pl/pokaz,10288,Dziewczyna_robi_zydowski_zart_swoim_rodzicom.html
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
:gwizdanie: :gwizdanie: nie denerwuj się tak bo złość piękności szkodzi tomek pomyśl co piszesz bo robisz się śmieszny
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
człowiek taki żywszy ma więcej energii do pracy